• Vážení hráči, ve středu 18.3. 2026 vydáme aktualizaci na novou verzi 2.358. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Chania

Hezký, ale opět, proč tam není Morálka? To se opravdu musí lézt do zadku zlatičům a lidem, co do toho rvou takové množství peněz? Trošku krátkozraké, protože takoví pak absolutně otráví normální hráče, kteří ale občas taky něco málo do hry zainvestují. No a pak hráčů víc a víc ubývá a tím to přestává bavit i ty zlatiče, co utrácí prachy svejch rodičů, nebo do toho lejou výplatu, i když bydlí na ubytovně.
 
jojo aby pak nějaký chudáci schovaný za morálkou mohli dělat machry. Kdo hraje aktivně a snaží se něčeho dosáhnout a hrát pořádně hru toho morálka neovlivní
 
ahoj, hraji to jen rekreačně a z nostalgie, každopádně se vyjádřím.

Nastavení světa mi příjde v pohodě.

Jediné co bych asi změnila by bylo omezení použití zlatek na týden.


Ráda bych, aby se z Grepolisu opět stala strategická bojová hra, kde záleží na inteligenci, schopnosti spolupráce, aktivitě a diplomatických schopnostech a celkově strategii, kde by vyhrávali morální a slušní lidé.
 
jojo aby pak nějaký chudáci schovaný za morálkou mohli dělat machry. Kdo hraje aktivně a snaží se něčeho dosáhnout a hrát pořádně hru toho morálka neovlivní
Ozval se ten pravý ,
Kdo hraje aktivně a snaží se něčeho dosáhnout a hrát pořádně hru toho morálka neovlivní
Za ty prachy co do hry dáváš se jak snažíš? Jak se tomu říká? Odpověz si sám když máš páteř. Napovím: zlatník, , zlatokop, velryba atď. Vše ostatní , ale ne snaha . Morálka by ti nabourala tvé "snažení".
 
Je to pořád dokola, ale tak napíšu to taky znovu. Když je zlatič špatný ve hře, je z něj jen dobrá farma na body. Pokud rozebírá okolí, asi umí i hrát tu hru a je aktivní. Morálka kazí hru aktivním hráčům bez ohledu na to, jestli zlatí nebo ne (a jestli to někdo nepociťuje, tak asi nebyl aktivní na světě s morálkou).
Za život jsem si prošel několika hrama v prohlížeči a u grepolisu mě drží mimo jiné to, že jako free to play hráč můžu obsazovat horní pozice v žebříčku, což je v jiných hrách nemožné, tak nevím, proč je zrovna tady takový trend nadávat na platící hráče, když je tady možné je přehrát narozdíl od jiných her.
 
Finfi :D Další zlatič.

Ale ne všichni ve hře jsou zlatiči nebo né až tak velcí, tak proto volám po regulaci zlatek.

Spoustu lidí a dost chytrých tato hra nebaví a odchází z grepu, protože né každý to chce hrát na profi úrovni, která spočívá v tom, že si na začátku hry hráč vyzlatí první město během pár dnů na nejvyšší úroveň, pak vyzlatí sloty a pak vyzlatí armádu, s kterou jezdí po okolí, když narazí na schopného hráče, který jejich útok chytrostí a pohotovostí odrazí, tak si hned vyzlatí novou armádu a do pár hodin na něj znovu zaútočí s full útokem, atd. atd. dokud nejsou všichni mrtví, zkolonizovaní nebo vzbouření a dokud tedy nedojde ke konečnému vítězství zlatičské aliance.

Prostě nás ostatní nebaví hra, která spočívá v tom, že jak útočník tak obránce, neustále musí zlatit armádu a neustále se přetlačovat, kdo ji vyzlatí rychleji.

Myslím, že by regulace byla fajn, protože aspoň částečně by se vrátila "STRATEGIE" hry, kdy by hráč musel přinejmenším strategicky rozmýšlet za co zlatky během týdne utratí, jestli za rychle vybudovanou armádu nebo za sloty nebo za suroviny či prémium. A nebylo by to jen o tupém klikání na zlatky. Takhle to umí hrát opravdu každý tupoun, a i v reálu mě přesvědčovali úplně hloupí lidi, kteří si ovšem mysleli, jak jsou chytří, kteří nebyli úspěšní ani v práci ani v životě, že přesně takhle se tyhle hry přece hrajou. Ano, hloupí lidi to vůbec nepochopí, že takhle se hry nehrajou.
Ne, nehrajou, pokud to není nějaká profi úroveň, kde je to jen o tom, kolik peněz do toho člověk vrazí. Pak samozřejmě vyhrávají lidi, co do toho vrazí nejvíc peněz. Přece takové vítězství ani nemůže nikoho těšit, koupené vítězství. Možná tak někoho kdo až tak úplně čestný není, ani v životě a tím pádem ani ve hře.

