• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

již brzy se otevře první svět, jenž bude obsahovat prvky ze světa hrdinů! Těšíte se? Zaujala vás možnost zahrát si na obyčejném světě s novými výzkumy, vyššími úrovněmi budov a bohyní Artemis? Čekáme na vaše názory!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
už se na ten nový svět těšim

a v kolik ten nový svět začíná
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11411

Guest
Super Nastavení :)--- Se bude hezky hrát:)
Ví se už přesněji čas spuštění?, ať vím jestli ponocovat nebo jít spát:)
 
Jsem zmaten. Jak je to s nastavením? Tady v tomoto screenu je napsaná rychlst jednotek:3 a nový dobývací systém.
sshot-78.jpg
 

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

již brzy se otevře první svět, jenž bude obsahovat prvky ze světa hrdinů! Těšíte se? Zaujala vás možnost zahrát si na obyčejném světě s novými výzkumy, vyššími úrovněmi budov a bohyní Artemis? Čekáme na vaše názory!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým

Zdravim, je nekde cely seznam co je zde noveho? e.g nove urovne budov?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zde nalezneš více informací o dalších úrovních budov, přičemž jejich bodovou tabulku si můžeš prohlédnout tady, a bohyni Artemis je věnována tato stránka.
 

DeletedUser

Guest
Zdárek :) Tak jak Vám to na Y frčí? Koukam, že na stats ještě neni, abych mrknul kdo tam všechno hraje, musim počkat :) Ale nastavení pro mě nehratelné (rychlost a dobývání), takže počkam na další svět...
 

DeletedUser10231

Guest
Lidi jsou prostě, no já ani nevím jak sviňárnu že v den kdy skončila ochrana za 2 hodiny někdo útočí kolonizační lodí.
 
Nahoru