• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Apollonia

DeletedUser11616

Guest
Zdravím...
Dnes nám končí tento svět, výhra je na správném místě "u nás" :D..
Asi nejlepší ocenění je to že sme první aliance na českém grepolis co dokázala pokořit a vyhrát svět olymp " to se zatím žádné jiné alianci nepovedlo" bylo to naprosto snadné vítězství "..
Pokuď bych měl hodnotit soupeře na tomto světě, tak mezi jejich hlavní dovednosti patří - neschopnost, nelogické uvažování v některých případech až tupost :D...
Samozřejmě si většina z nich teď bude myslet že si honím ego" už zase ":D.. Což osobně si nemyslím, podle mě to je jen čistá upřímnost a to že sem celý svět měl tu možnost sledovat jak hrají.
Hodnocení soupeřů aliance :
- Tajemný řád Fénixe- Stačilo mě z kraje světa sdílené forum a vyjadřování některých hráčů z jejich vedení a věděl sem že toto néni žádný soupeř, naprostá neschopnost, špatné vedení aliance, což asi je hlavním prvkem neúspěchu.
-Rytíři Černé Vlajky - Musel sem se jít podívat na hru kdo tam vůbec hraje, aliance plná domečkářu, nic tu nepředvedla, přísluhovači Fénixu ale možná se pletu a je to na opak :D
-Shadows - Druhá aliance Rytířů Černé Vlajky "Ale možná se pletu a je to na opak" :D
-Imperium Romanum - Tato aliance se objevila pozděj a končí na druhém místě, za tu krátkou dobu přehrála všechny tyto 3 aliance dohromady, ve výsledku jsou z nich tou nejlepší i co se spolupráce týče, hlavně při přebíráni jednoho většího chrámu sem se díky nim zapotil :D


KAŽDOPÁDNĚ HRÁLI VŠETCI SPOLEČNĚ A VÝSLEDKEM JE TO ŽE NEZAHRÁLI NIC...
TAK ALESPOŇ VÍTE , ŽE TATO SPOLUPRÁCE VÁM NEFUNGUJE A NA DALŠÍCH SVĚTECH SI KAŽDÁ ALIANCE HRAJTE SVÉ, VE FINÁLE TO JISTĚ BUDE LEPŠÍ VÝSLEDEK A NEBUDE TO TAKOVÝ PROPADÁK...


Ještě mě zaujal jeden hráč Lumpik alias Long...
Tento nám nabízel pomoc s tím že máme špatně vybrané chrámy a že nám pomůže vyhrát svět,sám se domníva že předchozí svět s olympem vyhrál...
Toho bych pasoval za největšího pomatence na tomto světě :D:D..


TÍMTO SE LOUČÍM S VÁMI VŠEMA A NEJSPÍŠ SE V BRZKÉ DOBĚ NA ŽÁDNÉM SVĚTĚ NEPOTKÁME A MOŽNÁ UŽ NIKDY...
TAKŽE SI MŮŽETE V KLIDU DOMKAŘIT :D:D..


A nejlepší na konec, naše aliance to zvládla i když to občas nebylo ideální a dost hráču na to celkem kašlalo, tak když bylo potřeba tak zahráli co bylo potřeba,sem rád že sem si s vámi mohl zahrát, bylo to pro mě nová zkušenost a bylo fajn vás poznat, spousta ochotných lidí, díky všem za hru! :)

Vítězove světa - Vládci světa - Ars Martialis
 

DeletedUser12898

Guest
Bohužiaľ nie ste prvý kto vyhral svet s Olympom,prvý boli Vetrelci na svete Zakynthos a bol medzi nimi aj hráč ktorého spomínaš Lumpik.
 

DeletedUser12811

Guest
klasicky anděl :D
všichni špatní -on je best :D :cool:

ale moc děkujem za objasnění :D s tímto vědomím snad každý usne :D
 

DeletedUser11616

Guest
Bohužiaľ nie ste prvý kto vyhral svet s Olympom,prvý boli Vetrelci na svete Zakynthos a bol medzi nimi aj hráč ktorého spomínaš Lumpik.
Koukám na síň slávy světa zakynthos
A píše se tam toto


VLÁDCE SVĚTA
Neobsazeno


Což znamená že aliance neudržela olmyp 42 dní o čemž je v podstatě celý olymp :D
Což mě stačí k tomu abych mohl napsat že sme první alianci která pokořila olymp...
 

DeletedUser11616

Guest
klasicky anděl :D
všichni špatní -on je best :D :cool:

ale moc děkujem za objasnění :D s tímto vědomím snad každý usne :D
Neříkám že sem beast, jenom dělám shrnutí světa, bohužel tady na tom světě nebyl žádný nepřítel a ty co byli tak to hráli strašně:D
Ale tebe se to netýká ani, ty si tu nehrál možná když by ano tak by si mě dal za pravdu :D..
 
Já osobně si svět užil. I přes to, že mám radši rychlejší světy.
Nebýt Dropnexe, který rozpustil alianci, tak by mohla být sranda o pár měsíců déle.

Doufám, že tohoto hráče potkám znovu. Keců plno, ale trošku se na něj zatlačí a podělá se. :)

Tak se vidíme brzy na jiném světě.
S pozdravem
Créďa :)
 
Nahoru