A pokud takové nastavení tady tedy chcete zachovat, nekonečné zlatky, tak to rovnou dejte do návodu, jak se to tedy "správně" hraje, že je to o nekonečném zlacení, prakticky a fakticky od začátku hry, aby noví lidi věděli do čeho jdou. Obzvláště když víme, že se zlatiči formují do aliancí a přichází už jako hotová aliance na konkrétní svět. Takže pak opravdu není rozumné sem vůbec pouštět lidi, kteří nedejbože vůbec nezlatí nebo si kupujou jen prémio a chtějí se jen pobavit a potkat inteligentního protivníka. Protože tohle moc k pobavení není. A myslím, že takhle to nefunguje ani v životě, že za peníze si člověk všechno nekoupí.

Takže poprosím svět, kde by ta regulace byla. :) A prosím nevymlouvejte se na programátory, že to neumí. Protože tady v ČR máme schopné programátory, a za ty peníze co Innogames dostává by si je mohla najmout. A i kdyby nebyli tady, tak v zahraničí budou určitě. Spíš je to o tom, jestli se chce anebo jestli se Grepolis stane jen hrou pro hlupáky.
 
Ten wall of text dal asi hodně zabrat. Škoda že hned první odstavec je lež, po které nehodlám číst zbytek (asi by to chtělo přečíst znovu, co jsem napsal, protože jakoukoli odpovědí bych se jen opakoval)
Ale abychom se lépe pochopili, tak já jsem jen pro, když je řeč o světě bez zlatek. Většina hráčů, kteří jsou teď na prvních místech v žebříčku by tam podle mě byli i na takovém světě, jen třeba 1. by se přesunul na 3. místo 3. na 1. a podobně. Pro mě by to byl ideální svět, který jít hrát, a zároveň by to ukázalo hráčům, kteří hru zapnou 2x za den, že zlatky nejsou důvod, proč prohrávají.
 
Ten wall of text dal asi hodně zabrat.

:) Ani né, jsem těhotná, tak mám čas psát, navíc mě psaní hrozně baví, původně jsem profesí soudní zapisovatelka, takže rychlost 250 - 400 úhozů za minutu mi nedělá problém a opravdu mě to hodně baví psát dlouhé texty všemi deseti a celé dny si vypisovat s lidma na chatu i jinde, klidně i tady na fóru. Jediný důvod, když nepíšu tady, že si píšu jinde. Ahoj
 
:) Ani né, jsem těhotná, tak mám čas psát, navíc mě psaní hrozně baví, původně jsem profesí soudní zapisovatelka, takže rychlost 250 - 400 úhozů za minutu mi nedělá problém a opravdu mě to hodně baví psát dlouhé texty všemi deseti a celé dny si vypisovat s lidma na chatu i jinde, klidně i tady na fóru. Jediný důvod, když nepíšu tady, že si píšu jinde. Ahoj
Nikdo se neptal

crying-man-sad.gif
 
:D Hele jak jsou ti zlatkaři - např. hráč Jakub King Zaky a hráč Motylik66 namachrovaní, a přestože do toho sypou hromady zlatek, tak musí stejně nakonec útočit hromadně a ještě časovat na sekundy, aby dali jednoho našeho hráče, který je narozdíl od nich normální a má normální rodinný život. To jako vážně musíte na nás útočit hromadně, to opravdu nezvládnete jeden proti jednomu, aniž když vyzlacujete, používáte scripty, různé boty a všechny možné výhody a fígle grepolisu, včetně toho, že sedíte celé dny jen u grepu a nemáte partnerky. Opravdu smutné.
 
No vzhledem k tomu, že posílání útoků na sekundy a domlouvání se na společné útoky patří mezi důvody, proč zrovna tihle hráči jsou na vrcholu žebříčku a jiní zlatiči se plácají mezi nezlatícíma, tak vlastně musí no.
Jinak vy neposíláte podpory spoluhráčům, že píšeš něco o jednom proti jednomu? To si tam každý hráč musí bránit města jen vlastníma jednotkama?
 
Jj velke hrdinstvi :D A to je taky duvod, proc Grepolis jednou skonci. Lidi to hrajou, aby se odreagovali od realneho sveta a ne proto, aby realny svet nahradili hrou jako to delaji zlatici. Mozna bych doporucila navstevu psychiatra, aby si nekteri lidi uvedomili co je skutecne dulezitejsi.
 
:D Hele jak jsou ti zlatkaři - např. hráč Jakub King Zaky a hráč Motylik66 namachrovaní, a přestože do toho sypou hromady zlatek, tak musí stejně nakonec útočit hromadně a ještě časovat na sekundy, aby dali jednoho našeho hráče, který je narozdíl od nich normální a má normální rodinný život. To jako vážně musíte na nás útočit hromadně, to opravdu nezvládnete jeden proti jednomu, aniž když vyzlacujete, používáte scripty, různé boty a všechny možné výhody a fígle grepolisu, včetně toho, že sedíte celé dny jen u grepu a nemáte partnerky. Opravdu smutné.
Lyra.. chýry o tebe sa nesú široko-ďaleko, vedú sa dlhé diskusie na DC ohľadom nejakej jednoduchej Lyry a doniesol sa ku mne aj tvoj posledný príspevok, a to už mi nedalo, aby som si nenašla čas a nevenovala ti moju energiu a pozornosť.


