• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Gythium

DeletedUser12340

Guest
Jooo, Exekutoři, to byla ta doby, kdy mi Grepolis ještě tolik nešlo (myslím, že tam už byl nově pípák), navíc to bylo v mém přestávkovém období. :)
 

DeletedUser3396

Guest
Sakra začínám bejt zlej a porušuju svoje zásady. Zasloužil bych sebrat město nebo aspoň vzbouřit vesnice. :)
 

DeletedUser3396

Guest
Jdu si trochu plivnout na jeden spolek, co mě asi nemá v lásce. Řekl bych, že jsou téměř všichni v pohodě až na jednu vyjimku, ale kdo ví. Třeba tech ubrečených tam je víc.

Hraju od začátku světa sám. Vzal jsem k sobě jednoho hráče, abych si měl s kým povídat a taky proto že bylo nesmyslný, aby šel k jiné Alianci, když byl hned vedle mě. U jiných bych ho hned dobyl.
Zvaly mě k sobě všechny okolní Aliance a některé i z daleka, vše v naprostém klidu. Co tu ale předvádí jeden hráč to mi hlava nebere. Chápu, že jeho Aliance Barbaři válčí s kdekým a že by se jim hodila nějaká pomoc. Určitě to nemaj lehký a snahu získat mě na svou stranu beru spíš jako snahu získat nějaké zkušenosti, než pomoc na bitevním poli. Jak by jim jeden hráč mohl pomoc že jo.

Ale abych potom musel číst tohle?! :

Long dne 15.12.16 v 22:19
čik pane ubrečenej,
budu docela rád když se začneš chovat jako dospělej a nebudeš si měnit názvy měst na nesmyslný hesla. Spolupracuju tu s jediným hráčem a pokud toho k jednomu šnekovi sehnal víc, neznamená to, že jdu proti svým zásadám. Narozdíl od toho vašeho zoufalýho spolku jsem všeho dosahl sám (až na jednoho posledního šneka) a bude o dost hůř, dobiju vás všechny jak jsem psal od samého začátku.

Fantuc dnes v 05:07 hod.
ses lhar a kdovi jestli ne podvodnik s multiuctama a proc machrujez ze ses na vse sam kdyz to neni pravda a nebylo to poprve co ti pomahaly dalsi hraci ses trapnej lhar az neceho dosahnes sam tak machruj jinak je celkem moje vec jak si menim mena mest a uz me nepis protoze s nepoctivejma hracema si nemam co psat)))

Long dnes v 11:27 hod.
nahlas si mě na podporu. Žádný multiúčty nemám, to lze lehce zjistit. Neumíte to vůbec hrát a brečíte na všechny strany. Pane bože oni maj za ..... (to jsem musel smazat :)) 4 Aliance a brečej že mi někdo pomohl - uvědom si co píšeš chlapečku a hlavně se nerozbreč. Do města a do všech měst jsem vám sedl sám. Spolupracuju tu jenom s martinecpepa a co sežene je jeho věc. Velkou podporu jsem měl jen jednou a jinak vše děláme ve 3 lidech tak tu nekecej nesmysly. Raději restartuj a jdi si hrát s panenkama.

Budu moc rád, když mě zdejší ADMIN prověří účet, jestli nepodvádím. Pokud porušuji pravidla Fora tou skopírovanou zprávou, rovnou se za to omlouvám a už sem nic podobné nedám. Pokud výše jmenovaný nějakým způsobem porušuje pravidla, budu rád když ho někdo jen upozorní - já o blokace hráčů nemám zájem.
 

DeletedUser5504

Guest
Jako upřímně nechápu proč by to mělo někomu vadit. Ať si spolupracuje každej s kým chce.. je to jenom hra a jako podvod to nevidím. Hraješ sám a si první, takže já tě uznávám. Když nebudeš hrát sám, tak to bude stejný. Je mi jedno kolik lidí je, hlavně že je s kým bojovat.
 

DeletedUser12588

Guest
Jsem si říkal, že je to nějak pomalé... Na achillesu to sviští...
 

DeletedUser11616

Guest
tak sem sem po roce nakouknul a samej inteligent a komik tady tak zase za rok :D
Long s tebou hraju stejný svět ale že bych viděl že hraješ sám to se říct nedá:D..tady bych si trošku rejpnul zase ja ono hrát sám můžeš možná si hrál sám ale jak začal problém už si sám nehrál takže vlastně takto sám ví hrát každý:)...je to takový častý jev na grepu...ale koule na to že by si ztrácel města nebo opravdu hrál sám na to nemáš ale co je pozitivní nemá na to většina záleží proti komu taky hraješ no:D..a to že to tady takto veřejně řešíš tak asi očekávaš názory ostatních..tak sem se vyjádřil :D..každopádně je to tvůj boj když bys tu nepsal tak bych se o ničem nezmínil nebo mě je celkem u prd*** co si kdo dává na profil jak hraje a co dělá, ja se věnují svému hraní především..:D

No koukám sem vážně po dlouhé době dříve tu byla síň slávy chtěl sem se mrknout zda mě tam někdo dopisuje a ono nikde nic :D.

