• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12491

Guest
nech na tu psat prosim nic nepresouvejte..diky..ja to pak muśim hleda tblog uz zadny nebude
 

DeletedUser9683

Guest
Namistrovany Arcus vstane z mrtvych? To sotva :) Jako hrac to byl dobrej, ale psat tu veci typu, my to tady cely vyhrajem, na nas nikdo nema. Ehm, ehm.
I kdybych byl v alianci, ktera bude prvni jak poctem mest, bb, sb, top hracu, tak si nedovolim napsat, to co tady psal on. Netvrdim, ze duti nemaji kvalitni hrace. Ale je 15 mesicu do divu, a stat se muze vsechno. Treba se Inno rozhodne, ze hraci malo kupuji zlatky a grepolis dostane kick a skonci. :D
 

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, jak najednou mlčí...Napíše bludy a pak mu někdo předloží fakta, tak stáhne ocas a nevyjadřuje se :D :D

To nevím, jak mohl psát, když my divy neplánujeme. A stejně Ehm ehm je psát, že jsme lamky, když vyrovnáme počty :(
 

DeletedUser9683

Guest
Ne, jen nereaguji na tvoje komentare.
Ale tady se nekdo podelal strachy koukam
18664684_709848435883569_7237068970373602223_n.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Nemůžeš reagovat, protože ty píšeš bláboly a nemáš na to jak reagovat :D

Páne jo, tak to máte vy v každém městě u nás :) :) Ale s rozdílem, že vy okolo máte jiná města, já jsem se vám dostal mezi 3 červené ostrovy, celkem lehce, protože zvonky neznáte :D :D :D Jsem lama no, že v nepřátelském území mám TRPO, pardon, zahraju to příště víc na tebe :)

Btw ještě více je divná ta deffka, když první den se to blbě brání...Ty to hraješ první den, nebo se snažíš někoho shazovat, ale absolutně ti to nejde a jen ukazuješ, že jsi lhář a ubožák? :D :D

Ještě jsem tedy přidám mapu pro ostatní, aby viděli, jak jsem se podělal strachy a první den jsem si město zabetonoval, bohužel jsem lama a neumím tuto hru jako TY! :)
18762993_813454765497486_523766077_n.png
 

DeletedUser9683

Guest
Proc bych mel byt lhar a ubozak? To jsi opravdu tak inteligentne nizko, ze umis jen urazet? Ja te nikdy neurazil, ani jsem nenapsal, ze jsi lama. Sam jsem pocastoval hrace dutych hlav jako dobre hrace. A ty se tu hned ohanis urazkami. Opravdu, konverzace s prostackem nikam nevede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Jestli neumis reagovat slusne, tak nereaguj. Ano, napsal jsem, ze to paktujete se slunickama, protoze jsem dostal echo od jednoho jejich hrace, ze tam probehla nejaka koomunikace ohledne spoluprace proti Tartaru + Taurusu.
Nic vic, nic min.
 

DeletedUser12642

Guest
No, to s tím podělání strachy jsi asi nějak opomněl a jestli hraješ tak dlouho, jak říkáš, tak víš,jak se to dělá, když se dostane na takový ostrov, spíš ses snažil shazovat :) :)

