• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Euboia

DeletedUser11616

Guest
To je pěkný, nebylo by lepší opravit chyby na těch světech co jsou už spuštěné delší dobu?... Jak vůbec můžete spustit další svět, když vůbec nefunguje aplikace...Chápu že byli svátky a bylo mě vysvětleno že přes svátky opravit ty chyby nelze, ale teď koukám že spustíte nový svět dříve než se opraví chyby na těch předchozích... To je fakt výsměch
 

DeletedUser13427

Guest
Pro mě super svět hráči co hrají už déle Grepolis jsi stěžují na rychlost světa 1 ale mě to nevadí už sem si zvykl aspoň mám čas i na reálný život a stíhám hrát v klidu a bez tlaku

Zažil sem zatím za těch pár dnů zajímavý příběh byl sem na jedné straně barikády a aliance mě vyloučila protože sem začátečník a měly jsme výměnu názorů měl sem štěstí a byl sem přijat k jejím protivníkům a nenudím se poznávám fajn hráče kteří jsou v pohodě a taky o boje není nouze když si něco začnu nebo opačně : )
 
ten svět je pomalý
podle mě se tyhle pomale světy rychle rozhodnou hned z kraje. rozhodne ho množství zlatek hned na zacatku.

myslim si, že tyhle nastavení světů nové hráče nepřitáhnou. koukat na to prvně tak se unudim a skončim.
 
Pro mě super svět hráči co hrají už déle Grepolis jsi stěžují na rychlost světa 1 ale mě to nevadí už sem si zvykl aspoň mám čas i na reálný život a stíhám hrát v klidu a bez tlaku

Zažil sem zatím za těch pár dnů zajímavý příběh byl sem na jedné straně barikády a aliance mě vyloučila protože sem začátečník a měly jsme výměnu názorů měl sem štěstí a byl sem přijat k jejím protivníkům a nenudím se poznávám fajn hráče kteří jsou v pohodě a taky o boje není nouze když si něco začnu nebo opačně : )
Jak sis tam zobrazil ty hydry??? Mám jich v městě 11 a žádná není vidět :(
 

DeletedUser13427

Guest
Denisovič taky je nemám zobrazeny jen sem chtěl oživit fórum signaturou něčeho ze hry tak sem našel GIF na Google z grepolisu a vložil jsi ho jako signaturu
 

DeletedUser12844

Guest
Zdravím vás, nevíte někdo, kdy cca bude spuštěn nový svět?
 
přečetl jsem skoro všechny příspěvky.

myslím že nápad je to dobrý. určitě je lepší založit rozvinutější město než ho tahat z ničeho.
tobě jsem Thassi moc nerozuměl ... určitě můžeš mít pravdu, jenom je tvůj level myšlení výš než můj.

vůbec jsem si nevšímal tutorialu k Hefaistovi. přečetl jsem si nejdřív tvojí kritiku. vzpomněl jsem si na Dunu2, jak si volíš rasu na začátku hry. nakonec jsem si přečetl toho Hefaista a pochopil jsem, že se toho asi moc nezmění ....

čím víc budu mít "stavebních" bodů tím vylepšenější "založim" město = asi tak jsem to celý pochopil.
 

Thasoss

Grepolis tým
čím víc budu mít "stavebních" bodů tím vylepšenější "založim" město = asi tak jsem to celý pochopil.
Coz jsi pochopil dobre, moje kritika se toci ciste okolo nesmyslnosti delat 3 nahodny verze mest (namorní, pechotni a neutralni), kdyz u zakladani temer vzdy vis, na co to mesto chces zalozit... Natoz tam rvat nejaky drobky jednotek. Hre uz takhle ve spouste vecech chybi citelnost a predvidatelnost pro obycejneho hrace (tedy takoveho hrace, ktery necte herni materialy)... a tady ti to jednou hodi budovy tak... a priste zase jinak, bez logickeho vysvetleni. Ty jsi vladce, ty mas rozhodovat, jenze obyvatele najednou z pleziru jednou postavi pristav na uroven x a pote az na uroven y... Pokud budu mit pravdu, tak verim, ze zpetne budou moje posty pochopitelnejsi. :D A kdyz ne, tak holt ne. :D ^^
 

DeletedUser10109

Guest
zdravim, vi se cca kdy bude otevren novy svet s dobyvanim? Toto je pro mě jako hrace utocnyho hruza..:((
 
Nahoru