A tak celkově je to tady nějaké zdechlé..

No a když už sem u toho prvního příspěvku co sem dávám tak něco ke hře...
Přišel sem na czech po delší době hrával sem poslední dobu na slovenským serveru a tak ta herní úroveň je tam opravdu výši nebo teď hraju špatný svět co dodat hraju od začátku docela útočně pravidelně vyklízim města někomu a za celou dobu na mě šlo tak 10 útoku +- z toho 5x v noci 4x jel někdo ťuknout zda sem on line a 1x se někdo překlik a nestihnul to už stáhnout:D:D no ty útoky v 5 ráno vám smaozřejmě nepočítám beru jenom útoky co mi dojdou do města...:D a to mam všude kolem hráče z top 1 aliance...ne že bych si říkal o útoky ale rád bych si zahrál ten poslední svět co hraju trošku na úrovni tak pokuď potřebujete vysvětlit jak se dělá hromadný útok a akce jak odeslat útok kolonizačku atd"rád poradím"..no a pokuď vám chybí sebevědomí tak to asi budem takto hrát do konce sakra :D.
Zdravím alianci angels of wars yea:D

Ps:eek: o těch chybách v textu vím samozřejmě:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9364

Guest
Registruj Heraklion. Ten je úrovní světa někde úplně jinde...od Gythia. #NoHate
 

DeletedUser3396

Guest
To And2el:
Problém jsem zatím řešil jen s hradbami svých nepřátel a že bych kvůli tomu musel vyhledat pomoc Aliance? pfff asi vůbec netušíš oč šlo. Jednou mi pomohli u kolonizace a už je mám podle tebe celou dobu za pr*** ? Ale no tááák, tady spíš cítím trochu nos nahoru, bo s tebou drží krok někdo, kdo u 95% kolonizací byl skoro sám.
Profil stále odpovídá mému přesvědčení - Nejsem dobrej soused, nemám rád divy, nebudu je hrát a nemám rád ani velké Aliance. Že jsem teď součástí jedné z nich neznamená, že jsem tu šťastnej - já něco slíbil a dál si hraju svou hru. Když můžu pomůžu, když vidim, že ta pomoc bude k ničemu, nepojedu ani kdyby mě prosili.
 

DeletedUser11616

Guest
Ja sem nepsal konkrétní důvod pouze sem reagoval na ten text že hraješ od začátku sám ty a já máme odlišné hodnoty pro mě znamená hrát sám s 0 hráčema ono už ve slově hrát sám tak si každý vyloží no on fakt hraje asi sám :D promiň ja tě nechtěl nějak napadnout pouze sem reagoval na tvůj text...a psal sem všeobecně taky jak to vidím s hráčema co hrajou solo :) že jim to vydrží pouze do doby dokuď nemaj nějaké problémy na hře ..
Tak záleží koho si kolonizoval sám když by si sednul mě do města sundam ti kolku sám navic mam další spoluhráče takže k těm tvým kolonizacím to si musel sedat teda opravdu kvalitním hráčům..
No a spíše ja s tebou držím krok pokuď jde o stavební bodiky když by to byla pro mě hlavní disciplína pak bys měl asi co dělat no nejsem domečkář prostě :D:D:)
Ja se s tebou vážně nechci dohadovat o ničem..ja pouze ragoval na tvůj komentář...

Ještě jedna věc píšeš opět nemam rád velké ALIANCE boha vždyť si v největší alianci která je na tom světě + nejpočetnější...tak si občas přečti po sobě co píšeš nebo to vypadá že si nějak mimo trošku....:D.a proč tam jsi když nejsi šťastný?? Máš strach že by si byl rozebrán?:D:D..tak ono by to dával smysl pak :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3396

Guest
Ten svět nejede týden - takže o strachu že by mě někdo rozebral nemůže být ani řeč, přemejšlej trochu. Bylo na mě na ostrově a v sousedství 10 lidí a zbyly tam 4 (z tech původních) S nimi mi nepomohl nikdo. Opakuju že větší pomoc se mi dostala snad u 15 města a to byla spíš jen sranda - do té doby jsem si vše dělal víceméně sám. Ta Aliance co proti mě stála nefungovala prostě dobře - nebudu se tu bít v prsa jak jsem dobrej, ale fakt je že mi do města nikdo ještě nesedl. Jedinej kdo tam byl dost dotěrnej je jeden zlatník, co se osamostatnil.

