• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze s ( blogerém ) a představení

DeletedUser

Guest
lorde piš sem dík :)
ztracené ostrovy asi v noci hajali a neboj klikáme, jak divý ty naše divy a už se na nich pracuje :)
 

DeletedUser9818

Guest
to je blby, ze divy na lvl 0 nejsou videt ve statistikach asi jsem ty vase divy prehlidl na mape
 

DeletedUser

Guest
no koukám, že někdo postavil další úroveň nového divu.
jinak lorde já jsu ráda bo bych jinak nestíhala psát i ty nuly :)
 

DeletedUser9818

Guest
ted vazne, nemyslim, ze vam neco spadne, jste evidentne sehrani:(
 

DeletedUser

Guest
tak co, jak se vám líbí informace o divech ? reputaci mi nedáváte, příspěvek nenapíšete a já čekám a čekám
 

DeletedUser10159

Guest
to já taky čekám

reakce na článek , kdy se začnou bořit divy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ono se klidně může stát, že se divy bořit vůbec nebudou... pokud se nemýlím, na Ný je vzpoura, takže vlastně 12 hodin oznamuješ, že si možná půjdeš pro město... takže dost času pro beton. Viz Iota - tam řádu Fénixe zbývají do sedmi divů poslední dva a bohužel vinou vzdálenosti a vzpoury je naprosto nemyslitelné div ubourat.
 

DeletedUser10159

Guest
ale to né já chci postavit div na můj ostrov jsou tam slaboši a chci to postavit
 

Thasoss

Grepolis tým
Jenom první úroveň stojí při 3. rychlosti 600 000 surovin od každé (z hlavy, takže snad se nemýlím)...
 

Thasoss

Grepolis tým
Cca 8-13 hodin ohnivky... z jiného moře do moře, kde útočící aliance má cca 100 měst (u hranic z moře, odkud útoky jely) a bránící aliance (která tam má ty divy) přes 550 měst... ale zacházíme mou vinou mimo téma :hmm
 

DeletedUser9364

Guest
Nejspíš máš nový úkol:))
RITABEN
jednu věc, já piráty nerozpustila... dala jsem práva prvním deseti hráčům a musel to udělat někdo z nich... mě samotnou to nemile překvapilo, protože na foru, jsme měli uložené kontakty pro příští svět. takže kdo by si u mě chtěl nechat kontakt na příště, tak at mi napíše osobku...
 
Nahoru