• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o soutěži Jeden den ze života mého vojáka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a hráčky,

zde můžete debatovat ohledně nové soutěže kterou jsme právě vyhlásili.

Zúčastníte se? Líbí se Vám taková soutěž nebo by jste raději něco poupravili? Povězte nám to. Těšíme se na Vaše názory!
 

DeletedUser

Guest
Určitě se zúčastním, mám už hrubou představu, ale sepíšu to až zítra.
 

DeletedUser231

Guest
Škoda je, že jakožto Moderátor se přihlásit nemohu :p Určitě by mne napadlo mnoho zajimavých věcí.

Těším se na mnoho zajimavých děl. Určitě se tu najdou slušné výtvory... Tak elán do toho a ať to lítá :)
 

DeletedUser

Guest
já přemýšlím jestli se nám zapojit nebo ne a furt se nemůžu rozhodnout :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud víš co psát, tak to zkus. Při nejhorším nebudeš odměněn a aspoň zabiješ čas :)
 

DeletedUser

Guest
Já se určitě zapojím do soutěže. Už mám i nějakou představu takže to sepíšu a dám to tu co nejdříve. Ceny jsou lákavé a budu se snažit at uspěji. Uvidíme. S pozdravem

kulichpodps.png
 

DeletedUser5002

Guest
Nic moc zlaťáků, za tolik písmen :) No já se kvůli odměně stejně neúčastním, ale skusím asi něco přispět, ať přibyde trochu negativní reputace :D
Nemám žádnou představu, ale určitě něco napíšu, snad to časově stihnu.
 

DeletedUser

Guest
3 týdny jsou snad dostatečné. A odměny jsou schvalovány ústředím Innogames. Kdyby bylo na nás byli by větší.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k množství dotazů a nejasností , které jsme obdrželi byla podmínka 30 kompletních řádku předefinována na :

Délka vašeho příběhu musí být minimálně na 500 slov bez mezer.

S pozdravem
Pýthón
 

DeletedUser

Guest
Vážení hráči jedna z dalších odměn za vítěztví v soutěži bude banner který si můžete umístit do podpisu.
 

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a hráčky

již brzy skončí tato soutěž a vy máte poslední možnost se zúčastnit a vyhrát tak zlato a unikátní podpis od Zamira.

S pozdravem

Pýthón
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru