• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Imbros

Na tomto světě je aktivní bonus, který zkracuje dobu výstavby ohnivých lodí o 30 %. Díky tomu jsou hotové stejně rychle jako birémy. Využíváte toho? Má to na vaši taktiku nějaký dopad? :cool:
vypadá to tak, že budeme pomáhat nepřátelům s čištěním jejich chrámů, protože za chvíli budou všechny naše prázdný :)
 
@Thasoss prosimtě dnes byl dobyt chrám který dává 15% na rychlost cesty .. to se ovšem v okénku příkazu neodecita ukazuje to dopad klasický a až po odeslání si to odečte 15% z času cesty. Sorry ale to je nepoužitelné na úplně cokoliv abych při časování ješte počítal někde bokem na kalkulačce 15%
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, jak se to chová v jiném prohlížeči, který obvykle nepoužíváš (tzn. nehrozí, že by to bylo starými daty v cache)? Pozoruješ to na počítači anebo v appce? Když to k tomu dodáš ještě nějaký screenshot, bude to značka ideál. Děkuji!
 
Ahoj, jak se to chová v jiném prohlížeči, který obvykle nepoužíváš (tzn. nehrozí, že by to bylo starými daty v cache)? Pozoruješ to na počítači anebo v appce? Když to k tomu dodáš ještě nějaký screenshot, bude to značka ideál. Děkuji!
Ahoj, nefunguje to na počitači, a taktiež rovnaké výsledky sú aj po odoslaní útoku v aplikácii.
 
Zkoušel jsem jenom v apce solto na PC .. zkusím ti něco nascreenovat..
PC ti nedodam nemám k němu přístup momentálně
 

Thasoss

Grepolis tým
Zatím k tomu nic nového nemáme, omlouvám se. Nemůžu v tomto ohledu slíbit rychlou reakci. Nedostává se lidské kapacity. :(
 
Thassi nic proti tobě ani většině českého supportu jste super ale můžete ty němce nakopat trochu? Rád bych si časoval na olymp a i těch 15% by se mi hodilo jelikož je daleko ale pořád žádná změna :)

Tak našel jsem si cestu přes mocný excel jenom by mě zajímalo proč musím čas nabídnutý hrou násobit 0,8705 abych dostal čas na který mi to systém hodí a ne 0,85 jak jsem prvotně předpokládal při 15% zrychlení
 
Naposledy upraveno:
Nahoru