• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Baris

DeletedUser10779

Guest
Jen taková přiomínka k tomu časování. Ty města mají poměrně blízko sebe,takže časy dopadů jsou velmi podpobné a velmi blízké. Chtěl bych vidět,jak ten člověk stíhá ty města poslat tolikrát,když se ty časy mohou začít prolínat mezi sebou. To už je na zvážení každého,kdo grep hraje. Pokud bych měl 50 měst s různou vzdáleností dopadů,tak to ještě kousnu,ale tahle?
 

DeletedUser13025

Guest
Furt lepší být nulka, než "celebritka" jako ty a Beňiss
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Pokud vím, tak je takovéto předávání účtů zakázáno, takže ano, porušil jsi pravidla a že jsi tam byl pouze chvíli, to už je jen tvoje slovo :)
A myslím, že má každý rád, takové teoretiky, kteří rozumí naprosto všemu a ve výsledku nic neumí. Popovídej si s Thassosem, budete si rozumět :)
Zaprvé...jde zjistit kolikrát jsem se z mojí ip přihlásil na leaderův účet, takže to není jen o tom, co říkám nebo ne:)
Zadruhé zase se mě snažíš zesměšnit či co? Někoho, koho ani neznáš? Proč? Nepřijde ti to ti to trochu na hlavu?:))
Zatřetí možná mám hooodně slabých stránek , ztrácím města atd atd, ale časování(o kterém se tu vede řeč) to podle mě nebude...
smiley_emoticons_bravo2.gif



Města ztrácím, ale časovací program stejně podle x protihráčů nemám...tak ze mě nedělej někoho, kdo jen kecá a nic sám nedělá:))

Mark Antony dne 05.09.18 v 23:32
K smiechu bolo to ze take nieco pouzivas...
Som si myslel ze ides na skills.
Ale asi nie nom...

Chlapcom motas hlavy ze zvratkami to davas... A pritom su to stiahnute podpory ako zvratky. To je rozdiel. Ale toto som nemyslel.

Myslim o Inom kedy pouzivas ten program zrejme


Mark Antony dne 05.09.18 v 23:35
Mi chces povedat ze do par sekund nacasujes 30 prikazov? Alebo kolko.
Bavime sa ze su casnute... nie poslane

Mark Antony dne 05.09.18 v 23:42
Pouzivam to obcas neboj preto viem ako to vyzera. .-)

Teraz presne neviem ako to bolo ale ako aj minule. Raz xapipal telefon teda zavybroval 10 utokov uz na ceste... To si musel sakra rychly... aby to stihlo Len na jedno zapipanie.
Bol som na kole cize neviem kolko presne tito trvalo... viem ze 10 min pred tym som kontroloval tel a nic.... za 10 min uz bolo s podporami ale 40 prikazov....
Tie vsetky casy... nezda sa mi ze tak rychlo by bol clovek schopny preklikat mesta aby stihal to casovat... ked musia byt tie casy podobne.
Mne nejde o to mesto benisku... kludne nech startim este par. Len ide o Princip nie... s takychto mest sa nemozes ani chvalit ci? Aky to je pocit z hry ked program to robi za teba?

Furt lepší být nulka, než "celebritka" jako ty a Beňiss
smiley_emoticons_panik4.gif
Opět říká člověk, který mě nezná:)) Že vás baví opakovat řeči ostatních...to je u tebe bezne? Přisát se na názor ostatních lidí a pak ho prosazovat, aniž bys věděl o co go?)) Ovečko.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11616

Guest
tak rukou to lze stihnout max 7x myslím nevím jak ten autobot ten to hádam stihne tak 2x tolik "poslat stáhnout" což když by někdo sledoval a udělal třeba video tak se to lehce prokáže ..
Ono jich časovlao celkem dost tak mohlo to bejt štěstí že jim to zrovna padlo a jde o dobré hráče co maj zkušenosti tak realné to prostě je...Ale osobně bych si nevsadil na to že nic maj/nemaj...
ono když si to hodí do plánovače tak tam má rovnou připravené počty jednotek k odeslání to ušetří pár kliknutí a udělá v tom přehled:)
Ale nevím třeba support at je prověří důkladně :)
 

