• Vážení hráči, ve středu 19. ledna proběhne aktualizace hry na verzi 2.255. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

již brzy se otevře první svět, jenž bude obsahovat prvky ze světa hrdinů! Těšíte se? Zaujala vás možnost zahrát si na obyčejném světě s novými výzkumy, vyššími úrovněmi budov a bohyní Artemis? Čekáme na vaše názory!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým

lukasprofesor

Guest
už se na ten nový svět těšim

a v kolik ten nový svět začíná

Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11411

Guest
Super Nastavení :)--- Se bude hezky hrát:)
Ví se už přesněji čas spuštění?, ať vím jestli ponocovat nebo jít spát:)

Jsem zmaten. Jak je to s nastavením? Tady v tomoto screenu je napsaná rychlst jednotek:3 a nový dobývací systém.
sshot-78.jpg

Briz0wn

Guest
Vážení hráči,

již brzy se otevře první svět, jenž bude obsahovat prvky ze světa hrdinů! Těšíte se? Zaujala vás možnost zahrát si na obyčejném světě s novými výzkumy, vyššími úrovněmi budov a bohyní Artemis? Čekáme na vaše názory!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
Zdravim, je nekde cely seznam co je zde noveho? e.g nove urovne budov?

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zde nalezneš více informací o dalších úrovních budov, přičemž jejich bodovou tabulku si můžeš prohlédnout tady, a bohyni Artemis je věnována tato stránka.

Willowman

Guest
Zdárek :) Tak jak Vám to na Y frčí? Koukam, že na stats ještě neni, abych mrknul kdo tam všechno hraje, musim počkat :) Ale nastavení pro mě nehratelné (rychlost a dobývání), takže počkam na další svět...

DeletedUser10231

Guest
Lidi jsou prostě, no já ani nevím jak sviňárnu že v den kdy skončila ochrana za 2 hodiny někdo útočí kolonizační lodí.