• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Imbros

Táto chyba chyba sa momentálne vyskytuje na všetkých svetoch. Taktiež sa niekedy v malom okienku príkazov ukazujú priamo ilúzie a nepriateľské kolky. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Popletenou ikonku obsazujícího útoku z pohledu obránce jsme již předávali k opravě, ale Iluze je pro mě novinka. Pokud k tomu něco budete mít, tak prosím ohlásit. :)
 
Nakoľko k tomu nemám nič iné ako tento jeden screenshot tak si dovolím nezaložiť vlákno na supporte a poslať to len sem. :)

iluze.png
 
Chtěl bych se zeptat zda by se nedalo předat vývojářům aby byl někde v simulátoru čudlík který by naklikal aktuální chrámy které vlastní aliance momentálním stylem je to celkem zdlouhavé listování a hledání co za bonusy to vlastně máme..
 
Chtěl bych se zeptat zda by se nedalo předat vývojářům aby byl někde v simulátoru čudlík který by naklikal aktuální chrámy které vlastní aliance momentálním stylem je to celkem zdlouhavé listování a hledání co za bonusy to vlastně máme..
Myslím že aj funkcia pridať aktuálne vojsko do simulátoru je funkcia diotools/chobotničky a nie je priamo v hre, ale bolo by to super.
 

Thasoss

Grepolis tým
Na tomto světě je aktivní bonus, který zkracuje dobu výstavby ohnivých lodí o 30 %. Díky tomu jsou hotové stejně rychle jako birémy. Využíváte toho? Má to na vaši taktiku nějaký dopad? :cool:
 
Bonus na rekrut olek je pecka, na klid obnovím full město za 24h, což je na chrámech super, jelikož čas jsou BB.

Každopádně taktika některých alianci tady je celkem mimo, když brání města na červených ostrovech přes birky.. Uvidíme jaké to bude, až se do nich pustíme s bonusem na útok olek..


Jinak daleko více bych uvítal spíše bonus na výstavbu měst, nebo ho aspoň nějak zakomponovat do chrámů, věřím že by to uvítalo více hráčů.
 
Me teda prijde tenhle bonus ciste z principialniho pohledu jako strasny ulet... Olky uz tak maji dost velkou vyhodu proti brkam diky Aristotelovi a dat jim jeste 30% rekrutu... se divim ze vubec nekdo ty brka i stavi :D vsak to musi byt jen potrava pro utocniky... tohle dat na dobyvko s klasickym zakoncenim tak tim uplne pokazite svet... takhle jste mozna udelali jednu jednotku useless coz na vzpoure tak nevadi podle me ale i tak... podle me je to v soucasnem hernim balancu kdy je utok >> obrana dost spatny bonus.
 
Naposledy upraveno:
Jako nebýt tady na tomhle světě morálka, tak ten bonus je absolutní zvrácenost.. Morálka tenhle svět celkem "zachránila".
A celkově se divím, kolik tady hraje aktivně hráčů, protože ta konkurence tady není nijak velká.... u prvního světu se vzpourou na olympu čekal daleko víc...
Chápu že bude léto, ale i tak. Možná to nastavení?
 
Morálka je zlo :)

Ta idea "npc vesniček na farmeni BB" ještě možná dobývání přežije, tam stejně body jdou vždy udělat bez většího přemýšlení a taktiky... Ale na vzpouru se to za mne nehodí.

No a ztyne, pokud tě cz nudí můžeš jít na zahraniční, už to taky nebývají vyrovnané boje nebo snad narvane servery.. Als stále je to v tomhle ohledu "lepší" než cz
 

Thasoss

Grepolis tým
Zhruba 55 % hráčů preferuje aktivní morálku. To je důvod, proč jsme limitováni, kolik světů bez morálky můžeme ročně spustit. Ale díky za postřehy! Pokud vás napadne cokoliv, co by mohlo hru ozvláštnit co do nastavení, klidně to hoďte k diskuzi. :cool:
 
Jo.. zrušil bych ji. :) Takhle ti stačí pár hráčů a můžou tě zablokovat přes morálku a neuděláš nic..

