• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Berytos

Tak ja si myslím že je len vhodné že keď už po dlhšej dobe došlo na svet s Olympom tak sa poriadne zamyslelo nad nastaveniami, a keď sa prišlo na to že to nie je to pravé tak sa zvážila a vykonala rýchla zmena. :)
 
Jinak uvazuje se nad tim co nahradi puvodni bonus, ktery byl zrusen?
Mne by se osobne pozdavalo treba bonus na produkci prizne, klidne jen 10%. Celkove by to korespondovalo s nastavenim sveta - dobyvani + olymp, tedy hodne zalozeno na vystavbe letek a kouzleni.
 
-10 % z doby výstavby budov
+20 % útok pro nemýtické jednotky bonus bude zcela nahrazen jiným



Tam je napsáno
 
Já bych byl pro bonus zvýšení produkce surovin, to je takový bonus co nic moc neovlivní a bude prospěšný, pro všechny :D.....


Ono taky dost záleží jaké budou bonusy v chrámech, což mi aktuálně nevíme "jako hráči"..
Ale asi cokoliv, co nebude vylepšovat útok /obranu jendotek.
 

Thasoss

Grepolis tým
Zatím jsou ve hře tyto:
  • +15 % k útoku leteckých jednotek
  • -40 % z ceny festivalů (vítězných pochodů, divadelních her i městských slavností)
  • +25 % k produkci přízně
  • -30 % z nákladů na výstavbu budov
  • -40 % z doby výcviku pěchoty
  • A poslední, co hodně podporuji já: +50 % k době trvání veškerých kouzel
Nebrat vážně
 
1. velmi zajimave, vzhledem k tomu, ze to budou chramy, u kterych se velmi casto vysekava trpo letkama
2. prosim NE, divadla a slavnosti jsou uz ted prilis silne a jejich zlevneni by to jeste zhorsilo
3. libi se mi to ale nevim zda to nebude prilis silne
4. trochu moc obycejne :)
5. zajimave, mohlo by to trochu zlepsit rovnovahu utok/obrana smerem k obrancum
6. jako, asi jo ale nevim zda by to znamenalo az tak zasadni rozdil

osobne ale preferuju tu prizen
 
Nahoru