• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Pozor na argumentační fauly -> argumentační fauly!
smiley-emoticons-kaffee2.gif
 
Naposledy upraveno:
Neměnili nahodou ty čísla na reportech z důvodu toho aby velká dobývka byla přehlednější? já jen že na průběžáku to změněný není, tak nevím jestli to je bug nebo feature :)
 
Podla mna je to extremne neprehladne a skor krok spat ako dopredu, hrozne mi vadi ze tam nie su absolutne pocty ale zaokruhlene
 
Je to tak, taky se mi nelíbí když máš v útoku napsaný 1,4k praků a ne 1430 :D nejlíp kdyby to šlo dát zpět a nebo ať si každý v nastevení zaklikne, jaký reporty chce vídat :D
 
Po najetí myší byste stále měli vidět přesná čísla. Tato změna byla provedena v aktualizaci 2.257.
To ano, ale kluci bohužel hlavně naráželi na dobývání, kde je velký počet jednotek.

Když se pošle např. přes 100.000 lučištníků, tak to grafika nezvládne, protože stále zobrazuje celá čísla. Může to pak zmást hráče a místo např. 113623 lučištníků ve městě vidí graficky jen 13623 lučištníků a najetí myškou nepomůže. Zrovna u takovýchto dobývání by grafická změna z aktualizace 2.257 byla celkem fajn.

Jakmile takové dobývko poskládáme znovu, tak můžu poslat screen.
 

Thasoss

Grepolis tým
Když vytvoříš nějakou srovnávací koláž, která ten problém bude demonstrovat, bude to samozřejmě super.
 
Nechtěl jsem to nikomu z vás psát v moment zapnutí režimu, protože jsem věděl, jak se ty, Devastator a další podobný lidský odpad, zachováte.
:DDD odkud toto bereš :D
Historicky jste dělali při vzajemne konfrontaci prasarny jen VY ! tak pokud chceš psat podobne veci začni u sebe :) zradče bez kouska cti :)!

------------
tvuj strach vratit se z dovolene před ochranou a přijit si jen pro vyhru opět ukazal jak moc tobe a sealovi jde jen o vyhry a ocenění :D
věděl si moc dobře jak jsem tam pobral města a jak moc velky klepec by si dostal :D

nechapal jsem cely svět co děláš s těma přebírkama (ztrácením měst) ... moje taktika dostávat se uplně všude na frontu je sice moc krasna vec,ale musíš na to mít (zkušenosti a hlavně čas)

ty si neměl vůbec záložní řešení a případné náhrady army v případě nebezpečí/ve špatnou dobu si to dělal a bez návazností
zbrojení --------jedním druhem offky na kompletne rudem ostrove (bez trik takove mesto si říka o přebírku)

ještě máš co se učit :) tak prosím hraj a věnuj se méně pomlouvání ostatních hraču :)



ps: pro lidi co tam nebyli ... seal jen 1 mesto kvuli bodum za druhe misto :D
 
Pan přebírka a bodovač se ozval :D

Tebe jsem se fakt nebál. Vlastně jsem s tebou za celý svět neměl skoro žádnou interakci. Jestli mluvíš o těch městech na vašich full ostrovech, tak to nebylo hratelný. Zvlášť když tam byl hráč jako leadr100, od kterýho jsem dostal klepec, protože měl těch měst kolem fakt strašně moc a já měl všechny mimo dojezd. Kolda od něj pak vypadala tak, že ve 2 sekundách jely 4 kolky na jedno město a každá z nich postavená úplně jinak. U jedné kolky full birky, u další full olky, u další full deff a u poslední full off. Do toho mezitím hromada útoků od něj v rozmezí 1-2 sekund a na dopad dalších 10 podpor. Při jeho časování mi na jeho 10 pohybů zavibroval telefon asi 150x. Pokud by se tady měl někdo učit, tak by to bylo od něj. On si z vás všech zasloužil nejvíce výhru a paradoxně ji ani nemá, protože se jí vzdal :D

Dost kolek jsem taky ale ubránil, ale měst měl v okolí prostě několikanásobně víc a statisticky ani nebylo možné více ubránit. Každý věděl, že o ta města se v budoucnu přijde, ale budete muset věnovat energii tomu, abyste je zabrali. Prostě jen zdržení. Nic víc. Doporučuji nastudovat strategii, než začneš mlít ty svoje nesmysly.
 
