• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Baris

DeletedUser2538

Guest
Máme screenshot z polského serveru,kde je používání botu normalni,takze pokud vedení grepolis nezakročí a to razne a rozhodně, připojím se ke lidem od batalionu a koncim s Grepolis
 

DeletedUser13027

Guest
Będę czekał na tego waszego bana.
Więcej się nie będę wypowiadał bo nie ma tu z kim merytorycznie rozmawiać.
Gram I grałem zawsze uczciwie A wam się nie będę tłumaczył bo może kiedyś sami dojedziecie do takiego poziomu gry. Pozdrawiam
 

DeletedUser13025

Guest
Idk, why are u trying to insult me. Tell me, who is less inteligent.
You even need a script, to be atleast on my level.
I sent 3 attacks on you at the same time without timing and you were completely lost.
Classical polish dumbs, who are trying to heal their wounds by using scripts on czech server.
W/e IP ban is going to solve everything :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10779

Guest
Jo,už to konečně všichni pochopte,my Češi jsme prostě všichni lamy a neumíme to.:))) Nevím,proč tedy leze na české servery tato parta? Že by je už z polských vypráskali?:)) S každým příchodem na český server se chvástají,jak čechům ukáží,jak se hraje. Zatím jsem od nich zažil jen na Rhetymnosu reset.:)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13027

Guest
[QUOTE = "Lelouch L., post: 135553, członek: 13025"] Idk, dlaczego próbujesz mnie obrażać. Powiedz mi, kto jest mniej inteligentny.
Potrzebujesz nawet scenariusza, aby być co najmniej na moim poziomie.
Wysłałem 3 ataki na ciebie w tym samym czasie bez czasu i byłeś kompletnie zagubiony.
Klasyczni polscy głupcy, którzy próbują leczyć rany za pomocą skryptów na czeskim serwerze.
Zakaz W / e IP rozwiąże wszystko :)[/ QUOTE]

Haha 3 ataki w
Idk, why are u trying to insult me. Tell me, who is less inteligent.
You even need a script, to be atleast on my level.
I sent 3 attacks on you at the same time without timing and you were completely lost.
Classical polish dumbs, who are trying to heal their wounds by using scripts on czech server.
W/e IP ban is going to solve everything :)

Weź się nie ośmieszaj Januszu ....
3 ataki ?? Haha na mnie nie robiłeś I nie robisz wrażenia więc skończ już kłamać I budować swojego ego że mnie pojechałeś 3 atakami. Podaj Nick na grze to zawsze możemy się zmierzyć.
 

DeletedUser13030

Guest
1. Nemáme rádi cheatery a hráče co používají nelegální rozšíření ve hře. To je důvod proč jsme opustili polské servery.
2. Většina z nás hraje grepolis déle než 5 let, také máme vyhrané světy na polských serverech.
3. Většina z nás má časování natrénované během mnoha let grepolisu takže nepotřebujeme programy které by za nás připravovaly akce.
4. pokud naši nepřátelé mají pochyby, mají kontaktovat podporu a ne nás pomlouvat na fóru.

To je vše co k tomu můžu říct.


Aviva
Hráč roku 2013 /Korynt.PL/
 

DeletedUser13027

Guest
[QUOTE = "Froganer, post: 135556, członek: 10779"] Możesz liczyć ze swoim BOTEM. :))) [/ QUOTE]

Weź się ogarnij chłopie do gimnazjum chodzisz że tak płaczesz??
 

Thasoss

Grepolis tým
No,posledních pár příspěvků není jazykem mého kmene,takže se vyjádřím jen k těm výš,ale pokud si tu iks ZKUŠENÝCH hráčů myslí,že něco není v pořádku,taky by s tím ajťáci INNO měli něco dělat,jinak půjde tahle hra do kopru.A všichni víme,že virtuální svět je vždy o tom,že se nejdřív vytvoří mínus a pak se hledá plus,tak kluci hledejte,protože jinak přijdete o práci a my o zábavu:-(((((
Někteří zkušení se považují za zkušené jen proto, že dosud nenarazili na opravdu tvrdé soupeře. Protože někteří z těch zkušených, kterým se to už stalo, svoje oponenty vesele obviňovalo ze všeho možného i nemožného. A teď to dělají zase. Což celou váhu takových obvinění značně snižuje, tomu asi rozumíš.

