• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ithaka

mikosansobi

Grepolis tým
Těšíte se na tento svět? Nezapomeňte nám z něho pak podávat zprávy.

Cestou nám taktéž můžete sdělit názor na nové zemědělské vesnice a tábor banditů. ;)
 

DeletedUser11706

Guest
ahoj ,ja jdu :)
teším se na vzpouru.
oddych po FÍ.
a juchu na další svet
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser9388

Guest
Pomalý svět v kombinaci se vzpourou, to tu dlouho nebylo...
 

DeletedUser10589

Guest
Vzpouru já rád,ale tohle je šnek svět. Já mam radši nastaveni světa jako je Efez nebo korint

Jinak tabory banditů jsou zajímavým zpestřením Grepíku:)

//Sloučen doublepost. T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Koukám, že nastala chyba.. svét je 2/1 .. Ne 2/2 .. Ale i tak je to moc pomalé, ale zase dobré na vydělání zlatek .. :cool:
 

DeletedUser12430

Guest
Vždy mě na nových světech baví asi nejvíc první den-jak se aliance předhání, kdo bude mít asi první den max členů:) - nic proti ali která má max členů ale první den? To snad ne. O tom to přeci není, jde o to poskládat hráče přece tak aby to fungovalo a ne nabrat hned v prvních 6ti hodinách všechno co má ruce, nohy a PC. Už jsem zahlídnul i akademku-tak to je ještě vyšší level:) Každopádně všem hezkou hru
 
čekal jsem na "vzpourový" tábořiště s bandity.

jenom mě zarazila jedna věc. nebyla možnost uložit odměny za bitviště do inventáře?

(jinak pěknou hru všem!!)

= už to funguje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12604

Guest
ahoj, jsme tady noví a dostali jsme se na Ithaku, jenže, nemůžeme se do hry dostat. na hlavní stranu se dostaneme, dokonce si nás to pamatuje, ale jakmile se chceme do světa dostat, nejde to a okamžitě to hlásí chybu a že mám zkontrolovat windows. windows mám v pořádku, dělá to jen tahle hra, žádná jiná, děje se to jen mě, nebo ještě někomu? asi před 24mi hodinami jsme si koupili zlaťáky a teď se nedostaneme na hru?
poradíte mi jak se tam znovu dostat, nebo mám těch pár stovek oželet a najít si hru, kam se dostanu bez problému?
 
ahoj
vidim že jsi problém vyřešil ... nebo alespoň podle bodového růstu to tak vypadá.
(nemyslím si že to byl vážný problém, stát se to mě řekl bych ... aktualizovat Java script, nebo podobně)

pokud hraješ Grpeolis chvilku asi bych ty zlatky "zatím" moc neřešil.
podle mě by bylo pro tebe herně dobrý vystřídat aliance kolem ... normálně se rozkoukat jak to jde i jinde.
Armagedon je určitě zajímavá aliance, ale .... je potřeba aby se uvnitř lidi hrou bavili.

Grepolis je dobrá hra. pořád se mluví o tom proč u nás není širší hráčská základna a pod.
podle mě
1/"Grepolis nemá takovou podporu jako na trzích "kde to sype""
TV spot 2014 na cz TV?? nenajdeš.
2/pak si myslim že silnější aliance mají špatný systém náboru nových hráčů.
3/hra se smrskla na nudné forum (všichni se snaží zbytečně nespamovat kvůli přehlednosti) a to hodně škodí celé hře.
nemluvim o tom že se na forech neobjeví důležité informace, ale o tom, že se k tématu vůbec nemluví.

po vývojářské stránce je Grepolis v pořádku.
ale po herní je to suchý, bez emocí, protože se špatně integrují "nový" milí platící.

docela zajímavou myšlenku tady měl nějaký člověk když psal "udělejte mezinárodní Grepo svět"
nejdřív jsem to viděl jako blbost, přišlo mi, že kdo chce vidět "svět" ať se stáhne někam na na severní Grepo světy a neotravuje tady s tím názorem.

dneska mi to příjde jako herně zajímavý. (dá se diskutovat o nastavení,systému dobývání, fomu "proma" a pod.)
myslím si ž hlavně ten marketing se dá udělat zajímavě ....

(v rychlosti ... třeba využití vlaječek, využívání časových pásam. asi bez nočního bonusu, limity pro aliance, limity pro národnost apod .... o všem se dá diskutovat)

//Sloučen double. T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
vůbec jsem nemyslel podporu supportu. (ta určitě funguje správně)
ale myslel jsem pro trhy kde hraje 20tis. uživatelů (na Grepo světě) a z toho půlka platí.
kolik má Ithaka hráčů?? 3600?? aktivních účtů 1400?? platících 400?.

mysle jsem marketingovou podporu (proto si myslím že jsou TV spoty, kter najdu v EN,DE,FR,RUS.)

(pamatuješ to natočené "přání k Vánocům" cca 3roky zpět. jak tam byl kde kdo z danné země a řekl "šťastný a veselý" tak nejblíž CZ tam byl zástupce z Polska :((
nechápu proč tam pro tu hrstku platících za CZ nemohl vystoupit třeba Franta /nebo jak se jmenuje" a říct "díky a pěkné svátky :))"
 

Thasoss

Grepolis tým
Protože tam byli vybraní zástupci daných států, kteří jsou zaměstnanci Inna a kteří tam mají stabilně svou kancelář. No, žádný Čech ani Slovák tam jako vývojář, produktový manažer a já nevím kdo ještě nepracuje. :)
 
aha uz to chapu, to by se tam nejaky cech taky mohl dostat. ze mzdy si koupit Porcheto, barak a velky bazen. :) diky za odpoved Thassi.
 

DeletedUser7082

Guest
Nebyl jsem jako jediný, ale taktéž jsem přicházel s návrhem mezinárodního serveru, bych ještě ten návrh někde našel.. :) Aktuálně v tom vidím spoustu -, ale také + .. :) od časových pásem apd. ale v jiných hrách to funguje .. Třeba se jednou dočkáme ..
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
myslim že projektu v Grepolisu se zkoušelo hodně a mezinárodní svět s neutrální http adresou a "pozvánkou" napříč "zeměma" by mohla fungovat.

víš co ... hraje se Achilles, hraje se Hyperbola, hral se EN50? s nastavením rychlosti světa 50. .... proč nejít dál?
je to jenom myšlenka a může se o ní diskutovat, hlasovat, prostě se bavit.

napadli mě i jiné výborné nápady .... ne zrovna ke Grepolisu (ale pro zasmání :)

"hale ... vezmeš kostku másla, pronajmeš si v bance osobní schránku, zaplatíš za ní a uložíš si tam to máslo.
otázka - poruší banka bankovní tajemství k těm schránkám a začne hledat to máslo?? co myslíte?" chce to zkusit a nebo se zeptat odborníků?
 
Nahoru