• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

Dámy a pánové,

dáme nějaké blogy z aktuálního světa ?
smiley_emoticons_hust.gif

Jasný :)
 

DeletedUser12640

Guest
Musim si našťavit fotku. Jak se to vůbec hraje? Jsou nějaký cheaty? :D
 

DeletedUser7082

Guest
Jakmile nastavíš fotku, tak se aktivují cheaty, slečny po tobě budou skákat ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Uz jsme tam.. máme plán, tak doufám že se udržíme..
První asi v těch útocích a obraných bodech nebudu, ale těch 3K bodů? To by mohlo vyjít!

Nomio, půjdeš k nám do aliance??
Prostě všichni na m 54 k nám můžou.. ale od zítra už budem vybírat i vyhazovat
 

DeletedUser12630

Guest
Zdarec lidi , napište mi ve hře na nick Farysek , kdo hraje jen na zlatky a pak už nebude hrát , že bych si obsadil vaše město ☺
A do soutěže se musím přihlásit na zlatky na serveru?
 

DeletedUser7082

Guest
Veškeré soutěže, které právě probíhají najdeš v tomhle tématu ..

Jinak město si získej pořádným bojem, bude to pak lepší pocit a kápnou ti body na další ..
smiley_emoticons_viking.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
V začátcích jde do těžkých bojů jedině... hlupák, mírně řečeno. Město zadarmo se hodí, v pozdější fázi hry je to už ale opravdu o ničem.
 

DeletedUser1324

Guest
Ne. Znamená to, že musíš mít 10 000 útočných bodů. = Za každou poraženou jednotku, dostaneš tolik bodů, kolik zabírá míst ve statku (Šermíř 1, Luk 1... Jezdec 3 atp.) body si můžeš prohlídnout v menu hry: "Žebříček" > "Útočníci" / "Obránci". Součet útočných a obraných bodů máš pod "Bojovníci"

//EDIT Ysera: odstraněna citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11292

Guest
Otázka, co je potom pokud udělám 100 pochodů na bandyty
 

DeletedUser12630

Guest
Má to cenu hrát když už teď má někdo 3x polis a hafo bodů?

a já tu sedím od začátku stavení a rekrutace se mi nezastaví a mám 8 hodin spánku jenom ?
 

DeletedUser7082

Guest
Farysek, nevěš hlavu... Věř mi, pokud budeš aktivní a strategicky budeš dobře útočit a přebírat, tak naprosto v pohodě můžeš být top 3 bez zlatek. Mám tohle několikrát ověřeno.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Úplně bez zlatých ne. Ne na dobývání a ne za takové rychlosti. Ale se základními rádci určitě ano, po čase se ty propasti srovnávají, takže to chce pouze vytrvat v tempu. :) Nebo když na začátku máš štěstí a přebereš dobré město, které tě vyšvihne, a pak si to držíš. Každopádně 30 % na surovinách a 20 % na síle vojsk jednoduše neošidíš. A úplný průšvih je ten, že i zlatkaři jsou lidi, které baví klikat vesnice s nasazením úplně stejně jako non-gold hráče po cca úplně stejnou dobu.:rolleyes: Jej, kde jsou ty časy, kdy jsem fičel 18 hodin denně! :D Díkybohu pryč.

Jináč jsi docela stratég stavět sám před sebou hradby. Byl bych docela zvědav, kdyby na tebe někdo vyrazil jakž takž ofenzivně nazbrojen třeba ve 2 ráno s kolonizačkou. Offkou by ses neubránil a noční bonus by kryl okupanta + tak vysoké hradby... uuuu.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak ono v dnešní době už prémko a bonusy na velitele a kapitána už beru jako samozřejmost .. Možná se už pojem zlatič posunul v dnešní době na hráče, který dosti zlatí event a budovy. Ono jak přijde tak 5 měst, tak hráči přestanou klikat surky a stane se z toho rituál 8 hodin 3x denně ..
smiley_emoticons_drunk.gif


A Thassi, hradby opravdu nemám, pokud tedy narážíš na ten blábol 25 hradby ..
smiley_emoticons_lol.gif
Na dobývání držím na 1 jen kvůli Potuskovi ..
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Já to vydržel max. dva měsíce, kdy jsem je klikal po 5, resp. po 10 minutách (na novém systému) vždy, když jsem byl online, resp. mohl být online. Taky jsem byl za urputného zlatiče, protože jsem do prvního města těch 6 tisíc s klidem nasypal, ale ve výsledku to udělalo stejnou službu, jako město někoho, kdo do něj dal 12... a úplná volovina je házet nabídky na trh na suroviny za 50 zlatých, když ve hře je funkce 25% zlevnění, která za 50 zlatých ušetří víc jak 2 tisíce... minimálně v době, kdy má smysl ty suroviny kupovat za zlatý na trhu. Mám je takto okamžitě a nikoho nekrmím. A zároveň kasárna nikdy necvičí tak rychle, že by na prodlužování fronty výcviku nebyly sur, tudíž že bych je potřeboval ne na budovy, ale na jednotky. Tuhle kolizi dvou funkcí považuju zkrátka z hlediska game designu za nešťastnou... a to tak, že fakt moc. :)

A máš štěstí... já jenom, že takových géniů, kteří to mysleli vážně, jsem potkal věru nespočet. :rolleyes: Zanechávali po sobě vždy pěkná města.
 

Thasoss

Grepolis tým
Dneska to vypuklo, ne? Tak kde jsou ty zprávy o krvelačných nájezdnících slepě plenících rozvíjející se osady, jež za vidinou své velikosti pozapomněly na vycvičení bojeschopného vojska, které by krom obrany domoviny děsilo také sousední vladaře?
 

DeletedUser9388

Guest
To víš, všichni se už věnují boji a ne tlachání na fóru. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale ty jsi sem přesto zavítala. :p Hraješ tam, ne? Nějaký report hodit třeba nechceš? :p Nebo klidně cizí z fóra se zatajenými oběma stranami. :p
 
Nahoru