Tak tady jsem se pobavil nad hráčem Szagi,který mi tvrdí,že bych měl začít hrát a né stavět hradby a defovat se. On se objevil na Rhetymnosu jen ze zoufalství,že jejich ali neudrží kolku. Pořídili si 3-4 takovéto hráče s 1-2 městy a sedali na morálku,jinak jim to ani nešlo.:) Takže,když se vám takovýto hráč objeví na ostrově,neuděláte nic. Vystaví hradby,nechá se ostatníma zadefovat a při té morálce by to byli jatka. Začne si hrát na velkého hrdinu,pojmenovává si urážlivě města a pak projíždí města v okolí katama a bourá.
Tak takovejhle je ten náš Szagi. Všichni jejich větší hráči,co byli u mne na ostrovech,tak předali města těmto morálkářům,protože jsem jim tam sedal bez problémů,pokud tam nebyla morálka. Najednou je frajer.:(
Pokud si někdo pojmenovává urážlivě města, máš ho nahlásit a ideálně si to i vyscreenovat. K tomu zbytku platí jedno - smiř se, že oni holt třeba hrají takticky.

@Szagi Could you please stop breaking the forum rules? ;)

@Lelouch L. IP bany se nedávají.
 

DeletedUser13030

Guest
Můžu vás ujistit že žádné nepovolené programy nepoužíváme. Jako důkaz pro podporu může být historie mých útoků z rhethymnosu kde jsem si to procvičoval na hráčích aliance rytíři železného kříže. Zde bylo i mnoho pokusů kde jsem to netrefil i o několik vteřin.
 

DeletedUser351

Guest
Vážení polští hráči, dovolím si trochu vysvětlit co je hra Grepolis. Je to bojově strategická hra, ve které musí hráč aby uspěl , (měl by) u hry přemýšlet strategicky v prospěch sebe a ve prospěch celku, se kterým hraje. Bohužel ne všichni hrají na takové herní úrovni, aby dokázali (a to hráči všech národnosti) myslet strategický využili své schopnosti (nedokážou to ve hře) , proto hledají cesty jak kompenzovat svou neschopnost jiným způsoben než přemýšlením :) . Podle mého názoru jsou to hráči s psychickou poruchou kterou trpí v reálu. Osobně mi je líto takových lidi.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bravo, už je to zase tady. Akorát jsem to čekal dřív, tuhle českou chuťovku. Dělání psychologických rozborů soupeře na základě ničeho. O mojí alianci se říkalo, že jsme banda sockařů na dávkách, kteří 24/7 prdí do židle u počítače. Přitom všichni měli práci, jezdili po výletech, grilovačkách a já nevím, po čem všem. Ale hráli jsme prostě tak efektivně, že to nikdo nepobral, min. do okamžiku, dokud s námi nezačal hrát. Mně osobně je líto lidí, kteří mají potřebu vynášet takové soudy.
 

DeletedUser351

Guest
Thasos , pokud čteš nikoho nerozebírám a neurážím! Prostě mám tenhle názor nic víc nic miň.. Že se ve hře používá něco nepovoleného je neoddiskutovatelné a nejenom ve hře Grepolis. Příčiny jsou samozřejmě různé , můj názor jsem sdělila a každý si to probere po svém.
A pokud se neprokáže opak za názorem si stojím. Je jiné hráče urážet , ale aby hráč používal něco nepovoleného ve hře má to nějakou příčinu, dětská nerozvážnost, dostatek peněz atd. a podle mého názoru k tomu patří i psychika hráče. A to není urážení jak či psychický rozbor to je fakt.
Ps: Mne zase je líto lidi , kteří nedokážou přijmout realitu takovou jaká je, nebo nechtěnost bojovat proti nepoctivým hráčům? Už tak či onak je to smutné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12157

Guest
Když pomineme ostatní světy a to, že se na polských programy na časování používají a zaměříme se jen na tohle JEDNO konkrétní dobývání...co je na něm divného?

