• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Imbros

A bude někdy ještě použito Hefaistovo požehnání? Byla to celkem fajn věc, která taky ozvláštnila gameplay a na olympu který je o převážně zakládání by to mohlo hru výrazně zrychlit a ozvláštnit ...
 
Díky za odpověď ač ji vidím nerad. Byla to pro mě asi nejlepší novinka co přibyla nemuseli jsme po nějaké hranici bodů jak *vulgarita* stavět města od 1000 bodů.. A jak jsem psal přidalo to pěkné strategické možnosti tehdy... Ale tak asi se málo zlatilo :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Pokud tento prvek postrádáš, je to zpětná vazba, kterou samozřejmě předáme. Kdo to vidí stejně, nechť alespoň lajkne Cháronův post. :cool:
 
To jsem si trochu myslel. Podle mě to byl skvělý mód, akorát bych trochu upravil 2 věci.
1. Měla by být možnost si zvolit město, které tam vyroste
2. 3 a 4. fáze by neměla být totožná :D

Ale podle mě je škoda, že se od toho upustilo a dal bych to jako parametr normálně...
 
-30 % z doby výstavby ohnivých lodí, tak to je pecka ale bohužel tento svět nejspíš hrát nebudu :-(
 
Vývojáři nejsou spokojeni s jeho dopadem na game design, takže takové nastavení dokonce udělat ani nesmíme.
Ja tomuhle nepochopim :D konecne udelali neco co bylo dobre a i mezi hraci ten mod byl oblibeny a oni reknou ze se jim to nelibi :D jinak souhlas s tim, ze by se mohlo vic propracovat s temi urovnemi jednotlivych budov pro jednotlive levely a taky jak uz bylo spomenuto, dat moznost si vybrat specifikaci... ta nahoda mi vubec nedava ve hre tohoto typu smysl... ale jinak to byla jedna z mala pozitivnich veci za dlouhou dobu
 

Thasoss

Grepolis tým
-30 % z doby výstavby ohnivých lodí, tak to je pecka ale bohužel tento svět nejspíš hrát nebudu :-(
A ještě ke všemu Olymp se vzpourou! Myslím, že to alespoň za zkoušku stojí. Casual hráči, kteří staví města & obranu pro krytí útočníků, se když tak vždycky hodí.
 

Thasoss

Grepolis tým
A nad bonusem pro mýtické jednotky čas od času také uvažujeme, ale s ohledem na četné "héraklování" to není v tuto chvíli na pořadu dne.
 

Thasoss

Grepolis tým
S tím se musíš obrátit na určité experty, kteří staví letky jedině skrz Hérakla, a dělají tak z doplňkových jednotek stěžejní. :rolleyes:
 

Thasoss

Grepolis tým
Yeah, and there are plenty of them (RU, RO, TR, and maybe more) to be launched tomorrow! Will your Italian alliance join Imbros as well? :cool:
 
Nahoru