• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Berytos

Ach bože... Peníze až na prvním místě co
Jsem zvědavý kdo sem půjde však poslední svět neběží ani měsíc a má podobné nastavení
Jinak neříkalo že tady že Olymp ještě není ready?
 
Ach bože... Peníze až na prvním místě co
Jsem zvědavý kdo sem půjde však poslední svět neběží ani měsíc a má podobné nastavení
Jinak neříkalo že tady že Olymp ještě není ready?
Tak svět sype nejvíc peněz tak první měsíc, takže je jasné, že každý měsíc musí být nový svět :D
To časté spouštění světů je chyba podle mě no... Ale s tím nic neuděláme asi
 
tak to časté spouštění světů až zase takový problém není, problém vidím v tom, že se spouští světy s podobným nastavením...myslím, že pro oslovení většího počtu hráčů by bylo lepší střídat dobývko a vzpouru, stejně tak i rychlé a pomalejší světy...
 
Hmm je pravda, že rychlá vzpoura (4+) byla tento rok zatím jen Pandoska - a to 5.
Ale já bych o tomhle raději rozhodovat neměl... Jinak by byly jenom rychlé vzpoury :D
:eek:
 
co se mi nelíbí je rychlost 4 a nastavení počtu členů na alianci 25..
A největší blbost je vylepšení na nemýticke jendotky o 20%... Sem zvědavej na bonusy na chrámech zda jsou nějak upravené nebo stále stejné, nebo počty chrámu atd. Ale s tímto bonusem hned od začátku, to je dost nesmyslné, nebo co si pamatuji, dříve nebylo nai žádné pořádné vylepšení pro obranu, tak když nějaká aliance měla silné chrámy na útok, stačil pak 1 hráč aby sundal všechnu obranu top 2 alianci, to jen tak z toho co sem zažil na těch chrámech, co jsme hráli. Takže osobně mi přijde nesmyslné, dávat do základu světa hned 20% bonus na útok a to ne protože by mě to vadilo že tento bonus bude někdo využívat proti mě, jako jo sundavat full olkama, 2 města birek hned od začátku, to bude vadit každému... :D..
Ale spíše lituji soupeře, nebo vím čeho jsme schopni, když se dotoho pořádně obujem a tento bonus nám rozhodně hraje do karet

A 25 hráčů v jedné alianci se bude těžko bránit, mělo jich bejt alespoň 40..
Těch 25 ste měli dát spíše na svět s dominanci, tam by to bylo více přínosné.
Sem rád že jsou opět chrámy ale nastavení je tragické..

Ale i tak děkujem za otevření chrámu, automaticky jsem ukončil jeden svět a jdem se přípravit na tento ️‍♂️
 
kdo byl ten človek co vystupoval proti zlacení, zasazoval se o očistu grepu a psal o tom dlouhosáhlé slohy ? :D

a pak na danem světě pípal všechny zlatiče ? :DDDD
smiley-emoticons-irre.gif
 
kdo byl ten človek co vystupoval proti zlacení, zasazoval se o očistu grepu a psal o tom dlouhosáhlé slohy ? :D

a pak na danem světě pípal všechny zlatiče ? :DDDD
smiley-emoticons-irre.gif
Všechny? Kolikrát sem pípnul tebe?..
Myslím si že ve finále ani o zlacení nešlo, ale spíše o ty multiučty u jistého hráče, jinak si myslím že přeháníš s tím pípáním,vlastně sem ani nikoho ne pípál..

Ty si raděj běž dát něco na snídani, řekl bych že si nějaký zmatený po ránu :D:D..
Co pak přišel sis rejpat, nebo tento svět nebudeš hrát? :D..
A já sem proti zlacení, bavilo by mě to více. Ale pokuď někdo zlatí proti mě, tak to přežiju, jako třeba na taras, hodilo mi to krásné bb a navíc sem si udělal ještě zlaté a spousta hráčů též a ve finále ten co tam zlatil tam už néni, takže nejsem úplně proti zlacení, ať si to každý přebere jak chce :D..
Jsou věci které se nezmění a tady více méně komunita je spokojená, raděj se přizpůsobím, podmínkám, jenom pro mě byl šok, svět sinop kde sem šel hrát po nějakém 1,5 roku, ale bylo to taky tím že jsem skočil do hry a byl zrovna event...Ale teď když chvilku hraju, néni to tak hrozné..
 
Jej toho jsem si vůbec nevšiml... To je šílený nesmysl. Chudáci dobývkáři si ani nemůžou postavit hradby, aby to nějak vyvážili :D

A s takovým bonusem bych snad ani svět hrát nechtěl. Strašně zvýhodňuje offaře nad deffaři. Tak by to být nemělo. (Resp na dobývku obránce nad útočníky)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru