• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser9388

Guest
Thasi, nejspíš máš smůlu, nikdo tě nechce pobavit reporty. :)
 

DeletedUser1324

Guest
8.3.2017, po dvou týdnech snažení a několika denním časovém skluzu, se konečně dostávám na první místo v tabulce s populačními bodíky. Jeden z mých cílů odškrtnut a můžeme jet dál :)
First.png
 

DeletedUser7082

Guest
Gratuluji .. Vždy je potěšující okupovat první příčku. Ale není to moc vyvádějící, dost hráčů žere své končící kolegy a tak se posunují nahoru bez bojů ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser1324

Guest
Ty se mnou? Jsem mimo :O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Za tu tvojí slovní zásobu bych tě nejradši něčím přetáhl. "Vyvádějící", to je fakt síla - nehledáš slovo "vypovídající"?
Ale máš recht. Ostatně jak bylo psáno, jsem parazit. Hodně nacucanej parazit! :))))
Dobré ráno kolego parazite :)
Tak jak to vidíte, koho vysajeme dneska? :D:D
 

DeletedUser9683

Guest
Začínají se zde tvořit zajímavá uskupení, takže my momentálně bojujeme se dá říci s celým světem. Musím říct, že denně odrážet tolik kolonek, to je celkem síla :)
Ja kto vidíte vy?
 

DeletedUser9683

Guest
Je pakt aliancí Viking Warriors a Immortal. Pak je Nová aliance s DON'YOKU. Z jihu Duté hlavy, ze severu Nová aliance s DON'YOKU z prava Vikingové a Immortal.
Takže jako na Ghytiu Horda, zde také proti celému světu. :D
 

DeletedUser1324

Guest
No já slyšel, že jste Nové alianci nabídli kompletní přestup k vám :)
 

DeletedUser7082

Guest
Ale tak aspoň je zábava ne ? Tohle mě vždy na grepu bavilo .. :D Nebavilo mě být na straně, kde se jde po tom jednom.. Bavilo mě být na straně toho jednoho ..
smiley_emoticons_lol.gif
Pak to bere sice moc času a nervů, ale zato je to obrovská zábava a to mě na grepu právě baví ..
smiley_emoticons_viking.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Aha, takže když mám z něčeho nervy, je to obrovská zábava... ty asi nevíš, co to znamená mít nervy. :)
 

DeletedUser1324

Guest
Tak třeba já Poha plně chápu. Také jsem mnohem radši, když "hraju proti všem". Je to větší výzva. Smutné je, že dnes grepolis funguje na úplně jiné úrovni, než dřív. Měsíc se posílají falešné útoky, pípák řve 24/7 a mezi tím člověk přestává kontrolovat, co se děje a ať chce nebo ne, tak začne přicházet o města. Proti nevyspání člověk neudělá nic. Stále je to jeden hráč, jeden účet a to si vždy vybere svojí daň.
 

Thasoss

Grepolis tým
Mít se sotva co ohánět je fajn. Když se musíš bránit, ale zároveň stále můžeš útočit... mno, takhle vyladěný svět jsem bohužel hrál jen jeden. Ale jakmile to přeroste přes hlavu... ne, pak už to zábava není, s nervama rozhodně ne.
 

DeletedUser12642

Guest
No, další zajímavý pakt, který tu nebyl zmíněn, je Tartaros a Chaotic Taurus...Hype, to moc nevypadá, že jste sami proti celému světu :D
 
Nahoru