V té Alianci jsem týden a důvody sem psát nebudu. Netvrdil bych že nějak zásadně profituju. Nemusím si po sobě nic číst - nemám rád velké Aliance ani Koalice. To pořád platí. Hraj nějakou dobu sám a pochopíš proč jsem teď u nich. O pomoci to určitě nebude, myslim, že si města pohlídáš sám i bez nich. Až budeš odkázanej na jednoho holuba denně a hrát "potichu" tak si možná uvědomíš o čem píšu.

Jo a v počtu měst tě taky určitě doženu :) já mám prostě úchylku si města stavět jak blázen na max, tak mi tečou surky jinam než by měly. Je to zlozvyk, kterýho se asi jen tak nezbavim, ale třeba o města bude větší zájem a porostou i bodíky. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12592

Guest
Je, tady je stale vic vtipnejch lidi :D
Taky sem vsechny mesta dobyl vice mene ja+nowita a nepisu si na profil ze si jedu sam proti vsem a jak nenavidim nasi rasu, hru atd :D tvuj profil si protireci, to uz neokecas
Z hlediska hry: ja uz vlastne hraju jen kvuli nowitovi, pred vanocema sem chytil depku a jen stavel vojaky. Uz to neni jako na Chi nebo Sigme, kde jsme bojovali za slabsi alli, ale byl to hezkej boj. Tady ma kazdej jen plnou hubu kecu jak nekoho rozstrili, pak mu nahodou veme jedno mesto a dela ramena jakej to neni king :)
Lovu zdar, kazdej se podrbejte na hlave a jdete radsi hrat nez tu psat zvasty :D
 

DeletedUser3396

Guest
No nevim nevim, začínám mít pocit že je tu jeden nechápavec za druhým (chtěl bych napsat něco o čtení, ale fakt nechci urážet) - je dobře vědět jaké mám nebo budu mít soupeře ...
to co mám napsané v profilu se slučuje pořád s tím co hraju - jsem opravdu špatnej soused ... možná někdy poznáte, co já vim ... divy hrát rozhodně nebudu ... z Aliance odejdu nejpozději s jejich spuštěním ... Nemám rád velké Aliance a Koalice - ano i to je pravda, já tu šťastnej nejsem a klidně ať to vědí i Alianční kolegové, spolupracuji tu dál s jedním hráčem a teprve teď o svátcích si našel další 2 potenciální pomocníky. Pomáhat jim samozřejmě budu.
Ke kolonizacím pomocníky do útoku nepotřebuju a v obraně u šneka to byla jen jednou zkouška, sranda co Barbaři dokážou poslat. Já si řekl jednomu hráči o pomoc a že se to té Alianci i hodilo pomlátit Sirky Barbarům i vám není moje starost ... měl bys trochu pochopit hru a uvědomit si, že když sedíš, neuděláš nic s tím, co ti kdo pošle ... víme že? Neboj, samozřejme jsem byl rád, že jedou ... nenadával jsem. Byla to prostě sranda a myslim, že se bavili i útočníci. Takovou akci totiž už nezopakovali.

O nějakých zásadách bych fakt mlčel - některé z vašich hráčů jsem ovlivnil natolik, že si mění své zažité profily ... zametejte si před svým prahem chlapci a děvčata. Píšete mi ve hře i tady, je tedy vidět, že jsem vzbudil váš zájem a pořád tu je nejistota, jo nebo ne ... má velkou hu.. nebo jen kecá.

Nikde o sobě nepíšu jak jsem strašně dobrej, v priv zprávách napovím, co bych mohl ... nenávist? Sakra tos vzal kde? Takhle nějak vznikaj fámy :) Nikomu nevyhrožuju a dokážu si psát i s nepřítelem. Respektuju vaší Alianci a každého hráče v ní, jeden si i psal o rady ... v pohodě, proč bych neporadil ... bavim se hrou a fakt jsem ulítlej na stavění měst na max ... musíte mi dát trochu času než začnu blbnout trochu víc :)

Na každou vaší reakci milerád zareaguju. Dáváte mi tím najevo, že je tu nějaký zájem o komunikaci :) Je dobré vědět, že mám u vás fanclub :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11616

Guest
Vladce sigam byla super asi nej svět který sem hrál nebo hrát s amaterama co se po většinu hru učí ale věnují tomu dost času, bylo docela zábavné možná více jak s top hráčema nebo alespoň hra byla více o pohodě..

Long-asi by bylo lepší tu diskuzi ukončit všem si nám to nandal tvé bytí a tvá dokonalost nezná meze ...
jinak zase tak moc si nefandi že se o tebe někdo zajímá slovo long sem u nás na forku neviděl ani jednou:D...

Asi s tím fanclubem myslíš že píšeš hov... a čekáš až někdo zareaguje aby si mohl napsat že se o tebe někdo zajímá tw longu ty si fakt borec:D
Vím že reagovat nemusím a že tu bude zase vysvětlení v podobě 4,odstavců...ale proč ne jenom piš máš hodně příznivcu a fandů:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru