• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser5989

Guest
Vedení mělo v úmyslu komunikovat, Tys byl ten, který to úmyslně brzdil. Měl jsi jasně založené vlákno, kam jsi měl vepsat hráče pro přestup do hlavní aliance, dle zásluh, postavení... ovšem ani za víc jak 14 dní jsi nebyl schopen napsat jediné jméno... čím to? Zřejmě nechuť spolupracovat a v hlavě rašící plán na zradu.
smiley_emoticons_headbash.gif


...a ano, Hamik se rozebíral, ale mám z jistého zdroje informaci, že tři města, která Blackové vzali, jim nabídnul a naservíroval na stříbrném podnose... a mně tou dobou na skypu trvrdil, že na něj Blaci někam jedou a neví kam...
smiley_emoticons_scream-if-you-can.gif


Takže moralizuj laskavě až v případě, že budeš sám čistý...
smiley_emoticons_grab-schaufler2.gif
 

DeletedUser11829

Guest
Jinde by to bylo asi křivé obvinění, ale tady si může každý psát co chce, proto nemá smysl to řešit. Nejlepší reakce je tradičně "ty o voze a já o koze"... Tohle už se vleče mnoho stránek. Tak ted zase někdo z Blacků máte slovo :)

Myslíte že je možný nějak o*ebat antyčasovač?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10981

Guest
Vedení mělo v úmyslu komunikovat, Tys byl ten, který to úmyslně brzdil. Měl jsi jasně založené vlákno, kam jsi měl vepsat hráče pro přestup do hlavní aliance, dle zásluh, postavení... ovšem ani za víc jak 14 dní jsi nebyl schopen napsat jediné jméno... čím to? Zřejmě nechuť spolupracovat a v hlavě rašící plán na zradu.
smiley_emoticons_headbash.gif


...a ano, Hamik se rozebíral, ale mám z jistého zdroje informaci, že tři města, která Blackové vzali, jim nabídnul a naservíroval na stříbrném podnose... a mně tou dobou na skypu trvrdil, že na něj Blaci někam jedou a neví kam...
smiley_emoticons_scream-if-you-can.gif


Takže moralizuj laskavě až v případě, že budeš sám čistý...
smiley_emoticons_grab-schaufler2.gif
co ktomu dodat jak někoho navrhnout když ty co měli na to nejvyšší prioritu aby přešli nechtěli v žádném případě kvám a to bylo řečeno samotnými hráči právě Marcelovi tak nevim koho jsem tam měl napsat mikuláše s čerty a když mluvíš o městech tak dej důkaz že je naservíroval na stříbrném podnose
 

DeletedUser5989

Guest
Důkazů mám asi tolik jako Ty... jen tu tlacháš a snažíš se očernit KAMELOT, byť nemáš nic v ruce.

A místo řešení Mikulášů, čertů či jiných nepodložených informací by sis měl pořádně prostudovat především učebnice ČJ pro základní školy. Zřejmě Ti pár ročníků uniklo nebo jsi ji předčasně ukončil.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser11785

Guest
co ktomu dodat jak někoho navrhnout když ty co měli na to nejvyšší prioritu aby přešli nechtěli v žádném případě kvám a to bylo řečeno samotnými hráči právě Marcelovi tak nevim koho jsem tam měl napsat mikuláše s čerty a když mluvíš o městech tak dej důkaz že je naservíroval na stříbrném podnose

Blaci tu zradu Hamika sami potvrdili, tak tu nemel tyhle věci. Založí alianci a pak se jí sám snaží potopit. Nechápu jeho myšlenkové pochody.
 

DeletedUser10981

Guest
Důkazů mám asi tolik jako Ty... jen tu tlacháš a snažíš se očernit KAMELOT, byť nemáš nic v ruce.

