• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Hermonassa

je to olymp a to me teda vubec nebavilo:) jako ozkouset ty jeho letky bych sel ,ale nejspis ne sem)
 
olymp jsem nezkoušel tak pro mě to lákadlo je a nový bůh taky a hlavně tam je dobývání, teď jsem zase zkoušel vzpouru a vůbec mě nebaví
 
olymp je podle meho nedomyslen. Je to vlastne strasne jednoduche a pokud ti souperi odpadnou, tak se jen furt ceka. Uprime, uplne ideal je dominance snad nejlepsi svet, stim pokud se jednou dockam aspon 5 rychlosti) a bez moralky bude to prava sranda)

Olymp by mel zapracovat na treba obranejch lodich(myslim bonusech) protoze pokud nekdo dokaze ziskat chramy na utocne lode tak je vlastne po hre, jelikoz neni obrany, nemusis celej svet delat nic jineho..., max na vycisteni dalsich cramu popripade olympu.

SPjb.png


proste tady pak neni obrany a uplne chapu ze pak nepritel nema co zahrat. V tomhle ja zakladni chyba.
 
hmmm... škoda doufal jsem, že bude lepší balanc

ale rozhodně souhlasím, že rychlá dominance bez morálky je asi nejvíc ideální

edit. + dobývání, vzpoura mě fakt nebaví
 
olymp je podle meho nedomyslen. Je to vlastne strasne jednoduche a pokud ti souperi odpadnou, tak se jen furt ceka. Uprime, uplne ideal je dominance snad nejlepsi svet, stim pokud se jednou dockam aspon 5 rychlosti) a bez moralky bude to prava sranda)

Olymp by mel zapracovat na treba obranejch lodich(myslim bonusech) protoze pokud nekdo dokaze ziskat chramy na utocne lode tak je vlastne po hre, jelikoz neni obrany, nemusis celej svet delat nic jineho..., max na vycisteni dalsich cramu popripade olympu.

SPjb.png


proste tady pak neni obrany a uplne chapu ze pak nepritel nema co zahrat. V tomhle ja zakladni chyba.
Bonusy na obranu v chrámech jsou, nebo minimálně na tomto světě. (Biremy apod..)
 

DeletedUser13448

Guest
Tak se poptám hráčů jste spokojeni s tímto nastavením toho to světa. A jestli ne co by jste na tom změnili pokud by jste mohli.
 

DeletedUser13448

Guest
to klidně mohla být 4 nebo 5 ale i tak si myslím že to de
 
mne osobne sa najviac paci 4/3/3 na tomto nastaveni mi vadi jedine ta rychlost obchodu, vobec nechapem koho napad to bol a aky ma zmysel dat rychlost obchodu 2...
 
s touto rychlostí je každý pašerák kokainu a drahých děv chycen hned za městem...chtělo by to zrychlit...nějaké duracelky vrazit do .....

napájení zcela jistě:cool:
 

DeletedUser13448

Guest
no já si myslím že teď už to asi nejde přenastavit ale aspoň víme jak z dalšími světy
 

DeletedUser11616

Guest
Hele pelikáne ty si tu nový koukám v tom slavném grepolis teamu..
Já ti řeknu kde je chyba a největší zlo v grepolis "Event" nastavení si dej jaké chceš , každý Event to nastavení stejně zkur... Což bývá každý měsíc 14 dní, takže nevím proč někomu tady vůbec záleží na nastavení světa a rychlosti, když se stejně během eventu musí přizpůsobit buď zlatit jako prase a nebo 14 dní domkařit, nevím že to ještě někoho baví...
 

DeletedUser13448

Guest
Hele pelikáne ty si tu nový koukám v tom slavném grepolis teamu..
Já ti řeknu kde je chyba a největší zlo v grepolis "Event" nastavení si dej jaké chceš , každý Event to nastavení stejně zkur... Což bývá každý měsíc 14 dní, takže nevím proč někomu tady vůbec záleží na nastavení světa a rychlosti, když se stejně během eventu musí přizpůsobit buď zlatit jako prase a nebo 14 dní domkařit, nevím že to ještě někoho baví...
Trochu pokory bys mohl projevit Event nastavuje Innogi ne my a pro ně je to přínosem tak i pro některé hráče ale to je co vím od jakživa co ta hra existuje.
 
Nahoru