• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Heraklion

Thasoss

Grepolis tým
Těšíte se na tento svět? Nezapomeňte nám z něho pak podávat zprávy.

Cestou nám taktéž můžete sdělit názor na nové zemědělské vesnice a tábor banditů. ;)
 

DeletedUser12567

Guest
Dle mě je další svět zbytečný.. Dává se na muj vkus v poslední dobe moc světů... Vím, že penize nikomu nesmrdí, ale kdo chce moc, nema nic ;-)
 

DeletedUser12305

Guest
prijde to jen mne, nebo jsou posledni dobou svety nastavenim na jedno kopyto? Neco pomalyho by nebylo? :D
 

DeletedUser9192

Guest
Tábor banditů, teda pokud bude tak jak na betagrepu, je výborný nápad, udrží víc hráčů déle na hře, konečně svět bez morálky, jet do betonu s 30 morálkou je děs, a rychlost ujde, vypadá to na dobrý svět.
 

DeletedUser9008

Guest
Dobrý den,

jak to bude s aplikací na mobilu u tohoto světa - bude vše aktivní co je ve webové verzi?
 
Konečně se vesnice banditů objevily i v našich vodách
smiley_emoticons_smilenew.gif
Za mě palec nahoru
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser8979

Guest
Tak jsem si třel zase ruce jak si vydělám těžce zlato a ono nic...A nebude jediný důvod proč se to děje ten,že je tam dalších 20 stránek tržiště,ale taky ten,že ty tábořiště tak trochu zabily obchod se zlatem,protože se v podstatě dají nádherně farmit jako normální město,takže problémy se surkama není zas tak velký.
 

Thasoss

Grepolis tým
Kapacita surovin skladovaná v táboře je mizerná oproti tomu, co zlatící hráč nakoupí na trhu. Jestli jsi příliš na trhu neutržil, bude to spíše tím, že vás, kteří jdete na svět pro zlato, je hromada. Trh je vámi přesycený. Takováto situace nastává na každém světě.
 

DeletedUser8979

Guest
Tak jistěže že přesycený trh na tom taky hodně dělá..Takže vyhrává ten, kdo je nejblíže kupujícího
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser12340

Guest
Musím říct, že mě velmi pobavil profil aliance Jezdci Apokalypsy. Na jejich profilu mají téměř vše okopírované (nejspíš Wiki), kromě jedné věty, ve které mají i tak chybu. No, to už tak člověku nahrává, co si o té alianci myslet..


"V přeneseném smyslu se termínu „apokalypsa“ užívá též pro charakteristiku katastrofy či válečného konfliktu, jejichž rozměry vedou k možnému zničení světa či jeho části.


NÁBOR UKONČEN
hráče si již vybýráme"
 

DeletedUser12340

Guest
Tak vidím, že jim to pomohlo a už mají vše tak, jak má být. :)
 

DeletedUser12575

Guest
hoj,jsem rád že jste si všimli opravy písmene,jen mi příjde podivné posuzovat všechny hráče v ali dle jedné pravopisné chyby nebo okopírované věty...Přeji dobrou zábavu nad chybami ostatních ale malinko bych zapřemýšlel a našel si i jinou zábavu,ono zústat u pravopisných chyb nemůže bavit dlouho...Pokud to intelekt dovolí....a pokud najdeš pravopisnou chybu nebo okopírovanou větu,bav se...
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Nahoru