• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Gonnos

Thasoss

Grepolis tým
Divim se te rychlosti jednotek... Dvojka je imo univerzalne dobra, max. nekdy trojka... Ale ctyrka? To nez se stihne probrat mobil a upozornit na utok, tak je hotovo. :D Doba zakladani mesta standardnich 24 hodin? Vzhledem k te nove funkci by bylo zajimavych i tech 12.
@martinecpepa Rekl bych, ze Divy. Je to v popisku podsekce, ktera je sama umistena v sekci pro svety s divy... Navic vsude se to spousti s divy. Ale doplneno radsi i primo do vlakna. ^^
 

DeletedUser12811

Guest
hráli jste někdy 6 ,že se Vám nelíbí 4 ? :D minutu a pul utoky :D ...kolka 4 minuty to je teprv vzrušo :D

VĚTŠÍ EROTIKA NA GREPU NENÍ :D

bez mobilu se nejde ani na wc vyčůrat :D
 

DeletedUser10018

Guest
náhodou super celkem rychle se vytřídí lidi co to chtějí hrát a co ne a to si vezměte, že celkem dost ty mobily s upozorněním prý dost blbnou i když co já vím nepoužívám tyhle vymoženosti, ale pro lidi co si to chtějí zkusit hrát(začátečníci) tak pro ty to bude skoro nehratelné no uvidí se jak to bude vypadat. :D
 

DeletedUser10358

Guest
Kovino, s tím pípákem mám taky špatné zkušenosti, proto jsem na hře pořád:) Spíš si myslím, že to bude hodně o spolupráci a právě času stráveném na hře, při té rychlosti:)
 

DeletedUser10018

Guest
tak já vždy na začátku zakládám jsem na to zvědav sám, ale ochrana je dlouhá tak se uvidí co bude v blízkosti po ochraněo_O
 

DeletedUser10018

Guest
jistě, že útočím i bráním, ale první tři města mám skoro vždy založená :D
Není moudré mít po ochraně jen jediné město
 

DeletedUser10018

Guest
dnes to bude naschvál odpoledne, ale bylo by to super hned to by většina šílenců zakládala město k večeru :)
 
Nahoru