• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser11425

Guest
Jestli tu vůbec do té doby budeme... já se svou trpělivostí a ty se svými schopnostmi. :)
 

DeletedUser10513

Guest
To se nebojím, já už bych rád po tolika měsících hraní rád měl korunu. :)
 
v tomhle souhlasím s piškotem... dobří hráči jsou povětšinou i na špici žebříčku v bb... pokud ne, tak je problém někde uplně jinde... a bb se prostě u aktivních hráčů musí projevit i při starém dobývacím systému... už se mi mockrát stalo, že jsem přebírala hráče o kterých jsem si myslela jak nejsou dobří a pak jsem jim mrkla do akademie vystavěné na 30 a tam bylo všechno modré... prostě jenom cpal všechny surky do slavností a veškerý užitek pro alianci nula... proč si myslíš Aersto, že takový hráč změní svoji taktiku při divech, pokud k nim teda dojde...
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi toho moc nezahrál, co? A už vůbec ne na starým dobývacím... z momentkových akcí moc BB není. A kolo buď sestřelím hned nebo vůbec - město můžu dobýt stejně snadno, jako o něj mohu přijít. Pokud je někdo v čele bitevních žebříčků, většinou to nemá až tolik za pomoc, ale za solo čistky a pokud je na frontě (nejlépe sám s časovými možnostmi), tak za solo obranu. Těch případů vysekávání betonů před kolonky moc není... protože proč? Deffa musí být doma. Když mi vyjede nepřítel na město, pošle deffu, měl bych být připraven (i když píšu v jednotým, myslím celou ali) na obsazovačku toho nepřátelskýho, jednoduchý, ne? :)

No abych řekl pravdu, tak většinou úspěch v této hře tvoří dobře naplánované bitevní akce do kterých se zpravidla zapojují hráči v žebříčku bojovníků. Hráč co jede místo domečkaření a městských slavností armu je z mého pohledu kvalitnější a pro ali potřebnější jak v sólo akcích, tak v pomoci ali. K čemu je dobré, že je hráč první na žebříčku celkových bodů, když si potichu jede městský slavnosti a armu má jenom pro osobní účely a bojí se jí použít, protože by pak nemohl dělat městský slavnosti....
Takže lidi bojujte, posílejte podpory, protože kvalita je vidět si myslim hlavně podle žebříčku bojovníků... :)
 

DeletedUser10513

Guest
No abych řekl pravdu, tak většinou úspěch v této hře tvoří dobře naplánované bitevní akce do kterých se zpravidla zapojují hráči v žebříčku bojovníků. Hráč co jede místo domečkaření a městských slavností armu je z mého pohledu kvalitnější a pro ali potřebnější jak v sólo akcích, tak v pomoci ali. K čemu je dobré, že je hráč první na žebříčku celkových bodů, když si potichu jede městský slavnosti a armu má jenom pro osobní účely a bojí se jí použít, protože by pak nemohl dělat městský slavnosti....
Takže lidi bojujte, posílejte podpory, protože kvalita je vidět si myslim hlavně podle žebříčku bojovníků... :)

Naprostý souhlas s Will.
Ty už někde hraješ :) ?
 

DeletedUser

Guest
Teď jen dohrávam Xí, končí mi měsíc dovolený a oni to furt né a né zavřít :-DDDD na podzim asi někam mrknu, když to bude pomalejší svět :)
 
Nahoru