• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

Thasoss

Grepolis tým
No tak to její členové musí mít radost, když je ta ali založená tak pro srandu. :D Teda jestli už nějaké členy má. :)
 

DeletedUser9364

Guest
Jakože ali, kde se budou lidé bavit a samozřejmě pokusit se hrát do konce (divů). Možná jsem se špatně vyjádřil. :)
 

DeletedUser9388

Guest
Z toho si nic nedělej. Thas má jen dnes trochu sarkastickou slinu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Sarkastickou slinu a dobrou náladu. ;) Co je tam za sestavu zatím? Nějací vrcholní zlatiči? Všiml jsem si tak rok a půl nazpátek, že několik starých veteránů se začalo postupně vracet... snad jim to vydrželo a zůstali.
 

DeletedUser7082

Guest
Politok, pod jakým nickem se tam skrýváš ? :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Koukám, jsem rád, že jsi se zapojil do soutěže .. :) To mě těší a budu držet palce .. To asi hned od prvního dne pojedeš vymetat ostrov ne ? :)
 

DeletedUser9364

Guest
No, uvidím. Já nejsem zase takový eso, abych to metal jako první. :)) To spíš ostatní půjdou po mně.
 

DeletedUser9388

Guest
Sarkastickou slinu a dobrou náladu. ;) Co je tam za sestavu zatím? Nějací vrcholní zlatiči? Všiml jsem si tak rok a půl nazpátek, že několik starých veteránů se začalo postupně vracet... snad jim to vydrželo a zůstali.
Vrcholní zlatiči :D Kde jsou ty časy kdy vrcholem zlacení bylo mít všech pět rádců. :)
Nicméně z dobrých veteránů tam je třeba číšník, Ajana, PierrdeMaris, Cháron, Claudius.Buh, Kovi... takže nějaká ta esa se najdou. :)

Je tam Nomia. :-D Taky veterán už.
Dantone, já nejsem veterán, ale lamička v zácviku. :)


Sločenou by Poho203
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Nomii zapomněla si opomenout, že takhle po tobě paštěkují nové tváře, ale pak jim ukážeš sílu a zkušenosti cca 2 hodiny po skončení ochrany ..
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Cháron? Možná kdyby to byl původní člověk na tom účtu. A s Claudiem to už taky poslední světy nijak zvlášť slavný nebylo. Číšníka jsem viděl válet naposledy taky před roky. Tihle hráči dost padají do průměru, no.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak dobří můžou být, se mi líbilo, jak každý na novém světě říkal jak je kdo dobrý. Bohužel grep je o čase a jak ho zkušený a aktivní hráč nemá, tak je průměrný a předběhne ho i aktivní nováček se zápalem do hry :)
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser9388

Guest
Thasi, tak ukoj mou zvědavost, kdo je podle tebe tedy dobrý, když tihle jsou podle tebe průměr? :) Pokud se bavíme čistě o CZ vodách. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Dámy a pánové,

dáme nějaké blogy z aktuálního světa ?
smiley_emoticons_hust.gif
 
já to zkusim tak jak jsem napsal. nikdy jsem to takhle nehrál.
díky z apozvánku, všiml jsem si jí mezi ostatníma.
budu hrát sám, abych mohl v klidu koukat "jak se na nebi zatahují mračna" :))))

je to rychlý viďte?
 
Nahoru