A místo řešení Mikulášů, čertů či jiných nepodložených informací by sis měl pořádně prostudovat především učebnice ČJ pro základní školy. Zřejmě Ti pár ročníků uniklo nebo jsi ji předčasně ukončil.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
o mé vzdělání mít starost nemusíš a když už nemáte jiné argumenty tak se vydáte toutou cestou urážek ale na toto jsem si už od vás zvykl, přestává mě tato hra bavit a neustále poslouchat ty nehorázné výmysli a urážky, pokud nemáte alespoň kus hráčské cti ktomu abyste přiznali barvu (né všichni u vás tento program užívají)
 

DeletedUser5989

Guest
Nemusím a ani nemám, to bylo jen doporučení, když už něco prezentuješ na veřejnosti, tak aby sis uvědomil, že vypadáš jak analfabet, když píšeš, že jsi dost starý.... a přitom rodný jazyk neovládáš.

Nechápu, když Tě to nebaví poslouchat, tak proč tady vypouštíš nepodložené bludy. Musel jsi počítat s tím, že na to bude reagováno.
Nemůžu mluvit za nikoho, kdo co používá nebo nepoužívá. Je to každého věc a jeho svědomí a pokud někdo něco takového využívá, nikde to neprezentuje.

Z mého pohledu je to blbost, protože hráči, které jsi jmenoval, museli před spuštěním divů aktivovat dovolenou z důvodu, že nemohli být na hře. Pokud by jejich účty ovládal tak snadno někdo jiný vzdáleně, nebyla by taková aktivace dovolené vůbec nutná, nemyslíš?
Prostě by nechali jet počítač a dovolenou neaktivovali... tudíž z mého pohledu je to jen BLBOST A TVŮJ VÝMYSL.
smiley_emoticons_idea2.gif


A tímto končím.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser10981

Guest
kdo je anafalbet a nebo ne, to ti nepřísluší určovat a jen tak mimochodem proč se tedy do toho montuješ, proč se nevyjádří přímo dotyčný hráči jak jsem sledoval tak 5mifo5 tady dával příspěvek a jak se říká mlčení je také odpověď a musel by kápnout božskou aby se neshodil jako čestný hráč
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5989

Guest
Nařknul jsi tu alianci KAMELOT jako takovou a jelikož jsem jejím členem, vyjádřit se musím.
Daná jména jsi zmínil až posléze.
 

DeletedUser11829

Guest
No vzhledem k dovolené hráče 5mifo5 před divy i jeho přímě neučasti na stavbě divů... Neúčasti myslím tak, že nemá města na divu. Nikoliv, že by nám nepomáhal. My přijde jako hloupost, že by 5mifo5 tahal za nitky top účtům Kamelotu a vedl je jako loutky skrz nějakou sdílenou plochu windows (TeamViewer‎). To samé ostatní jmenovaní. Považuji za grepolis sci-fi, že za top účty Kamelotu stojí jeden nějaký slovenský super cheater.

Také bych tu chtěl moc poděkovat hráčům Kamelot a spojencům za pomoc při budování divu Kolos. Finále bylo to tak těsné, že se nestydím říci, že bez každého kdo pomohl, by to možná nevyšlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10981

Guest
kdybych si něco vymyslel tak bych to přiznal ale je zde jedna maličkost Kamelot používá ke komunikaci TS a byli jsme na něm všichni a tam samotní hráči toto domlouvali jak a co a když bylo potřeba tak okamžitě verbovali ať tam ten a ten skočí mrknout jak to vypadá popřípadě poslat armu, jenže tohle vy bez možnosti používání ts se nikdy nic nedozvíte jen zkresléné informace a to že 5mifo5 dostal na sk globál ban je nejspíš také výmysl a už slyším tu reakci jelikož to jediné vy umíte a jen se divím jak dotyčný mlčí, aby se nemuselo přiznat ktomu co píšu
 

DeletedUser5989

Guest
Myslím, že za pár světů nebudeš mít s kým hrát
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Pokud všude posbíráš nějaké informace a pak je využiješ proti nim, můžeš to rovnou zabalit. Někoho haníš z leváren, ale podlé získávání informací pod zástěrkou přátelství by bylo ještě horší než to, z čeho jsi tu nařkl dotyčné hráče.