DeletedUser10779

Guest
And2el,s tebou jsem hrál jednou a doufám,že naposledy. Co si pamatuji,tak kvůli svému ublíženému egu,že celá aliance neměla problém s přijetím hráče,kterého ty jsi nechtěl,jsi resetoval a natáhl do toho i své dva kolegy a alianci jsi tak zkomplikoval další uzemní postup. Absolutně sobecké a nekolegiální chování. To prostě do hry,kde se lidi na sebe musí spoléhat nepatří. Proti Beňisovi nic nemám,ale také rychlý nástup,volný průběh a pak rychlý konec. Nevím,tedy proč celebrita? Pro mne je celebrita někdo,kdo i přes prohru je schopen v ali táhnout až do konce,těchto lidí si vážím a vždy budu.
 

DeletedUser11616

Guest
trošku to máš popletené :)...Já resetnul pouze jednou a to bylo v alianci black n white a to se právě resetnul z důvodu resetu 2 hráču ,nic jiného v tom nebylo a úpřímně ta aliance byla tak špinaáva a prolezlá podvodama a nečistou hrou že se néni čemu divit že andílek resetnul:)
delfy sem bouhžel nehrál:)
 

DeletedUser10779

Guest
No právě,Black and White,tu jsem vedl,tak si to možná pletu s Ypsilonem. Ty jsi vyhrožoval resetem,pokud toho hráče vezmeme a i tím,že to udělají i lidi,kteří přišli s tebou. Mohu sem na diskusi i hráče,co u toho byli a pamatují to.

Malmignatta,Alig12,Pink Mouse atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11616

Guest
tw klidně je zavolej to si rád přečtu něco :D..mě říka něco alig12 akorát ale nevím hele..zkus to rozepsat více ja si na to nějak nevzpomínam ,to si mě docela dostal ,néni možné že si mě pleteš s někým?

napiš mi kvuli komu sem chtěl dát ten restart toho bych si měl pamatovat.)

tam s jistotou vím že přišel pouze jeden člověk se mnou k vám po tom co mě sokar zlanařil k vám do aliance se zlou holkou a právě ty dva dali restart a já se přidal:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1324

Guest
To co se děje, mě neuvěřitelně vytočilo. Na Grepolis se vracím z nostalgie a nečekal jsem, že tu narazím na podvodníky. Podvodníky, kteří se ještě nestydí napsat, že jsou lepší, protože jsou to Poláci. To jako vážně? Jakej přesně skill navíc má, pokud je z Polska? Jakože je u nich normální botování a používání zasranýho scriptu?
Odpověď supportu naprosto úžasná! Nevím, jestli používají ctrl c + ctrl v jako odpověď, ale vůbec bych se tomu nedivil.
Nemohou vám říct, jestli člověk byl potrestán. Nejsou schopni vám říct, jakým způsobem podvodníka mohou usvědčit (asi je to tak brutální a bezchybné know-how, že ani nepotřebují jiný důkazní materiál zúčastněných stran). Já vážně nevím, jestli v tom hraje nezájem supportu a nebo je v tom nějaké školení ze strany Němců.
"Hele váš úkol je udržet tu hru co nejdéle. Prostě potřebujeme, aby nám co nejvíc lidí narvalo prachy a potom je nám vše u řitě" Ne vážně to vidím jako živý. Buď je to tohle a nebo je to supportu úplně ukradený.

Samozřejmě, že pro boj proti cheaterům nepotřebujeme žádný support. (Kór, když je to support, který nakonec není schopen udělat téměř nic!) Každý z nás může resetnout účet. Každý! Já to udělal a byl bych rád, kdyby se probudila i většina a udělala naprosto to samé, protože jinak se vůbec nic nezmění a my můžeme plakat jak chceme dál.
Bohužel většina hráčů evidentně nemá koule. Snad jsou ti, kterém jsem pustil blíž prvním místům spokojení.

Zřejmě už není nikdo, koho bych mohl dál zbuzerovat. Nejsem prostě spokojený se situací a cestou, kterou se tahle celá hra vydala.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Thasos , pokud čteš nikoho nerozebírám a neurážím! Prostě mám tenhle názor nic víc nic miň.. Že se ve hře používá něco nepovoleného je neoddiskutovatelné a nejenom ve hře Grepolis. Příčiny jsou samozřejmě různé , můj názor jsem sdělila a každý si to probere po svém.
A pokud se neprokáže opak za názorem si stojím. Je jiné hráče urážet , ale aby hráč používal něco nepovoleného ve hře má to nějakou příčinu, dětská nerozvážnost, dostatek peněz atd. a podle mého názoru k tomu patří i psychika hráče. A to není urážení jak či psychický rozbor to je fakt.
Ps: Mne zase je líto lidi , kteří nedokážou přijmout realitu takovou jaká je, nebo nechtěnost bojovat proti nepoctivým hráčům? Už tak či onak je to smutné.
Nikdo neříká, že nikdo z nich nepodvádí, ale je zarážející, takřka až ubohé, tu vynášet takové definitivní soudy a nazývat někoho dítětem, zamindrákovancem atp. Nikdo z vás nevidí do dat, nikdo z vás nevidí komunikaci uvnitř té aliance, ale hlavně že jste všichni chytří a ihned se vším hotovi. Já osobně jsem byl z používání cheatů nařčen tolikrát, že bych to už ani nespočítal. Mí spoluhráči taktéž. I díky příliš dobrému časování. To, že mi z třeba 60 útoků jich 40 neodjelo, to už samozřejmě soupeř neviděl (nechtěl vidět).

Falešná hlášení jsem zažil i z pozice supportu. Přímo mýma rukama jich prošly stovky. Když řeknu, že z toho bylo oprávněných 5 %, ještě pořád budu přehánět. Ty tisíce mnou odchycených porušení pravidel hry totiž nikdo neohlásil. Proč taky. Dokud nejde o někoho, kdo umí hrát, tak je to všem u oněch míst. A co bylo zajímavější, ti, kteří velice často hlásají spravedlivou hru, sami pravidla hry porušovali nebo o porušování věděli, ale dělali, že o ničem nevědí. Jeden z účastníků zdejší diskuze si možná ještě vzpomene, protože na jeho alianci dopadlo kladivo obzvláště tvrdě. Je jedno, že nešlo o bot systémy, ale "jen" o multi acc. nebo hlídání účtů. Notabene, když se ještě vrátím k těm hlášením, tak z těch nahlášených se používání bota potvrdilo snad jen u Briz0wna. Jinak šlo vždy o nepodloženou mýlku hráčů.

Pokud máte pocit, že vás support odbývá přednastavenými odpověďmi (čemuž bych se třeba v případě některých členů ani nedivil, neříkám), stěžujte si na patřičných místech. Stejně tak si můžete stěžovat, že support dle vás není schopen prověřit vaše nahlášení. Nicméně vaším momentálním způsobem řešení situace cesta opravdu nepovede. Relativně vážnou kauzu a obvinění zcela degradujete na úroveň cirkusu s hysterickými účinkujícími. A tak na to poté bude nahlížet nejen support, ale i jeho nadřízení. Sbírejte důkazy, posílejte je přímo kompetentním, na tom není nic špatně, ale zkuste to bez scén.

@Eldorass Ochrana osobních údajů ti nic neříká? Nebo možnost manipulace? Je zcela pochopitelné, že support nesdělí, jakým způsobem prověřuje - došlo by ke zneužívání. Stejně tak je pochopitelné, že závěry nesděluje třetí straně (support ti není oprávněn sdělit ani tvou vlastní IP adresu - to platilo už dřív a teď s GDPR je to to tvrdší). Vždyť jí do toho nic není - nejde o její účet. A v neposlední řadě se dá i pochopit, proč support musí jet podle tvrdých dat. Konverzace z kanálů jako Skype se dají zfalšovat a pokud jde o screenshoty ze hry, tak i ty se dají podvrhnout. Předpokládám, že v roce 2018 jste už všichni slyšeli o funkci "Prozkoumat prvek" v každém prohlížeči.

@kizi72 V reálu mne mají rády desítky lidí. Díky za optání.
 

DeletedUser351

Guest
Thasoss : Jsi ještě členem support-u? Nejsi. Prosím vyjadřuj se jako hráč a ne jako člen support-u.Já věřím, že stávající support udělá vše co je potřebné, aby potvrdil, či vyvrátil naše tvrzení.Věřím, že využije " funkci "Prozkoumat prvek" v každém prohlížeči" a podle toho co zjistí udělá patřičné kroky. A nemusí to být dnes zítra či za den , dva, je to dlouhodobá záležitost.Podnět k tomu je. Myslet si, že se to vyřeší jednou stížností, to já osobně bych byla naivní.Musí k vyřešení nešvaru být i ochota od provozovatele hry. Jináč si myslím, nemá cenu hrát hry jako takové.
Nedegradujeme se na úroveň cirkusu a hysterii jak tvrdíš, já osobně poukazují na nešvar ve hře Grepolis a je na supportu jak se k tomu postaví resp. provozovatel hry INNO. Pro mne osobně by bylo zarážející a ubohé proti tomu nebojovat způsobem, jaky považují za správný a neodsoudit takové jednání
a je na někom , aby posoudil, vyvrátil neopodstatněnost tvrzení či podezření i jiných hráčů. Za čistou hru, kterou provozovatel slibuje, odpovídá on ne hráč. Hráč hraje a většina hráčů chce mít stejné podmínky ve hře . A pokud mu to provozovatel není schopen ( ochota chtít) zaručit, někde chyba bude . V čem to je se už můžeme jenom dohadovat.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser13025

Guest
Nedivil bych se, kdyby Ben dostal další ban za multiúčet, respektive členové jeho aliance. Jeho přístup ke hře typu "teď nemůžu, postarejte se", je známej.
Přihlašování na jeho účet kvůli průběžákům a podívání se, na kolik měst ještě nepřítel jede, je na denním pořádku jeho aliance :)
 

Thasoss

Grepolis tým
@Filantropik S dovolením se budu vyjadřovat stylem, jaký sám uznám podle situace za vhodný. Nastínil jsem vám, jak se věci mají, takže je na vás, jestli je budete chtít pochopit a podle toho se konečně rozumně zařídíte. Buď proto nech ty a ostatní support pracovat, nebo si na jeho práci stěžujte výše. Dělání podivných psychologických profilů, kopání okolo sebe aj. vytváří ve hře nakonec daleko větší toxicitu než pár opravdových, natož pak nyní pouze domnělých, cheaterů. A to časem pocítíte sami, pokud se svým přístupem k situaci něco neuděláte.

Fascinuje mě, jak taky vůbec nedokážete akceptovat, že by ti hráči třeba hráli fér. O spoustě hráčích se myslelo, že musí na 120 % používat cheaty, ale potvrdilo se to jen u jednoho za celou historii, kam až mi paměť sahá. U zbytku data o ničem takovém absolutně nevypovídala. Už to o něčem vypovídá. Základní problém je zkreslená představa o tom, co je v této hře možné a co už ne. Bohužel, i většina „zkušených“ má tu představu zkreslenou. Já jsem údajně používal časovací boty jen proto, že jsem do 2 vteřin naházel 25 útoků, ale že mi jich dvě třetiny neodjely, to už nikdo neřešil. Stejně tak jsem údajně používal bota na zemědělky a k tomu desetitisíce zlatých, když jsem po 5 dnech ochrany vyjel s 3 tisíci obyvateli ve vojsku (pár desítek bit. lodí a 100 rp) a pak každých 32 hodin sypal full pozemku, když ostatní ještě dva týdny pochodovali s 400. Že jsem si dokázal efektivně připravit město za max. 10k zlatých (prémiové funkce na měsíc, zlevňování a zkracování senátu a akademie), rozvrhl jsem si boosty aj... tomu samozřejmě nikdo nevěřil, protože nikomu na to hlava asi nestačila, nebo nevím. Úplně vám chybí možnost srovnání. Na CZ se nikdy světová liga nehrála. Tady se za dobrého hráče považuje automaticky každý, který hodně komunikuje s ostatními, má spoustu známostí, hraje aspoň dva roky a neztrácí města jak na běžícím páse. Ve skutečnosti ani nic extra neumí umět. Hodně vypovídá jenom rozložení měst.