Jako neříkám, že nebaví, je tu zábava. Každopádně jsem čekal že tu bude daleko více hráčů, hlavně vzpourařů.
 
Zhruba 55 % hráčů preferuje aktivní morálku. To je důvod, proč jsme limitováni, kolik světů bez morálky můžeme ročně spustit. Ale díky za postřehy! Pokud vás napadne cokoliv, co by mohlo hru ozvláštnit co do nastavení, klidně to hoďte k diskuzi. :cool:
A těch 55% je globálně, nebo CZ?

Když ty % dáme na 45, bude více světů bez morálky? :D :D
 
nezdá se mi ta statistika, dokud jsem hrál, na morálku byly jen stížnosti ... Ale jsem proti ní dost zaujatej tak to mám možná zkreslené...

kolik bylo respondentů ?
 
nezdá se mi ta statistika, dokud jsem hrál, na morálku byly jen stížnosti ... Ale jsem proti ní dost zaujatej tak to mám možná zkreslené...

kolik bylo respondentů ?
Ja by som povedal že veľkí aktívni hráči ako Ty sa na ňu sťažujú, ale nezabúdajme že stále je tu väčšina hráčov ktorí túto hru hrajú ako oddychovú klikačku ktorú raz denne lognú dajú si stavať budovy a idú preč.. a práve pre nich je určená tá morálka. Aj na Emporione máme po 5 mesiacoch sveta 295 rôznych hráčov, pričom aktívne aliancie majú dokopy tak 100 ľudí. Čiže nám sa to síce páčiť nemusí, ale morálka nie je mechanika určená pre nás.
 
Ja by som povedal že veľkí aktívni hráči ako Ty sa na ňu sťažujú, ale nezabúdajme že stále je tu väčšina hráčov ktorí túto hru hrajú ako oddychovú klikačku ktorú raz denne lognú dajú si stavať budovy a idú preč.. a práve pre nich je určená tá morálka. Aj na Emporione máme po 5 mesiacoch sveta 295 rôznych hráčov, pričom aktívne aliancie majú dokopy tak 100 ľudí. Čiže nám sa to síce páčiť nemusí, ale morálka nie je mechanika určená pre nás.


Jo to bude těch 55%...protože těch opravdu aktivních hráčů, kteří se ženou dopředu a chtějí hrát není zas tolik..

Určitě by ale nebylo na škodu spouštět více světů bez morálky, protože ten limit 2 světů bez morálky nebo kolik je fakt málo :/
Když je nový svět co měsíc...
 
Ja by som povedal že veľkí aktívni hráči ako Ty sa na ňu sťažujú, ale nezabúdajme že stále je tu väčšina hráčov ktorí túto hru hrajú ako oddychovú klikačku ktorú raz denne lognú dajú si stavať budovy a idú preč.. a práve pre nich je určená tá morálka. Aj na Emporione máme po 5 mesiacoch sveta 295 rôznych hráčov, pričom aktívne aliancie majú dokopy tak 100 ľudí. Čiže nám sa to síce páčiť nemusí, ale morálka nie je mechanika určená pre nás.
pre takych su imho casual svety... ale chapem co tym mas na mysli
treba si uvedomit ze grep nie je hra na casual hranie :( aspon dnes uz nie, kedysi asi bola
 
pre takych su imho casual svety... ale chapem co tym mas na mysli
treba si uvedomit ze grep nie je hra na casual hranie :( aspon dnes uz nie, kedysi asi bola
Otázka jestli by nebylo lepší/možné spouštět takové světy a dát více světů bez morálky, ať se aktivní hráči můžou více mlátit.
Jako na aktivní hráče by měla být vždy dobrá morálka, každopádně tam stačí jeden, dva hráči, kteří nepojedou na počet bodů, měst a můžou celkem dost zatopit ostatním.
 
Nahoru