• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze s ( blogerém ) a představení

DeletedUser

Guest
Ráda bych se představila, budu ta co se vám pokusí přinést informace z toho světa. Pokud se mi někde vloudí mrštka chybička, upozorněte mne :)
Budu vám přinášet zprávy ze světa, informovat o divech i dělat rozhovory s hráči ( ze začátku si vyberu, snad mi nedají kýblem hups pardon košem ), později zde uvítám návrhy, klidně navrhnete i sebe ( napište mi i důvod proč toho hráče nebo vás ), pro stydlivé můžete mi psát soukromou zprávu s tipy . :)
Ve hře jsem lioke-, tak se nelekněte až vás osloví lioke- a psát zde bude salupos :)
 

DeletedUser

Guest
,jak se vám líbil Rozhovor s hráčem -Lucius Artorius Castus- ? Koho by jste chtěli, abych příště vyzpovídala ? Klidně mi poraďte i otázku co vás zajímá ?
Nebojte s a pojďte si povídat :)
 

DeletedUser

Guest
Historie na začátek

První projekt této společnosti, vytvořili bratrové Klindworth a Michael Zillmerovi . Začali na něm pracovat v roce 2003 (v té době ještě InnoGames neexistovalo). Tenkrát vytvářeli jejich, dodnes, nejúspěšnější hru "Die Stämme" (Divoké kmeny). Hra slavila úspěch a o dva roky později (2005) měla již více než 50.000 zaregistrováných hráčů (teď jich tato hra má jen v Německu 4 miliony). Ve stejném roce se začínají oba bratři věnovat Divokým kmenům na plný úvazek. Následně se zvyšuje počet uživatelů a v roce 2007 vzniká společnost InnoGames s prvními zaměstnanci. V témže roce InnoGames vydává svou druhou webovou hru The West. O dva roky (2009) později vychází jejich třetí hra - Grepolis.
V dubnu roku 2010 přichází na scénu dceřiná společnost InnoGames, nazvaná "InnoGames Korea", zaměřená na asijský trh. InnoGames nyní pracuje na webových hrách "Seven Lands" a "Lagoonia".

Ocenění

Hra Grepolis byla nominována na cenu "Deutscher Entwicklerpreis."

Zajímavosti

Některé z her od InnoGames byly přeloženy do 32 jazyků.
Počet zaregistrovaných uživatelů přesahuje číslo 60 milionů, z celkem 200 států (přibližně).
Platící systém byl zaveden do 60 států.
Počet zaměstnanců je okolo 160, plus 100 komunitních manažerů a více jak 500 dobrovolníků.
Hlavní sídlo společnosti je v Hamburgu, v Německu.

je nám horko, tak sem dám nějakou zajimavost :)
 

DeletedUser9349

Guest
Tak tu máme další info ze světa aliance Problem?, byla jsem upozorněná na včerejší odchod čtyř hráčů, můj názor byl, že je to létem, nebo odchodem na jiný svět, ovšem hráči co odešli nesmazali účet.
Nechci vařit s vody a tak jsem šla přímo ke zdroji k vedení aliance a zeptala jsem se zda hráči odešli, protože nechtějí hrát a nebo, jak se šušká zdržují stavbu divů.

jedná se o vyjádření hráče hstr


ano zdržuji začátek hráči co mají dovolenou odcházet ani nemohou ,jinak stavíme se k tomu tak že se nechceme snižovat na úroveň ostatních a dělat z toho stočlenný cirkus navíc k tomu se spojovat s nepřáteli což je podle mě největší hnus co může udělat vedeni vůči svým hráčům
vítězství je pro mě to že jsme zde vytvořili skvělou a vzorně fungující partu kterou nic nezlomí kazit si zábavu něčím co s bojovou strategii nemá nic společného nehodláme
plány nenastíním nerad ukazuji karty

ať si pan moralista hstr zamete hlavně před svým prahem
děkuji
medvěd
 

DeletedUser

Guest
no na to, abych to věděla bych ty novinky musela hledat a hledání mi jde stejně, jako fonty asi víš co myslím, doteď nevím, kde mám houbičku od nádobí, při úklidu se ztratila, taktéž gumička do vlasu dvě, schované jen nevím, kde.
lépe mi jdou rozhovory, neboť ráda kecám :)
 

DeletedUser9818

Guest
na ny se nic nedeje, jeho velicenstvo hstr spolecne s triadou oddalujou divy
 

DeletedUser

Guest
no jo, někteří se divů nemůžou dočkat a mají smůlu.
Vedení Elite Pirates RITABEN má dovolenou a tak ani nevíme co s piráty bude .
 

DeletedUser

Guest
seby73 koukám je u pirátů, proč jinak navrhuješ tohoto hráče ? jinak dík za tip, já ať vím kam směřovat rozhovor :)
 

DeletedUser9818

Guest
thassos: odchazi od nich hraci a nahazujou dovcu, takze nejsou v top 50 ali a nejde dosahnout divu sveta
 

DeletedUser4790

Guest
dovču si nikdo nenahazuje tu už měli před vyhazovem, chce to trpělivost :)
 

DeletedUser

Guest
mám k vám prosbu, hledám přítelkyni, jejíž přítel hraje na světě NÝ, ona nesmí hrát grepolis, kdo mi půjčí svou přítelkyni k rozhovoru ?
 

DeletedUser

Guest
no, no, chci jen rozhovor do blogu, na téma, co říká na to, že přítel hraje grepolis :)
 

DeletedUser9818

Guest
to je pravda, s tim spanim, problem a triada v noci odstartovali divy a par hracu od nas to hlidalo:)

a co delaj ZO?:). jeste ani nestavite, co jsem tak koukal
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru