• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Dyme

zdravím, jak dlouho bude trvat dobývání a v kolik přibližně bude svět spuštěn? Díky :)
 

DeletedUser12455

Guest
Docela mi vadí ta morálka tam ale nejspíš si zahraji taky na chvílu :D
 
Mam dotaz ohledne morlaky.
Je napsano , u morlaky ANO.Coz podle me znamena, ze moralka je aktivni. Ale spoluhraci mi tvrdi, ze tam moralka neni. Muzete mi prosim rici jestli je tam oprvdu moralka.
Dekuji
 

DeletedUser13419

Guest
No jo tuláci se vychvaluji!! Jenom když jsou vánoce se stežují že nemáme útočiť :D jenomže když te on vzbudí o 2 v noci to je v pohode.

bez kcal a cup by tuláci boli úplne seberovný súper
 

DeletedUser13419

Guest
zalozit si anonym ucet aby si sa stazoval na niekoho stazovanie sa, hypokriticky tah :D ten grepolis vzdy pobavi

No víš podpora na grepolise je teď troška pomalá a nevím své údaje od fóra na starém účte ak ti bude lepšie tak píšu já SILVIANUS :)
 

DeletedUser10358

Guest
Ach jo,to je pořád fňukání,že někdo útočí v noci:)))Není to náhodou bojová hra a obránce má 100% noční bonus?A hlavně,tuto hru hrají reální lidé,takže je to vlastně ,,kopie,, reálného života i s povahama lidí,jejich finančních možností atd.Myslíte,že Žižka v noci neútočil???Pokud se vám to nelíbí,jděte hrát Člověče nezlob se:))))))
 

DeletedUser12811

Guest
hlavně nikdo si neházejte po nocích s diskem :D
mužete šahat, líbat ,ale neházet ! o_O
a bacha na polohu kde to budete dělat :D
 
Nahoru