O ostrov vedle mají hned 20 měst...řekněme, že polovina je na pozemní útok/sirky, polovina na obranu/birky. Všechny jednotky mají na rychlých člunech - jelikož jsou ze startu města mnohdy univerzální, není problém mít v každém jak pomalý člun navíc, popřípadě u birém a obrany na člunech ještě sirku...To znamená, že můžou časovat každé město na třikrát...Nevím jak vy, ale já stihnu každý útok/podporu při časování otočit nejméně pětkrát až šestkrát a určitě tu bude mnoho dalších, kteří jsou rychlejší. To znamená 15 časovacích pokusů pro každé město (sirkové jen 10), to není málo, nemyslíte? A kor z ostrova mohl pozemku posílat ještě s hoplou, mečem , LUKEM (jak jde vidět na obrázku z časovačky) - suma sumárum utocnou zem z ostrova mohl časovat 20x ...25x , kdyby se netrefil ani praky a chtěl poslat jen jízdu ... A to nezapočítávám, že bude určitě rychlejší a stihne pohyby při časování vícekrát otočit:) já bych na takovéhle časovačky neměl, ale jestli jsou vážně sehraní a všichni umí opravdu hrát, nevidím na tom nic zvláštního...

Toť vse...něříkám, že jsou čistí - nic o tom nevím, neznám je. Jen mi prijde blbost psát , že je takovéhle časování "statisticky nemožné"
smiley_emoticons_lol.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:
thasi ty si nevidiš ani na špičku bot hihi a pokud jsme takovy darebaci že tu s nami vubec ztraciš čas a otviraš tu na nas ty svoje chytry usta preju ti pěknej den a doufam že alespon v realu tě ma někdo rad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13025

Guest
Když pomineme ostatní světy a to, že se na polských programy na časování používají a zaměříme se jen na tohle JEDNO konkrétní dobývání...co je na něm divného?

O ostrov vedle mají hned 20 měst...řekněme, že polovina je na pozemní útok/sirky, polovina na obranu/birky. Všechny jednotky mají na rychlých člunech - jelikož jsou ze startu města mnohdy univerzální, není problém mít v každém jak pomalý člun navíc, popřípadě u birém a obrany na člunech ještě sirku...To znamená, že můžou časovat každé město na třikrát...Nevím jak vy, ale já stihnu každý útok/podporu při časování otočit nejméně pětkrát až šestkrát a určitě tu bude mnoho dalších, kteří jsou rychlejší. To znamená 15 časovacích pokusů pro každé město (sirkové jen 10), to není málo, nemyslíte? A kor z ostrova mohl pozemku posílat ještě s hoplou, mečem , LUKEM (jak jde vidět na obrázku z časovačky) - suma sumárum utocnou zem z ostrova mohl časovat 20x ...25x , kdyby se netrefil ani praky a chtěl poslat jen jízdu ... A to nezapočítávám, že bude určitě rychlejší a stihne pohyby při časování vícekrát otočit:) já bych na takovéhle časovačky neměl, ale jestli jsou vážně sehraní a všichni umí opravdu hrát, nevidím na tom nic zvláštního...

Toť vse...něříkám, že jsou čistí - nic o tom nevím, neznám je. Jen mi prijde blbost psát , že je takovéhle časování "statisticky nemožné"
smiley_emoticons_lol.gif

Právě jsme dostali poučeno od hráče, který dokázal jedinou věc na grepolisu. A tou je, že ztratil přes 130 měst na jednom herním světě.
Ah, pardon, zapomněl jsem na pár dalších věcí ... Dostávat bany za kupování měst, multiúčty. Jo a abych nezapomněl na jeho slavný konce a resety
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Právě jsme dostali poučeno od hráče, který dokázal jedinou věc na grepolisu. A tou je, že ztratil přes 130 měst na jednom herním světě.
Ah, pardon, zapomněl jsem na pár dalších věcí ... Dostávat bany za kupování měst, multiúčty. Jo a abych nezapomněl na jeho slavný konce a resety
smiley_emoticons_lol.gif
Vždyť píšu, že bych to jak oni uhrát nezvládl:) ale teoretickou stránku grepu mám zmáklou(když ne tu praktickou) a ta říká,že to není taková kravina, jak všichni píšete.. Jen mi přijde směšné psát, že to tak načasovat nešlo...

