• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, kdyby od nás někdo opustil ali a upravil si takto profil, tak už tu rozjedete tu vaši show na nás...Proč teď fórum neinformujete o svých problémech? :)
 

DeletedUser9683

Guest
Nase problemy jsou nase. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, přišla mi inteligentní zpráva a je to až tak inteligentní, že to nechápu, ale nemůžu napsat o vysvětlení :( Pomohl by mi někdo?

valinecek dnes v 13:17 hod.
DEJ SI NA PROFIL MISTO DIPLOMACIE ZBYTECNA---BEREME KAZDE BRKO A OD VSECH..TY PEPINE
rotfl.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Už to není vůbec zajímavé počtení... Spíše házení špíny, co už je i pro čtenáře otrava.. Co to ukončit a vyjasnit si to ve hře.. Jedna věc, je psát blogy a diskutovat na to a druhá věc je psát blbosti ? :)
 

DeletedUser12642

Guest
Tady ale nejsme v blogu. A já klidně blbosti psát, rád...A ještě víc rád budu na blbosti reagovat.

Ale abych tedy reagoval na tu věc, co dotyčný napsal, u které se dá debatovat, jestli člověk, co to napsal, není debilní. Milý chlapče, ty a tvoje banda jste pokaždé psali na začátku "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel", proč se to nikomu z Vás nelíbí, když by se to praktikuje na Vás? Najednou, když by jste nebyli v přesile, tak by se Vám hrálo špatně? Jste k smíchu :)

Trochu faktů (to jsou věci, které chlapečku jsi nikdy nedokázal přednést a plácal jen svoje nesmysly).
Na dobývání města od nás vyrazilo 13 hráčů, od spojenců 9 hráčů, pak tedy 1 od Sluníček s jednou podporou 10 minut před koncem. V součtu tedy 22 + 1 se ubránilo proti 32 689 OL a 1 135 trimkám.

Trapné a směšné obviňování z toho, že na Vás potřebujeme všechny birky od všech, stačí nám od 22 :) :) A ještě včera ráno dalších nějakých 28K OL :)

Každopádně, nevím, jaká aliance nabrala zase půlku světa :D :D
 

DeletedUser

Guest
Když klesnou členové aliance Chaotic pod 75, tak začnou psát všem okolo, jestli k nim nechtějí, aby doplnili stavy o nějaké super hráče, hlavně aby to číslo členů bylo mezi 75 a 80 :))
 

DeletedUser9683

Guest
Holt, potkat takové kousky ve hře, je vždycky neštěstí. Ale ono ti kousci u vás jsou taky něco. Utočit to umí, jen když je člověk nemocnici, sic chápu, že to nepřítel neví... Ale když to nejmenovanému jedinci napíšu, tak místo, aby projevil trochu empatie, tak útoky přidá. Srabárna největšího kalibru. Ale on Miracles ví, o kom mluvím. Však doufám, že má hošan pípak, aby jsme si přes den a v noci užili srandy kopec
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, jeden den jsi v nemocnici a druhej den dopoledne si už krásně útočíš :) :) To byla nějaká rychlá návštěva...Jinak už by sis taky někdy mohl přiznat, že se ti něco nepovedlo a ne se furt takhle trapně vymlouvat.
Teď to je nemocnice, u mě jsou to špehové a u Finga jsou to programy na časování, co bude příště? Pohřeb? :) A na tyhle věci existuje dovolená, to je ta věc v nastavení, takže vše je jen tvá chyba :D

Jinak celkem ubohost, že když tě někdo nachytá, tak to jdeš vracet pípákem, protože neunášíš :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
V prvé řadě je Grepolis hra... proč by tedy soupeř měl brát takové ohledy? Jde o něco? Nejde o nic. Tahat reál do hry je stejná blbost jako tahat hru do reálu. :)
 

DeletedUser9683

Guest
Takže říkáš od zaří od 8 do cca 14.00 pípačka když jsi ve škole?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Nevím, kdo neunášel, když jsme na něj vyjeli ve více lidech, jak má zasekaný komp.
Mně je to jedno vcelku, pokud tě mám pípat nocí i dnem. :) To já jen, že ty mi pak píšeš oz, jak to budeš oplácet atd.
 

DeletedUser12642

Guest
Ty jsi tak ubohej až to bolí :D :D V OZ vždy začneš vyhrožovat pípákem ty, protože nic jiného neumíš evidentně :) Zkus už něco předvést konečně a neztrapňuj se :)

Btw. není to tak dávno, cos tu začal plácat něco o fair play, o čestnosti a podobných blbosti...Teď tě hráč nachytá, že tu nejsi, sebere ti město a ty začneš máchat rukama a pípat ho? :D :D Trochu nedává smysl ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12704

Guest
Vali asi nevyhraje korunku, ale mohl by vyhrát cenu, že kvůli němu skončilo nejvíce lidi
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Nahoru