• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Abdéra

Thasoss

Grepolis tým
Osobní spory je dobré rozebírat v osobních zprávách, kde vás od dospění k nějakému závěru nebude moci nikdo rozptylovat.
Thassos na tebe reaguje jen proto, že to má v popisu práce odpovídat na naše otázky, ale konverzace s tebou taky vést nechce.. :D:)
Nikdo z vás mi není proti srsti (ani s nikým nepěstuji oblíbenecké vztahy), tudíž mi nevadí s kýmkoliv z vás komunikovat a určitě se k tomu nemusím přemáhat. Obecně s lidmi rád komunikuji.
 
O tom ze te hlida nekdo jiny psal seal nekomu od nas, to si pamatuju ale nevim uz komu presne.
Jo, za tohle se omlouvám, to byl vtip (evidentně nepovedený) z kategorie "Arci a seal jsou multiúčty" (to je podobná kategorie jako "Devast a Endrewko jsou multiúčet) , psal jsem to ve zprávě kde jsem oznamoval že končím. Reálně jsem tím narážel na to, jak jste nám dali zabrat, Arcimu na frontě, mně každodenným projížděním všech měst (Visla ví, kolikrát mi trefil gryfy)
 
smiley-emoticons-dinosaurier07.gif
 
Mám takový dotaz.. neplánujete doufám pouštět zase na začátku světa nějaký event který se dá zlatit jak blázen že?
 
Kamo, vsak kdyz nehrajes zadny svet tak proc nemakas a nezbiras zlatky?
Na zacatku se da nazbirat nejvic ale i ted by se dalo na svetech ktere jsou uz rozehrane sbirat slusny obnos.
Nekdy by stacilo mene breku a neco delat, ja taky zlatky skoro nekupuju a nemam jich malo...
 
Endrew kdo tu zase brečí? Já neřekl že nemám zlatky nebo že by mi je vadilo například koupit. Jestli ti vadí, že jsem se na to zeptal a ty si tu jdeš jen rypnout nebo něco tak prosím příště nepis...
 
Ok tak konstruktivní odpověď zní:
Zlatkarsky event bude určite na Halloween což tenhle svět taky nemine
Ale teď opravdu nevím co bude teď. Většinou zvykla být v červenci Sparta vs Hádes ale tento rok byla Olympia takže možná bude nějaký remake nějakého staršího eventu kde se zlatí tak středně... Ale to jen hádam.
Btw sorry prišlo mi to z kontextu jako jeden z těch názorů typu "bez zlatek se nedá hrát"
 
V pohodě. Díky za odpověď. Samozřejmě že bez zlatek se dá hrát a jestli někomu nevadí do toho narvat výplatu tak ať. Jen mě zajímalo zda bude zase hned ze začátku mít každý mystické jednotky atd
 
ohledně zlatek i když by se to grepolisu nevyplatilo bylo by to zajímavé udělat server kde by zlatky třeba vubec nebyly
 
Nahoru