V prvom rade sa chcem ohradiť a doporučiť ti, aby si nepísala sprostosti ohľadom používania botov, pretože za mojím PC nesedíš a nevidíš moje scripty.


Používam Chobotničku, DioTools a GrepoData Indexer a to je, pokiaľ viem, povolené. Nie každý, kto podľa teba hrá o niečo lepšie, musí používať nejakého zakázaného bota. Toto je jedna vec a druhá vec, nepoznáš ma, v živote sme si nepísali, ani som na teba neútočila, nevieš o mne nič, dokonca možno ani to, že som tiež žena, ale chápem o čosi viac stratégiu tejto hry, tak si vyprosím, aby si o iných písala, že sme nenormálni a neslušní len preto, že používame zlatky a len vy ste tí normálni a slušní.


Daj si na toto pozor a ak máš toľko času vypisovať, prečítaj si toto:


https://cz.forum.grepolis.com/index.php?threads/katalog-trestů-fórum.7046/


Ak takíto ľudia ako ty robia na súdoch, tak sa už nečudujem, že to súdnictvo tak vyzerá.


Ďalej.... v reálnom živote, ak mám peniaze a cítim sa na to, kúpim si Audi Q8 a nekúpim si kolobežku len preto, že iní ľudia si to nemôžu dovoliť. Na virtuálnej hre, ak mám na zlatky a je to povolené, tak si ich zaobstarám bez ohľadu na to, že nejaká Lyra je tehotná a prišla si na Grepolis rekreačne zabrnkať bez zlatiek.


A ak píšeš, že hneď na začiatku zlatkár vyzlatí, preberie všetkých a všetko a iných to už nebaví, nechápem, prečo si ešte stále tu.


Odporučila by som ti... kašli na takéto hry a choď do kurzu "príprava budúcich mamičiek na materstvo".


To sedenie za PC a vypisovanie somarín neprospieva ani tebe, ani tomu malému a tiež sa venuj drahému.


S prianím pekného dňa a všetko dobré v reálnom živote.

p.s. moja drahá herná polovička KING tiež pozdravuje


motylik66
 
Naposledy upraveno:
Lyra.. chýry o tebe sa nesú široko-ďaleko, vedú sa dlhé diskusie na DC ohľadom nejakej jednoduchej Lyry a doniesol sa ku mne aj tvoj posledný príspevok, a to už mi nedalo, aby som si nenašla čas a nevenovala ti moju energiu a pozornosť.


Daj si na toto pozor a ak máš toľko času vypisovať, prečítaj si toto:


https://cz.forum.grepolis.com/index.php?threads/katalog-trestů-fórum.7046/

Sice ti přes tu Slovenštinu nerozumím ani slovo. Ale na tvoji otázku, proč tu jsem. Já se tu na grepolis chodím odreagovat od reality, jsem teď těhotná, tak to hraji rekreačně a asi bych to ani nikdy nechtěla hrát "profesionálně" tak jak to hrajete vy. Protože mě váš styl hry, kdy si vyzlatíte na začátku města a pak v přesilovce útočíte na hráče, co si je nezlatí a ještě se povyšujete, že jen váš styl hry je ten správný, ne, fakt není. Hrajete to blbě. Doufám, že jednou dospěješ a dojde ti to.
 
Hra má být o zábavě a to vám totálně uniklo. Mi jako zábava nepříjde přetlačovat se ve zlacení. No to jste fakt borci, když se o nás rozbijete, do pár minut vyzlatit armádu a vyjet znovu. :D Úplně bych řekla, že prostě neumíte prohrávat a že nemáte smysl pro fair play hru. Fakt mě nepřesvědčíš, že je to takhle normální to hrát a ještě míň mě dokážeš přesvědčit o inteligenci. :D Prostě nepřesvědčíš. Protože já to vidím, jak to hrajete a jak se chováte.

Jinak jestli si myslíš, že pracuji v 50 letech na soudě, tak fakt ne. :) Tam jsem pracovala hned po střední s maturitou.
 
Jj ideál by byl, kdyby gambleři, měli vlastní světy (např. World Masters https://cz.forum.grepolis.com/index.php?threads/world-masters-2026.9545/#post-144882), kde by mohli zlatit a přetahovat se ve zlacení, kdo vyzlatí dřív útočnou nebo obrannou armádu a normální lidi, kteří nemají potřebu tolik utrácet, ti by měli taky svůj svět, kde by se tolik nezlatilo, jen za prémio a decentně za adventy a olympiády a kde by se nehrálo na "profi" úrovni, ale jen pro zábavu.
 
Zpět
Nahoru