Napadáte nás, že píšeme nepotvrzené informace, pak přijdeš a začneš nám sarkasticky nadávat do hrdinů, když jsme vyrovnali počty. Jediná chyba byla, že jsem několikrát napsal, že Sluníčkám, aspoň ne oficiálně, nikdo nenapsal. :) :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Ano, napsal jsem a vysvetlim proc. Jak jsi si vsiml, kdyz jsi mi zabral to me mesto cca mesic po zacatku hry, mel jsem hradby 0, a vratku s ol a pozemky. Nevyslo to tenkrat asi o 27 birek, ta vratka, casovali jste dobre za kolo. Ja nehraju total deff na cervenych ostrovech, a ze na par z nich jsem. Pri shazovani kola se spoleham vice mene sam na sebe, jelikoz kdyz na me Immortalove jezdi v noci, tak tu malo kdo je, a pres pipaky nebo telefonaty se mi lidi budit nechce. Rozhodne jsem nikoho neshazoval, bylo to konstatovani typu podle sebe soudim tebe, proto jsem psal, ze jsi si kaknul. To, ze se vas spolek ali spolcil i se slunicky jsem dostal primo od slunickaru, proto jsem to mel za podlozeny fakt, protoze co vim, tak slunickari do taurusu dole najizdeji.
Pokud to tak neni, tak se omlouvam za sireni drbu. Nic vic, nic min. Sarkasticky vam nenadavam, je to popichovani, ale v mezich slusnosti. V zivote bych si o vas jako o hracich nedovolil napsat ze jste lamy apod. Vsak kvalitu hrace poznas podle toho jak spolupracuje, a jak vysoko je v bb. Staci srovnat zebricek hracu Tartaru a Dutych. I kdyz u nas to neni taky spatne po mem navratu.
Nerikam, ze mezi nami neni rivalita, ze jsme na druhe strane barikady, ale muzeme zde prispivat na nase adresy slusne.
Tolik asi k tomu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
A teď narovinu... jakou šanci bych měl na udržení města, když bych tam nic neměl po přebírání v takovém místě? Deffka je logická... a hlavně, když jsem měl u Chaoticu jen vratku, tak jsem každých 30 minut dostal laty se smrští, nechci být znova otravován.

To dobývání bylo trochu jinak. Tobě někdo sundal vratku den předem mám pocit, pak jsi jeďte ke mně poslal sirky a já Sirrovi napsal, ať je sestřelí, využil jsem situace a jel jsem, vratku na ohně bych neustál. Házel jsi vratku pozemkou, to jsem čekal a město bylo vystavěno na univerzální

Jinak na deffku na červených ostrovech, kde mám nějakou základnu, tak taky nežádám ani si ji tam nedávám - tedy kromě noci, to hodně hráčů má ve zvyku jezdit útoky
Deffka jako TRPO se mi nelíbí kvůli dobývání, pak prostě nejsou podpory, jak jsi mohl včera vidět

Já se slušností nemám problém, ale pokud to napíšu, že nepíšeš pravdu, ale to pak ignoruješ a ještě to napíšeš, že na mě nereaguješ, tak je to težké :)
 

DeletedUser9683

Guest
Neignoroval jsem to, spise jsem tvuj prispevek prehledl, a pak jsi na nej upozornil, a nemel jsem na nej chut nejak odpovidat. Tak jsem na nej odpovedel az ted.
Tak vzhledem k tomu, ze katy se smrsti u nas jezdim jen ja, tak by jsi to mel celkem lehke. Co vim, tak toto moc hracu nepraktikuje. A vzhledem ke stavu letek, a prebirani potencionalniho mesta se ani nedivim, ze si vetsina hracu nechci nicit budouci mesto. Ale ja to delam. Je to celkem usmevne potom cist ty vzekle oz od hracu, ze jsem jim sundal krome hradeb jednotek napriklad 6 urovni jeskyne :D
Na me tohle napriklad zkousel Martinprosek, ale kdyz si utopil pri utoku uz more 150 katu o moje brka, tak si to pak rozmyslel. U me je velky neduh ohledne toho, ze hrozne rad ctu. Takze kdyz me nekdo vzbudi, nebo pres den, tak krome grepo zapnu onlineknizky a zactu se, a pak zapomenu odeslat pryc jednotky, a spotrovat surky. Vcera se me to stalo, a docela to zamrzelo. To me vzdycky zamrzi. Takto me nachytal i Makac, hrac od vas. Prubezne se pipame, mame to takovou zvyklost nasi, on reaguje stejne jako ja vzdycky, jeste jsem ho nenachytal. Tak jsem si otevrel grep na pc v kancelari pekne, do toho si cetl, a najednou koukam, ze utok uz dojel a jednotky utrepili znacne skody. Malo co me na grepolisu dokaze nastvat, ale ma vlastni nemohoucnost ano. =D Ale nastesti, kdyz jede vice utoku, tak timto netrpim. :-D Ale kazdy ma neco.
Ohledne te kolonizace, ano den rpedtim jste mi vratku sundali, ale stihl jsem dostavit asi 31 ol nebo kolik. A tobe s kolo, nebo za kolo jelo 50 brk tusim, a zbylo tam kolem tech 30 brk po vratce. Skoda no. Ale ani kdybych to zvladl tenkrat, tak bych to potom neustal. Deff bych tam neposilal, a bylo to posledni modre mesto na ostrove, jeste Xfan tam mela mesto. Jinak tam bylo rudo.
 

DeletedUser12642

Guest
Aridura jsem zabral z tvého města, takže něco tam bylo, ale Aridur prý moc nereaguje nebo až moc pozdě.

A já si myslel, že jsem jedinej, co zaregistruje útok, řekne si, že to stáhne, ale nakonec na to zapomene a nechá si najet do full offky
 

DeletedUser10018

Guest
nádhera konečně se tu bavíte ve slušnosti a nemusíte se jen navážet do sebe jenom aspoň tak to vypadalo před tím. :)
 

DeletedUser12491

Guest
kovi....jen si vzpomen na naší komunikaci mezi nami...myslim ze jsmé si vse ve slusnosti napsali..ty jsi me bral jako rovného--a toho ja si vazim...
Darios....sorry..nemam ho rad..bloknul jsem ho davno..ale proc???Protože me ponizoval a zesmesnoval po OZ...od zacatku tohoto světa--a ja nezapominam.
třeba takovy Kaludan...pokazde jsme spolu vysli bez problemu...pozadal me třeba jestli bych nemohl vypustit nocni utoky na nej..nebudu psat proc neni to dulezite---vyhovel jsem mu,proste na nekoho se utocit v noci nemůže i když to je souper a argumenty jsem pochopil...
i jiny hraci od Dutych..zadny osobní problem..Darios je to problem pro me ano--
Tak jak se ke me choval nez jsem ho blokl nezapomenu a když vidim jak si tady stale dokola maze medik kolem pusy---je mi z nej na bliti...
 

DeletedUser12642

Guest
Já opovrhuji lidmi jako jsi ty, s tím nic nenaděláš a v žádném případě to nezměníš...mně z tebe je též na blití -> krásná ukázka toho, proč tebou tak opovrhuji je, že nadáváš do socek, ale sám sis nevydělal ani na bonbon, takové děti nesnáším :D

Věř mi, až se začneš chovat normálně a ne jako dement, tak tě budu brát jako sobě rovného...Příklad s Hypem máš chvilku zpátky, začalo se psát na úrovni a hned to šlo :) :) A já aspoň zjistil, že nejsem jedinej, kdo zapomíná uhýbat, protože jde dělat jiné věci a myslí si, že si vzpomene :D :D
 

DeletedUser12491

Guest
trhni si..ty jsi si zacal..ja ne.proto jsem te blokl.precti jsi co jsi mi psal..ja se k tobe choval slusne..ty ne..ty mnou od zacatku opovrhoval..skoda ze to sem neumim dat...sam by jsi se stydel za to co jsi mi napsal.
 

DeletedUser12642

Guest
Vidíš a odhadl jsem tě správně, jako většinu lidí :D Nestyděl, je mi to nějak jedno :D :D
 

DeletedUser9683

Guest
Nevite, kdy prijde dalsi event? Abych si dopredu zasobil zastupy deff pozemky?
 

DeletedUser12642

Guest
Je velmi pravděpodobné, že do měsíce, možná ještě ještě dřív :)
 
Nahoru