Takže se připravte na variantu, že žádné boty ani nelegální skripty nepoužívají, a tudíž se s nimi nic nestane. Je to totiž reálnější varianta, než že na něčem fičí. Prosím vás, přestaňte dělat CZ scéně v zahraničí ostudu. :)
 

DeletedUser11616

Guest
já souhlásím česká úroven hrání je těžce pod úrovní pak přijde pár bijcu z polska a oni jenom pláčou nebo nejsou zvýklí na hard games,
na cz to funguje tím stylem prvně se berou neaktivní hráči,pak hráči co končí a když zbyde prostor, udělá se sem tam nějaká akce na méně
aktivní hráče ale s pláčem se setkávam prvně v takovém měřítku:D..., dejte ten restart nebo přestante plakat chudinky,vystupujete tu jako nějaká
smetánku ,která si chce něco vyplakat přitom to ani nevíte hrát ,když něco vy neumíte neznamená to že to néni nerálne :D
A zapněte si ty cheaty at vás vybanujou nebo na restart ani koule nemáte,jedinej elda ho z vás dal ,vy akorát plácate a fnukáte nic víc :D...
Klidně vám dám lekci časovaní, celé té vaší alianci "umělců"se složte dejte mi 50000 zlátek a přidju k vám a udělám vám přednášku, možná pak na to budete koukat trošku jinak
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser11616

Guest
a ty froganere tu něco vypustíš ,jenom aby si někoho pošpinil a přitom půlka z toho co si napsal je lež a klam a pokud to vedeš i tady, tak se nedívm ničemu s ohledem na to co se tu řeší :)..
 

DeletedUser351

Guest
@Filantropik S dovolením se budu vyjadřovat stylem, jaký sám uznám podle situace za vhodný. Nastínil jsem vám, jak se věci mají, takže je na vás, jestli je budete chtít pochopit a podle toho se konečně rozumně zařídíte. Buď proto nech ty a ostatní support pracovat, nebo si na jeho práci stěžujte výše. Dělání podivných psychologických profilů, kopání okolo sebe aj. vytváří ve hře nakonec daleko větší toxicitu než pár opravdových, natož pak nyní pouze domnělých, cheaterů. A to časem pocítíte sami, pokud se svým přístupem k situaci něco neuděláte.

Fascinuje mě, jak taky vůbec nedokážete akceptovat, že by ti hráči třeba hráli fér. O spoustě hráčích se myslelo, že musí na 120 % používat cheaty, ale potvrdilo se to jen u jednoho za celou historii, kam až mi paměť sahá. U zbytku data o ničem takovém absolutně nevypovídala. Už to o něčem vypovídá. Základní problém je zkreslená představa o tom, co je v této hře možné a co už ne. Bohužel, i většina „zkušených“ má tu představu zkreslenou. Já jsem údajně používal časovací boty jen proto, že jsem do 2 vteřin naházel 25 útoků, ale že mi jich dvě třetiny neodjely, to už nikdo neřešil. Stejně tak jsem údajně používal bota na zemědělky a k tomu desetitisíce zlatých, když jsem po 5 dnech ochrany vyjel s 3 tisíci obyvateli ve vojsku (pár desítek bit. lodí a 100 rp) a pak každých 32 hodin sypal full pozemku, když ostatní ještě dva týdny pochodovali s 400. Že jsem si dokázal efektivně připravit město za max. 10k zlatých (prémiové funkce na měsíc, zlevňování a zkracování senátu a akademie), rozvrhl jsem si boosty aj... tomu samozřejmě nikdo nevěřil, protože nikomu na to hlava asi nestačila, nebo nevím. Úplně vám chybí možnost srovnání. Na CZ se nikdy světová liga nehrála. Tady se za dobrého hráče považuje automaticky každý, který hodně komunikuje s ostatními, má spoustu známostí, hraje aspoň dva roky a neztrácí města jak na běžícím páse. Ve skutečnosti ani nic extra neumí umět. Hodně vypovídá jenom rozložení měst.