No abych to shrnul a už se nebudu k danému tématu vyjadřovat, protože je to zbytečné.

Endre, předvedli jste skvělou hru. Muselo dát hodně práce poskládat, udržet a hlavně vést efektivně partu lidí. Výhru máš zaslouženě, to jsem ti vlastně ani nikdy nepopřel. Jen mě mrzelo, jak ses s ostatními zachoval, ale já se zase na druhou stranu zachoval hnusně předešlý svět k tvým přátelům. Takže jsme si kvit. Není třeba se víc trashtalkovat.

Chtěl bych poděkovat všem, proti kterým jsem měl možnost si zahrát. Na frontě to byli konkrétně jerryman1, Visla, Endrewko, leadr100, Zombicz, Th0rstt a langošár159. Hodně jste mi zatápěli a výhru máte oprávněně. Byla to jedna z nejtěžších front v mé celé kariéře, ale být kvůli vám přikurtovanej ke hře 16-18 hodin denně prostě dlouhodobě vydržet nejde. Proto jsem se z dovči ani nevrátil.

Nevím, co předvedl Devastator v tu část hry, kdy jsem u ní nebyl, takže nemůžu objektivně soudit. Ale tipuju, že to nebylo nic světoborného.
 
však říkam ,když na to nemaš,tak tam nelez :D ja takoveto akce na sebe mam svet co svet :D to ,že si jednou zkusíš hrat stejne a pak ztratiš při první akci 4 mesta a zapneš dovo a nevratíš se co to jako je ....

kdyby takto hral kady frontař,tak to nemusí nikdo ani hrat ....
ja nechapu logiku toho ... pobrat mesta jen jako pobrat a pak je předat nepříteli ,když na to nemaš prostor to branit ....k ničemu ....když to chceš hrat na jednoho hrače ,tak ten hrač na to musí mít čas ...ztratit jedno dve mesta pak přebrat nove a ty udržet to je cajk tak to ma byt,ale vše co nabereš zas postupne ztratit to je špatny přistup a pro ali neskutečne omezující
OKLEPAT SE A VALČIT DAL ... ZUŽITKOVAT TY BODY ZISKANE

to,že ti začali polaci nadavat a nakonec si musel žadonit u hraču na fronte,aby ti předavali mesta,kde pak měli rudasky .,.... nedivím se,že si šel radeji na dovo ,než nest tu tihu,že si jim pokazil ostrovy a nastehoval tam tučnackou elitu :D

časovaní odlišuje dobre od prumernych hraču ,,,, vratkovat jen z mesta a nemít založní řešení krizovych momentu to je to co asi nechapeš a proto si to nezvladl
JACK časuje fakt krasne :) takovych hraču je vícero a pokud tě toto udivuje,tak to asi byl první svet,kdy na tebe jelo fakt asi hafo utoku :D
mne toto nevzrušuje jak mi nekdo da 2 s mezeru ma to tam a ví,že nesedne ...toto je normalní a nemělo by to nikoho už překvapovat

na mne se jezdí spamy se stovkami utoku v jeden čas ... pak je umění vratkovat tak,aby si odladil kolky


s utoky ti musí jet i podpory hned po čase dopadu první varky kolek případne hned letky po startu ... jen lidi co se v tom nepohybují denne,tak nezvladají pak tu radost toho stesu a zmatkují a ztracejí drahocene sekundy knouraním na forku,wa atd ... lidi v okolí musí byt vycepovaní a musí jim stačit jen čas s par slovy co chceš a o ostatní se musí postarat :)
 
Nahoru