• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Katane

DeletedUser11616

Guest
Zdravím komunitu, grepolis, někdo mě volal abych šel hrát proti devastator1..."že je potřeba top hráče"
Což ani néni prvně, že by mě někdo psal, abych šel hrát "právě proti tobě"
Což nechápu proč bych kvůli tobě měl jít hrát, hrál sem proti tobě a nic si nepředvedl "proti mě"... Ani si mě trošku nepozlobil, abych bych byl z tebe nějak nervózní ...
Ale nebudu chodit kolem horké kaše, mám chuť si zahrát, ale ne tím stylem že budu běhat ze začátku světa po menších hráčích, zabírat neaktivní abych si udělal pozice na aktivní, kteří stejně pak skončí když na ně dojde...
1v1 okraj mapy každý jeden svůj ostrov nebo na stejném jak budeš chtít , bez zásahu okolí, se zlatem nebo bez,je to na tobě ...
Navrhnul bych jediné domluvit si předem čas útoku, přesnou hodinu kdy budeme na hře ,nechci hrát na tebe když nebudeš mít zrovna čas, nebo něco budeš dělat a nebudeš 100 %... Nebo třeba se domluvíme v tuto hodinu budeš útočit ty a já bránit a nebo na opak nebo si urči pravidla jaké chceš já, se přizpůsobím,prostě aby ti to vyhovovalo a měl si pohodlné hraní ...
 

DeletedUser11616

Guest
Prostě si chci trošku zahrát , pár dní a někoho zrušit ,tak pojď
 
Já nevím, na mě ten svět působí, že vítězí Rangeři, jsou i na prvním, sešli se tam top hráči a zlatiči, Devastator patří k nim. Rozhodující budou asi stejně divy, ale Devastator je známý tím, že sedá na cizí divy, takže to moc radostně nevidím.
 
Nahoru