Prosím tě a to nevíš že tohle je hra pro skupinu lidí ne pro jednotlivce a právě strategie společnosti dává vítěze navíc když píšeš že jedinec tak to je už něco špatně , máte mít v městech na ostrově zvonky, když jde utok tak pomoc s obranou ...hraju 16 roků , mám 12 hodinový služby, mám rodinu, nesedím tu 24/7 ale vím že se mohu na naši ali spolehnout, kolikrát se nepřipojím na hru 2 dny ale jede utok a jdu to zkontrolovat . Neznám ani jednoho z hráčů ale celkem věřím že vás štvou .... jediné co ti mohu doporučit začněte hrát společně ne jeden za sebe ale všichni dohromady a bude ti hra přinášet víc radosti než pláče ...přeji hezkou hru protože kdo si hraje nezlobíHele jak jsou ti zlatkaři - např. hráč Jakub King Zaky a hráč Motylik66 namachrovaní, a přestože do toho sypou hromady zlatek, tak musí stejně nakonec útočit hromadně a ještě časovat na sekundy, aby dali jednoho našeho hráče, který je narozdíl od nich normální a má normální rodinný život. To jako vážně musíte na nás útočit hromadně, to opravdu nezvládnete jeden proti jednomu, aniž když vyzlacujete, používáte scripty, různé boty a všechny možné výhody a fígle grepolisu, včetně toho, že sedíte celé dny jen u grepu a nemáte partnerky. Opravdu smutné.
