• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Berytos

Však to ano já jen říkal že ve výsledku to zas nebude takové že jeden útok sejme 1500 bir, nebo aspoň to nebude pravidlo, ale bude to jednoznačne rozbité a lituju už teď hráče co to budou hrát
 
Zdravím, nedalo by se alespoň upravit to nastavení na počet členů v alianci alespoň na těch 35/40...je to po delší době svět s olympem, tak by bylo fajn když na všech ostatních se stále spouští světy s limitem 40+, to nechat alespoň na ty první chrámy, na podobný limit,ať alespoň více hráču ve finále může mít to ocenění za výhru...A počet 25 členů, by bylo fajn prvně zkusit na světech co se hrají pravidelně, například s dominancí..
Po případě i snížit nějak ten bonus z 20% třeba jen na 10% nebo klidně na 0%...Tohle nastavení bude + pouze pro ty nejsilnější.. A menší aliance už tak budou mít problémy s obranou a i třeba získat chrámy a vím jak to bylo na posled když byli přehnaně silné útoky, tak řada hráčů/aliancí skončila jen proto.
A ten menší počet členů to samé, dá se lehce obejít a na rovinu říkám nás bude 40+ a nebudem nikoho šetřit, tak těch 25 co bude v alianci bude akorát oslabeno...
Tak nevím jak to jinak napsat, tak to píšu na rovinu jak to bude
Nebo ten počet se mi zdá moc nízký na poměr českého grepolis když tu stále běží 40 , my hrajeme v takovém počtu pravidelně a na chrámy se každý těší, nebo někteří a vybírat koho vzít a koho ne, kvůli místu se lehce nedá, tudíž to budeme řešit 2 aliancema.
A když se nad tím někdo zamysli, musí uznat že to je pouze + pro nás, nebo my si zvládneme ledacos korigovat..
Ať si to každý vyzkouší a další svět s olympem, zkuste třeba ten menší počet, jinak mě to je jedno, odehrajem to za každých podmínek :)
 
To je směšné promiňte ale měnit nastavení pouze na základě příspěvku jednoho člověka... Myšleno ten počet členů v alianci. Horda si vymodlí zvětšení kapacity a hned jim jděte vstříc... Kolikrát tady vícero lidí žádalo změnu nastavení a nebylo jim vyhověno a teď se tady ozve jeden člověk a hned se to bude proto měnit... A teď nejde o to že se zrovna s daným člověkem nemusím ale o princíp.
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzhledem k tomu, že Olymp provázejí ekonomicky vyčerpávající boje, zvážili jsme zároveň mírné zvýšení maximálního počtu členů aliance, které půjde ruku v ruce s náhradním bonusem. Chceme najít kompromis mezi vámi preferovaným nízkým limitem členů a zároveň neexperimentovat s vaším herním zážitkem - posuneme to proto na hodnotu světa Hermonassa a Zakynthos, kde byl limit taktéž 30 členů a jednalo se o světy s Olympem.

Ohlášené změny již byly předány ke schválení.

Nutno také podotknout, že "aby mohlo vyhrát více hráčů" není bohužel validní argument, podle kterého bychom mohli nastavovat limit velikosti aliance.
 
No nic však mě je jasné že si to dovedete obhájit. Jen mě štve ten princip jak říkám, předtím než se jeden dotyčný ozval vám nastavení přišlo fajn a teď zrazu už ne. 5 lidí hore dolů... Není to zásadní změna jen mě štve jakým způsobem byla udělaná
 
Ale to né však ať se ten limit ali zvýší o to nejde. Mne jde o to že kdysi když snad 10 lidí chtělo menší limit nebo chtěli změnu artefaktu... Cokoliv, tak se řeklo NE. Protože zpětná vazba od hráčů, protože anketa... A teď zrazu všechno jde.
 
No ona byla i anketa o nastavení tohoto světa a nemám pocit, že by hodně lidí hlasovalo pro dobývko a olymp :) By mě zajímalo, proč vůbec pak byla O.O
 

Thasoss

Grepolis tým
Jeden příspěvek je skutečně málo, abychom kvůli němu prováděli změny v nastavení. Znamená to nastavení opět revalidovat a svět znovu otestovat. Jak jsem psal, prošli jsme celé nastavení. To je nyní otevřené a podle toho, jak dopadne revalidace, případně oznámíme další změny (ač nyní je nepředpokládáme a věříme, že vám už nebudeme plést hlavu dalšími úpravami). I bez tohoto příspěvku by k navýšení limitu došlo.
Ale to né však ať se ten limit ali zvýší o to nejde. Mne jde o to že kdysi když snad 10 lidí chtělo menší limit nebo chtěli změnu artefaktu... Cokoliv, tak se řeklo NE. Protože zpětná vazba od hráčů, protože anketa... A teď zrazu všechno jde.
Něco je věcí dlouhodobé strategie anebo regulace ze strany centrály.
No ona byla i anketa o nastavení tohoto světa a nemám pocit, že by hodně lidí hlasovalo pro dobývko a olymp :) By mě zajímalo, proč vůbec pak byla O.O
Pokud bychom se 100% řídili anketami, jsou všechny světy stejné. Stejně jako ty bys vždy volil vzpouru a rychlost 4 nebo 5, další by neustále volil zase to, co preferuje on. Dává nám to obecný náhled na hráčské preference. A navíc, když už konečně máme Olymp pro dobývání v pořádku? :cool:
 
Okej, hele, už to asi nemá cenu řešit. Konec konců, zrušení toho bonusu na útok je skvělá věc (nechápu koho taková hloupost vůbec napadla) a zvýšení limitu ali je jen kosmetické.
Jen mi přijde úsměvné že původní nastavení jednou prošlo "validací a testama" a pak zrazu ne.
Odpověď na tuto zprávu nepotřebuju ;)
 
Však o tom bonusu tu psalo více lidí že to je blbost, tak se to upravilo a počet členů o 5 navíc je fajn , každopádně je to jenom hra, tak netřeba to nějak dramatizovat dělat z toho něco více, udělalo se nastavení které bude prospěšné pro většinu a na opak to bude mínus pro připravené aliance které se chystají na tento svět ... Sám sem překvapen že došlo ke změně, mockrát sem tu na support nadával že nikdo nic neřeší a nechtějí řešit, tak tohle je opravdu super změna , která zaslouží pochvalu...
Takže pochvala
 
Nahoru