• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12709

Guest
Ale nemusíme hned všichni dávat restart když nám sednou do města :))

Divokej Bill to vystihl :)

chudák ten špeh u nás v ali, co bude teď dělat? komu bude donášet? to na něho kovi nemyslel?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Vy si myslíte, že to je, protože jste mu sedli do města? Wow :D Kdo zná Koviho, tak ví, že to je kvůli tomu, že mu někdo něco napsal u nás :D
 

DeletedUser12703

Guest
Jenom výmluvy, prostě neunesl prohru a praštil s tím :) Stojím si za svým tvrzením :D
 

DeletedUser12684

Guest
se špehem jsem to vysvětlil... to, že jste si mysleli, že je u vás a na v zájem se obviňovali je jen vaše věc.. asi to odráží váš charakter a to jak důvěřujete vlastní alianci.

A to, že kovi skončil... kdo ho trochu zná tak s tím musel počítat. Rozhodně to ale bylo protože se mu párkrát sedlo do města, když u toho zrovna nebyl...

A co teď? normálně se pojede dál, kovi byl dost silný hráč ale tohle je kolektivní hra a tak to není o jednotlivcích .
 

DeletedUser12709

Guest
ztratili jste hodně no ... uvidíme třeba se vám to podaří pár měsíců udržet :)
 

DeletedUser12642

Guest
Mně se líbí, jak si stále myslíte, že budeme stavět divy a děláte proti nám spojka... Co vy? Za pár měsíců bude spojení, nebo půjdete proti sobě? :D @nevimsakra co takhle ubrat anonymitu a ukázat svůj herní nick na Juktasu? :)
 

DeletedUser12709

Guest
Mně se líbí, jak si stále myslíte, že budeme stavět divy a děláte proti nám spojka... Co vy? Za pár měsíců bude spojení, nebo půjdete proti sobě? :D @nevimsakra co takhle ubrat anonymitu a ukázat svůj herní nick na Juktasu? :)
víš všem lidem nejde o výhru jako takovou, jde jim o to si zahrát :), nevím jestli to znáš

ChilliConCarne, poď puso a sedni mi do města :-*
kdyby se ctěná libost uráčila říct herní jméno :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12709

Guest
já se nepotřebuji předvádět, hraji si na svojem písečku a stavím domečky to je celé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Ty jsi vlastně někdo z těch nahoře (asi), tam to moc nezkoumám....No stavět domečky, to si pod pojmem "zahrát si" nepředstavuji, na to je SimCity nebo takové, ale tak subjektivní názor
 

DeletedUser12709

Guest
Ty jsi vlastně někdo z těch nahoře (asi), tam to moc nezkoumám....No stavět domečky, to si pod pojmem "zahrát si" nepředstavuji, na to je SimCity nebo takové, ale tak subjektivní názor
taky hraji, ale preferuji payday 2, tam se staví věžičky :)
 

DeletedUser12642

Guest
Tyjo, tak to já k tomu ještě hraji LoL, tam zase věžičky ničím :D :D
 

DeletedUser12709

Guest
můžeme dát duo pokud nebudeš dávat rage quity :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Zatím ne, i když někdy mám skutečně chuť, lidi jsou čím dál hloupější :D :D Na duo si musím teď dělat smurfa, hodně lidí má problém, že nemaj elo na duo se mnou :(
 

DeletedUser12709

Guest
tvoji kamarádi asi mají špatné týmy v bronzu no ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12224

Guest
Random? Když já začinal hrát grepolis, tak ty si ještě nevěděl jakého si pohlaví :) ;-) a no a co že mám málo bodů, body nejsou vše.
 
Nahoru