• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ithaka

Thasoss

Grepolis tým
Za mezinárodní Grepolis je oficiálně považována EN verze. Tečka.
A rychlost větší jak 4... té se také jen těžko dočkáte. Už 5+ je vnímaná za zlo co do hratelnosti a vyváženosti hry.
 
roumněl jsem.

hale Thassi a uvažovalo se někdy o integraci "online vidění" hráčů ve hře??

(je to hodně dlouho a možná opět plácám nesmysli ale v nějaké prohlížečové hře jsem to viděl)
 

Thasoss

Grepolis tým
Nesčetněkrát posílaný návrh, který byl zavržen i podstatnou částí hráčů, kteří si opravdu nepřejí, aby bylo možné vidět, že (ne)jsou online. Hoooooooodně moc bych se divil, kdyby něco takového zavedli.
 

DeletedUser1324

Guest
Tohle "online špičkovými" měl jednou dobou Travian - vidět to mohli jen hráči v allianci. Tohle je největší hnus, který se může stát. Když jsem hrál na Betě, tak jsem hrál s výbornou aliancí Magna Graecia. Bylo nás jen nějakých 27. Přesto se k nám dostal špeh, který byl jednak velice dobrý hráč a druhák s námi fungoval velice dlouhou dobu. Člověk v tu chvíli nemohl věřit vůbec nikomu. Taková nálada, která panovala mezi našimi hráči byla k zblazneni. Trvalo to 2 měsíce, než jsem ho vypátral pomocí posílání falešných zpráv určitým hráčům v mé aliancí o době mé neaktivity.
Nechci si ani představit jak by s online hledáčkem mohli fungovat velké aliance. Je to neuvěřitelně silná zbraň.Za blbý týden má člověk informace o druhém hráči tak přesné, že skoro může určit, kdy běhá na záchod. Akorát by to hráče nutilo mít Grepolis nonstop zapnutý.
Takovouhle funkci nechám pro lobby ČEZu sám se od ní distancují.
(Jen tak pro informaci. Zažili jste někdy v aliancí špeha? Jednou dobu jsem si vytvořil síť 12 malých ptáčků, kteří mi vycvrkali naprosto veškeré informace, které se zveřejnili v 7 největších aliancich na serveru. Cítil jsem se jako skutečný pavouk :)
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi si mi normálně vzal myšlenku s tím EN serverem .. Ale třeba je strašná škoda, že třeba CZ/SVK není propojeno .. Ale tento blaf neberte vůbec v potaz, je to jen moje myšlenka.. Protože dejme tomu 2000 lidí bude hrát na CZ 1400 na SVK, tak na jednom světě by to vypadalo daleko lépe .. :)

A jinak kontrola, kdo je online/neonline .. Wau, to by na grepu nefungovalo, to by zprotivilo hru naprosto všem, už tak, že je tady Potusek je dosti ulehčující ..
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
Eldoras
.... tak občas se objeví informace typu "máme tady špeha a kdo to je??"
myslím si že to hodně poškodí celou hru v alianci. podle mě takovou hru neovlivníš, přesně určit kdo to je je podle mě hooodně složitý a obviňovat kde koho, tak na to musí mít člověk žaludek.
Ale zažil jsem hráče s názorek "ve válce se může všechno a špionážní služba je nedílnou součástí"

(závidím ti tu zkušenost s informacema z ostatních ally. muselo to být zajímavý)
 

DeletedUser12674

Guest
Thassi si mi normálně vzal myšlenku s tím EN serverem .. Ale třeba je strašná škoda, že třeba CZ/SVK není propojeno .. Ale tento blaf neberte vůbec v potaz, je to jen moje myšlenka.. Protože dejme tomu 2000 lidí bude hrát na CZ 1400 na SVK, tak na jednom světě by to vypadalo daleko lépe .. :)

A jinak kontrola, kdo je online/neonline .. Wau, to by na grepu nefungovalo, to by zprotivilo hru naprosto všem, už tak, že je tady Potusek je dosti ulehčující ..
smiley_emoticons_flucht2.gif


Som hráč zo Slovenska, české svety som nehral, ale určite si myslím, že by to bolo len plus keby to spojili, ďaleko viac hráčov a možno aj na tých fórach by to vyzeralo lepšie, bavilo ma to keď sa hráči "podpichovali" aj na fóre... určite by to tak chcelo viac hráčov, dostať sa k divom bez ujmy na zdraví je dosť problém, tých cca 20 mesiacov je moc, hráčov to už potom nebaví nonstop klikať aj na dedinky, sú tam raz za deň a nemajú v tej dlhšej hre o čo hrať, na slovenských serveroch sa stáva že rok a pol pred koncom sveta, už je prakticky víťaz a neni o čo hrať... na takom svete automaticky končím, a určite je takých hráčov viac.
 

DeletedUser12641

Guest
Chci upozornit na hráče jménem Novejšan...z Ali WAR copak tahle hra něco takového nezakazuje,..?na německém servu by vyletěl za název tohoto města [town]11018[/town].jak útočil on tak bylo vše v pořádku,teď je sám pod útoky..a tohle?!:::no prosím vás..trochu kultury né?
 

Thasoss

Grepolis tým
No, závadné má dva názvy měst (aspoň dle stavu na Grcrt Stats), za které by měl letět obecně... :) Nic ti nebrání to nahlásit na support, kde to mohou prověřit a řešit. Novejšan má holt razantní problémy se slušným chováním, není to u něho nic ojedinělého.
 
Nahoru