Takže se připravte na variantu, že žádné boty ani nelegální skripty nepoužívají, a tudíž se s nimi nic nestane. Je to totiž reálnější varianta, než že na něčem fičí. Prosím vás, přestaňte dělat CZ scéně v zahraničí ostudu. :)

Tak nech se vyjádřit i ty mne tak jak uznám za vhodné a neobviňuj mne z něčeho co je a není pravdou , neobhajuj něco co ode mne tady ani nepadlo!!! Je vidět, že jsi byl na supportu a dopředu víš , co já můžu a chci nebo nechci akceptovat. Do mé hlavy nevidíš a posuzuješ bez toho aby jsi pochopil o čem já tady mluvím .popisuješ tady Tvé nesmyslné pohádky co kdo a kdy jak poslal či neposlal ( jsi si jistý, že to tak bylo? ) a mimochodem nejsi tady obviňován Ty, podezření je na jiné hráče a nepřesvědčuj něčím co taky jsi dokázal či nedokázal, zda jsi tak šikovný či ne. O Tobě a o Tvé hře z mé strany nepadlo ani slovíčko.
smiley_emoticons_winken4.gif

Urážíš každým slovem a nejlépe každého na potkání? A na co se já připravím,( či jiní ), není Tvou starosti. Hleď si svého a nekomentuj mne kolem dokola , pokračuj ve hře jako doposud a neraď mne jak mám či co si mám myslet a jak hrát či nehrát. Verklikuješ tady dokola jedno a to samé a vnucuješ mi myšlenku, že ve hře jsi Ty jediný co umí hrát poctivě? , co jde a nejde? Vidíš mi na účet jak hraji, že to prostě neumím a pod.? Já jsem prostě tvrdým odpůrcem používání nepovoleného ve hře a k tomu jsem se i vyjádřila a neposouvám nikomu a ani nepřesvědčuji, aby byl stejného ražení jak to předvádíš Ty v opačném smyslu. Tím jsem s Tebou skončila v konverzaci a piš si tady jak to považuješ za vhodné, ale mne nevnucuj něco jiného.
 
Docela zajimava debata)). Sice nejak nepobiram podle ceho , si myslite ze pouzivaji neco:) me osobne to casovani prijde v pohode). sam si toho natrefuju dost mnohem lepe nez maji oni...a to taky teda neco pouzivam?Tim samozrejme nerikam, ze neco pouzivat nemusi,ale taky nerikam ze neco pouzivaji. Naprosto souhlasim stim co tu psal Beniss..
Vzdy na kazdem svete vzniknou nejake obvineni,ale dokud neni vse jasne podlozene, nema cenu to vubec resit. Jednoducha rada je zamerte se na ne, a vymazte je z mapy) aspon si poradne zahrajete a o to tu jde:)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1324

Guest
Česká úroveň grepolisu může být jaká chce. Nemění to nic na tom, že Poláci (budu je jak idiot házet do jednoho pytle, takže se omlouvám těm, kterých se to netýká) používají externí scripty, které nejsou povolené. Jestli si Thasoss myslí, že to tak není, je to jeho věc. Nemá jedinou informaci, která by ho přivedla k mojí (naší) pravdě nebo nepravdě. Píše tady o případech, kdy lidé reportovali hráče, kteří nic neměli. A já tomu věřím. Klidně to tak může být! (stejně tak jako může být pravda v tom, že support není schopen efektivně odhalit cheatera).
Věřím, že jsi posílal x útoků na stejnou vteřinu a dokonce věřím, že plno vořechů brečelo, že jsi podvodník. Já to mám za sebou taky. Nejsem žádný nováček. Vím jak se hraje na zahraničních serverech. Znám fůru kvalitních hráčů. Takže kecy o tom, že CZ úroveň je bídná a lidi jenom brečí, když příjde fakt kvalita mi příjde jako zbytečná a nepodložená urážka. Je rozdíl mezi kvalitou a zasraným botem, kterým si vyčasuješ 100% svých útoků a podpor na stejnou sekundu. Já chápu, že tady popisuješ svojí situaci, kdy jsi měl milión měst a tím jsi zvyšoval šanci dokonalýho timingu. Tohle je bohužel situace jiná. Nemusíš to dál řešit je to prostě tak.
Mě prostě nejvíc fascinuje ta hloupost. Kurva to si nemůže nějakej Szagi hodit aspoň jednu podporu o sekundu jinam? Aby to nevypadalo tak blbě? Však to přece není žádnej problém. Těhlech gájd jak nebejt úplně vořech je prostě plno, tak stačí číst https://botsoft.org/en/bot/antibot/ Chudáci asi nečekali, že v CZ komunitě stejně nemusí nic skrývat. Nikdo neví která bije.
 
Nahoru