A nevím, proč to tu vytahuješ, když jsme spolu ani nepřišli do kontaktu (nebo ano, ale asi na tři dny:)) Mrzí mě, že hned musíš ostatní ponižovat - já nic proti nikomu nepsal...:)) Tak si svoje poznámky strč víš kam a zkus použít nějaký normální protiargument. Páč vytahovat neschopnost ostatních je tak trochu zoufale:), chápu, kdybych psal takove kraviny ja, ale takhle? To, že někdo není dobrý sportovec...je tlustý, malý, pomalý, slabý atd. taky neznamená, že sportu nesmí ani trochu rozumět:) Díky.

Jo a ještě jedna věc...řekni mi, kdy jsem dostal ban za multiucet - když nam koncici hráč leader1000 poslal heslo s tím, že se už neukáže a já jen zkontroloval, jestli poslal správné? Noták....to se můžeš zeptat Arciho, ktery celou věc i ban a následnou rozebírku účtu, pro který jsme hledali náhradníka, zavinil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13025

Guest
Vždyť píšu, že bych to jak oni uhrát nezvládl:) ale teoretickou stránku grepu mám zmáklou(když ne tu praktickou) a ta říká,že to není taková kravina, jak všichni píšete.. Jen mi přijde směšné psát, že to tak načasovat nešlo...

A nevím, proč to tu vytahuješ, když jsme spolu ani nepřišli do kontaktu (nebo ano, ale asi na tři dny:)) Mrzí mě, že hned musíš ostatní ponižovat - já nic proti nikomu nepsal...:)) Tak si svoje poznámky strč víš kam a zkus použít nějaký normální protiargument. Páč vytahovat neschopnost ostatních je tak trochu zoufale:), chápu, kdybych psal takove kraviny ja, ale takhle? To, že někdo není dobrý sportovec...je tlustý, malý, pomalý, slabý atd. taky neznamená, že sportu nesmí ani trochu rozumět:) Díky.

Jo a ještě jedna věc...řekni mi, kdy jsem dostal ban za multiucet - když nam koncici hráč leader1000 poslal heslo s tím, že se už neukáže a já jen zkontroloval, jestli poslal správné? Noták....to se můžeš zeptat Arciho, ktery celou věc i ban a následnou rozebírku účtu, pro který jsme hledali náhradníka, zavinil...

Pokud vím, tak je takovéto předávání účtů zakázáno, takže ano, porušil jsi pravidla a že jsi tam byl pouze chvíli, to už je jen tvoje slovo :)
A myslím, že má každý rád, takové teoretiky, kteří rozumí naprosto všemu a ve výsledku nic neumí. Popovídej si s Thassosem, budete si rozumět :)
 

DeletedUser11616

Guest
vy ste jako slepice co jdou po flusu někteří :D :D
lelouchu koukám že o všech víš všechno,já sem egomaniak ale nevím že bych tě od někud znal nebo že bych s tebou hrál někdy
tak podle čeho soudíš vážně nevím a benissse proboha toho si musel asi důkladně studovat vždyt o něm víš co ani sám neví:D...
No jo benisss je celebrita, za to ty jsi kdo?:D...Víš ono tu padlo pár docela rozumných argumentů které si ani nepobral od těch hráču a jediné na co ses zmohl je se do nich navážet ty nulko,doufá že tě potkám na hře budeš mít na co vzpomínat až tě uklidím na hromádku
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Nahoru