Když Tě někdo v reálu naštve, tak ho taky shodíš, ať je Tvůj přítel, člen rodiny...?
Pokud ano, tak to potěš koště. Povaha nade vše.
smiley_emoticons_oh-no2.gif


Zřejmě Ti nedochází, že tady je to jen hra a nejde o život.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Jak to vidíte divy světa? Kdo má momentálně nakročeno k tomu být vítězem? Nebo výstavba skončí ve slepé uličce a bez narušení divu konkurence se tento svět vítěze nedočká?
 

DeletedUser10981

Guest
Myslím, že za pár světů nebudeš mít s kým hrát
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Pokud všude posbíráš nějaké informace a pak je využiješ proti nim, můžeš to rovnou zabalit. Někoho haníš z leváren, ale podlé získávání informací pod zástěrkou přátelství by bylo ještě horší než to, z čeho jsi tu nařkl dotyčné hráče.

Když Tě někdo v reálu naštve, tak ho taky shodíš, ať je Tvůj přítel, člen rodiny...?
Pokud ano, tak to potěš koště. Povaha nade vše.
smiley_emoticons_oh-no2.gif


Zřejmě Ti nedochází, že tady je to jen hra a nejde o život.
o to jestli budu mít ským hrát se starat nemusíš a opět podotýkám pokud nevíš o co jde tak bych rád viděl odpověď dotyčných a takto je to s vámi po celou dobu na konkrétní dotaz žádná odpověď a ani reakce dotyčných, teď alespoň všichni vidí jak se jednalo dříve s jejich akademii a né že bych nechtěl jednat a o to kdo by se měl strachovat ským bude hrát jste jen vy, ale pokud budete chodit po světech spolu pak je jasný ským budete hrát
 

DeletedUser5989

Guest
Thassos: Nevidíme, necháme se překvapit
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_nicken.gif


Topfix: Ty jsi fakt nemocnej...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
. Motáš jablka s hruškama a pak se divíš. Že ses rozhodl spamovat fórum neznamená, že ho musí spamovat všichni... a ne každý má na Tebe žaludek.
Jsi absolutně nekompetentní osoba vést jakoukoliv alianci... a když už vedeš, dopadá to zle.
 

DeletedUser9464

Guest
Nechci vám skákat do řeči . Nevím co tak strašného Topfix provedl, že si skrz něj nevidíte do pusy, ať už v tomto příspěvku či jinde, ale jak se říká, kdož jsme bez viny hoďte první kamenem a jak čtu tak jste všichni nevinní jak to jehňátko boží . Kamelot jsem založila já s Hamikem a nikdy jsem si nemyslela, že hráči ali s takovýmto názvem propadnou takové nevraživosti, zášti a pomstychtivosti.Pokud to tak není , je zajímavé , že 80 % ali na Ypsilonu je proti vám. Co vám dává právo soudit a odsuzovat?
Jak je zde řečeno je to hra , tak hrajte a bavte se a neřešte tady nesmysly. Nevyhrožujte, protože i to se každým dnem může otočit proti vám. Zkrátka se chovejte tak, jak byste chtěli , aby se chovali ostatní k vám. Buďte dobří L.
 

DeletedUser10981

Guest
Thassos: Nevidíme, necháme se překvapit
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_nicken.gif


Topfix: Ty jsi fakt nemocnej...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
. Motáš jablka s hruškama a pak se divíš. Že ses rozhodl spamovat fórum neznamená, že ho musí spamovat všichni... a ne každý má na Tebe žaludek.
Jsi absolutně nekompetentní osoba vést jakoukoliv alianci... a když už vedeš, dopadá to zle.

nebudu už nic psát jen ukazuješ co vše neznáš, na světě Omikron jsem byl jeden ze zakladatelů a kde jsme získali kurunku, doplň si znalosti než něco můžeš tvrdit
 

DeletedUser5989

Guest
Topfix... které aliance?
smiley_emoticons_headstand.gif

Na Omikronu jsem hrála, ale jako zakladatele nějaké top aliance si Tě nepamatuju.

Btw. on vládce světa zase tak moc neznamená, když je možné ho získat vícekrát... stačí jen počkat až to ostatní utahá a divy dostavět
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Nahoru