• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Abdéra

No co udela zbytek sestavy to nevim, vicero lidi chtelo pauzu (dokonce bych rekl vetsina).
A ja uz to vickrat rikal ze jsem povesil pipak na hrebik. Uz Sinop byl navic oproti planu a jen me utvrdil v tom ze uz hrat nechci, aspon nejaky cas urcite a pak se uvidi, ale taky spis ne... budu tady na foru aktivni a obcas se nekde mozna objevim na zlatky ale nic velkeho.
 
Tak to jsem zvědav kdo se tam objeví, já budu mít v tom čase dovču a nemyslím že tam naskočí Dračí Horda (Taras se furt hraje) nebo lidi co hrají Zancle... a lidi co hrají Rhammus to nestíhaj, tam jen 26.8. začínaj divy a měsíc po startu rychlosti 4 už je pozdě :D
 
Nicméně, co se týče feedbacku samotného na nastavení, jsem trochu rozčarován proč máme už potřetí Athenin roh hojnosti, zatímco jsme neměli ještě ani jeden Kantharos? Rozumím limitu aliance 45 lidí na divy, ale i tak, zas 45 lidem dávat artefakt jako je roh, který je absolutně nejlepší a čím víc těch světů s ním je tím horší je ta hra pro nové hráče? Protože teď když to vyhrajou lidi co už mají vyhráno Nysu (60 lidí) nebo Sinop (40 lidí) nebo dokonce obojí (nevím kolik) a k tomu přechodzí svět před systémem artefaktů, budou se kapacitou skladu blížit k číslu 38 000, což je obrovský rozdíl oproti základní kapacitě. A ten rozdíl se pak ještě zvětšuje na nižších úrovních skladu, na světech kde je podstatné kdo jak rychle první postaví KL a obsadí určité místa.

Mimo toho musím říct, že nastavení je luxusní, konečně super noční bonus!
 
zdravím. nastavení světa je moc hezke a mám dotaz bude tu někdo skládat nějákou boje schopnou partu? která to nevzdá hned po začátku? nebo připadně můžeme něco vytvočit súolečně tady :)
 

mikosansobi

Grepolis tým
Nicméně, co se týče feedbacku samotného na nastavení, jsem trochu rozčarován proč máme už potřetí Athenin roh hojnosti, zatímco jsme neměli ještě ani jeden Kantharos? Rozumím limitu aliance 45 lidí na divy, ale i tak, zas 45 lidem dávat artefakt jako je roh, který je absolutně nejlepší a čím víc těch světů s ním je tím horší je ta hra pro nové hráče? Protože teď když to vyhrajou lidi co už mají vyhráno Nysu (60 lidí) nebo Sinop (40 lidí) nebo dokonce obojí (nevím kolik) a k tomu přechodzí svět před systémem artefaktů, budou se kapacitou skladu blížit k číslu 38 000, což je obrovský rozdíl oproti základní kapacitě. A ten rozdíl se pak ještě zvětšuje na nižších úrovních skladu, na světech kde je podstatné kdo jak rychle první postaví KL a obsadí určité místa.

Mimo toho musím říct, že nastavení je luxusní, konečně super noční bonus!
Nedávno jsme hráče pozvali k vyplnění ankety o nastavení světů. Samozřejmě, že jsem výsledky viděla a překvapilo mě například, že spousta hráčů a mohu směle tvrdit, že jich byl dobrá polovina, chtěla nastavení s Divy, 15 hráčů v alianci a roh hojnosti. Momentálně nastavení testujeme, stále je tu ještě malá šance ke změně některých prvků nastavení. Budu to tady průběžně kontrolovat, klidně diskutujte dál. :)
 
Poslední 4 světy mají pěknou obsazenost. Uvidíme, jak se bude hráčům dařit na světě Abdéra.
to každopádně jen sem myslel hlavně rychlost a vyváženost nb a dobývání například v porovnání s minulým pomalým světem kde výzkum vzpoury 12,5h.Přišlo mi že nastavení podobné tomu co má být teď měli v poslední době spiš SK světy je fajn že to bude i na CZ
 
Nastavení pěkné, ale 45 limit ali to bude zase stejná pisnička při počtu hráču který grep zde hraje, proto radši vyčkám na SE server a tam zkusím štestí
 
Podle mě ten limit je přizpůsoben tomu že jde o Divy, ale ano, furt je hrozně velký... 35 lidí by to v klidu nasypalo, vím že divy na rychlosti 4 stojí 4,8mld surek, ale po půl roku by měli mít hráči top ally v průměru přes 100 měst, když tady někteří jako @Hatchies stihli za 3,5 měsíce 140. To úplně v klidu mohlo sypat 30-35 lidí
 
Tak ja nevim proc se ale zde vseobecne razi takova podivna teorie ze na divy je potreba hodne hracu... vsak kdyz dojdou aliancim surky na poslednich levlech tak to aspon bude zajimavejsi po takticke strance nez kdyz je tech lidi tolik ze se to vzdy presype. Pak vyhrajou logicky ti, co maji nejvic mest a neni v tom vubec zadna strategie... Podle me je skoda ze se k tomu pristupuje takhle konzervativne.
 
Co 35 klidně mohli dát tu rychlost zakončení na pomalou a mohlo být i 25 veř že kdyby byla pomalá rychlost zakončení tak hráči mají na klid ti lepši i 200 měst a když si to tak vezmeš tak ve 45 lidech stejně sype 20 lidí a zbytek občas něco pošle, proto čekám než otevřou švédsko abych otestoval ty 15 limity na hráče a pak poskytnul podpoře tu zpětnou vazbu o kterou se tady pořád ohání...
 
Naposledy upraveno:
Nechápem, čo stále riešite..aj tak by vznikali akademky alebo nezmyselné spojka. Keby ste chceli tak hráte v 20 hráčoch proti ali, kde ich je 45. Lebo aj tak to je všetko len o aktivite.
 
Nechápem, čo stále riešite..aj tak by vznikali akademky alebo nezmyselné spojka. Keby ste chceli tak hráte v 20 hráčoch proti ali, kde ich je 45. Lebo aj tak to je všetko len o aktivite.
No nie nutne, lebo kebyže máš limitovaný počet miest koľko môže ľudí vyhrať, tak predsalen sa vytvorí viac zoskupení ľudí ktorí si radšej povedia že skúsia zabojovať o víťazstvo než len zaradím sa do akademky a budem dúfať že ma vyberú do hlavnej... lebo veď si všimni posledné svety že všetky víťazné aliancie nedokázali ani udržať dostatočný počet ľudí. tak potom sa musí dopĺňať hlavná aliancia ľuďmi odkiaľkoľvek . Tým pádom jasne že vznikajú akademky, keď ti v princípe postačí dohrať ten svet a máš miesto v hlavnej... ale keby si mal napríklad aliancie po 15-20 ľuďoch, tak sa nestane že dostanú výhru na tácke len na to aby sa niekde naplnil počet.. nehovoriac o tom že napríklad pri Dominancii je sakra rozdiel dať 40% dominanciu v 25 ľuďoch ako 40% v 40 ľuďoch (a to bez ohľadu na počet akademiek)....
a nakoniec čím viac ľudí je vo víťaznej ally tým väčšia je inflácia artefaktov (lebo viac ľudí ich má) a tým väčšia bariéra je medzi novými hráčmi a veteránmi, ale zároveň aj menší rozdiel medzi casual hráčmi a tryhardermi (lebo je väčšia šanca sa dostať do víťaznej ally)
 
Nahoru