• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

[Diskuze] Nastavení světa

DeletedUser7082

Guest
Finální nastavení + start světa se dozvíte určitě s předstihem .. :) Stačí sledovat fórum ..
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jde jenom o to, jestli to bude v té první, nebo druhé vlně, tzn. před, nebo po víkendu. Uvidíme. Vy to víte, to nám je si myslím všem jasné. :D
 
Rychlost světa: 4
Rychlost jednotek: 4
Morálka:NE!!!!!!!!!!!!!!!!
Začátečnická ochrana: 3
Limit členů v alianci: 20
Noční bonus: Vypnout Nočník
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser9364

Guest
To jste teda hrdinové, že by jste furt vypínali nočník, asi umíte útočit jen v noci, a proto ho chcete zrušit.
 

DeletedUser12305

Guest
Ani ne, spíš nemusím ty hráče, co po nocích pípají cinkačkama, aby se člověk nevyspal. Takhle by pípl jednou a nočník by ho neochránil :)))
 

DeletedUser7082

Guest
Tohle jsem taky zažil pípání, skoro každý svět někomu začalo harašit a začal posílat blesky a pípat v nočáku. Za mě tohle dělají individua .. Ale pokud tohle dělá, tak pak já stavím katy a demoluji, ale to je daleko větší psychická újma pro něho ..
smiley_emoticons_lol.gif
Otočit za den 20x katy z jednoho města (to jich může být více), tak pak jsem na koni. Většinou takovému hráči píši, jestli to hodlá praktikovat dál a v 70% se s ním dá domluvit a dojít k řešení, že tohle není normální. Na CZ světě se dá domluvit, na SVK bohužel ne. Ale rušit kvůli tomuhle nočák, tak mi věřte, že vám budou pípat ještě více.

Jsem trochu blázen a při hraní jsem trávil prakticky veškerý čas přes den hraním (když jsem u toho neseděl u PC, tak kontrola mobilu 24/7), ale jsem rád, že sem tam si můžu aspoň prospat. Dříve bych zrušil nočák, protože by mi to hrálo do karet. Aktuálně musím říci, že bych na takový svět nešel a to mi noční život nevadí. Svět by přilákal pár lidí, ale většina lidí v ČR má rodiny, děti, práci a prostě jak se říká, hra není závislost, ale už životní styl, protože tomu musíte dosti přizpůsobit život. Věřím tomu, že server bez nočáku neprojde do budoucna, ale pokud tohle lidi opravdu vyhledávají, tak doporučuji EN server a poté změníte názor .. :)
smiley_emoticons_lol.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Na EN to v tomto směru není ani zdaleka tak horké, jak se říkává. A ani v jiných oblastech, pokud umíte hrát. Magořina je to na US, ale ne na EN. :) Je tam víc hráčů, tím pádem o pár víc hard-core zlatičů, ale to je tak cca všechno. Jestli nejste nezlatkař nasomrovanej někam do středu x zlatkařů, tak se vám možná i dýchá lépe jak na CZ. :D Jenže umět hrát je podmínka, no. Jinak vás počet hráčů pohltí.
 
Nahoru