• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

hezký večer valinecek koukám taky slušné vyjadřování copak je špatně je to debata a každý tu má právo se vyjádřit nebo že by i tady byl špeh nedej bože cenzůra a nebo podrážděné ego?:)
 

DeletedUser12491

Guest
skoda ze neumim sem vlozit nas spolecnou kounikaci po OZ...pak bys pochopil pro jsem podrazdeny.
 

DeletedUser12684

Guest
Vali a ty můžeš o me rozšiřovat pomluvy aniž by jsi k tomu měl jediný důkaz?

A když ti jasnými důkazy ty pomluvy o mě nebo mojí alianci vyvrátím tak nemáš v sobě ani kousek cti aby jsi se omluvil?

Psal jsi že jsme elitari a kašlem na nováčky a jasně jsem ukázal, že to tak neni, psal jsi že v nicem v blogu nemám pravdu a já ti ukázal že lidé z tvé aliance si myslí opak, a plno dalších věcích...
 

DeletedUser12642

Guest
Něco nového? Jsem slyšel, že máte v Ali a spojku rušno :) Jinak ten seznam aktivity hráčů, nebo spíš seznam kdy tu nejsou...jako vážně? :D Ale od posledně, co jsem ho viděl, tak tam pár jmen přibylo...Btw Shamino pípák má, pokud vím :(
 

DeletedUser10018

Guest
tak konečně super a můžeme probrat ten svět s mým prohlášením jak mám všude v alích špehy konečně se tu budu bavit když už můžu i odpovídat a řešit některé drobné problémy s mojí osobou a nebo s mojí ali. Ano co má být že používám informátory ve vašich aliancích jde mi o vaše rozložení a reputace mě vůbec netrápí jak to tady někteří předhazujete a nebo v dopisech. Je to z mého pohledu úplná pohoda využívat informace od jiných ali. Ti co mě znají dost dobře ví svoje a co s tím máte problémy taky víte svoje takže pohoda žádná pravidla hry neporušuji jinak bych byl už dávno zablokován.
Takže s nějakými napadáními jak porušuji vše v téhle hře tak jen shazujete sebe když se snažíte očernit alianci a moji osobu. Z toho co jsem tu přečetl z toho mám zábavu a když vás to rozhodí některé je zábava taky. Takže lépe uděláme bez nějakého očerňování si užívat hru a netrápit se s blbostmi.
 

DeletedUser12224

Guest
To není hezké mít informátory v aliancích, potom už to nemůže být ani pro tebe zábava a strácí to pár aspektů hry :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10018

Guest
Pohoda když mě něco rozčiluje tak s tím něco udělám ať už to je pravda nebo ne, když chci tak to zjistím, ale jak už jsem v oběžníku psal co tu je ofocen tak informace nevyužívám pokud mě lidi netočí. Jak už tu zaznělo jsem nevyrovnaný psychopat takže pohoda. Stejně si udělá obrázek každý zvlášť. A kdo říkal že stratég a diplomat mluví vždy jen pravdu.
 

DeletedUser12224

Guest
Jako to chápu, kdyby mě někdo nasral, tak bych asi taky něco proti němu skusil, ale né zrovna tenhle styl, proč si to nevyřídíš s jedincem který ti otravuje hru. Takhle jenom kazíš hru i lidem, kteří nechcou otravovat a propípavat :)
 

DeletedUser12491

Guest
koviho jsem si vazil..pro jeho pristup ke hre,pro jeho styl hry,myslel jsem ze je to nejlepší hrac na tomto svete,bohuzel ted uz vim po jeho priznani proc.
Třeba mu rupnou opet nervy a posle nam nakou obezku.
Moc me mrzi k cemu se priznal,mel radeji byt ticho,ztratil obdiv mnoha hracu všude kolem sebe,vcetne hracu u nas v alianci.

UZ to není pan KOVI,ale největší čunce na tomto svete.
 

DeletedUser10018

Guest
já nikdy netvrdil že otravuji hru jiným vyřizuji si to zvlášť a jak vidím pan valineček si je moc jistý jak se na mě koukají jiní, ale pohoda pane já jsem úplně v klidu a bavím se tou hrou a lidi poměrně dost taky, takže bude lepší se zamyslet spíš nad sebou když vás to tak rozčiluje pane valinečku. Já se tu skvěle bavím a spousta dalších taky takže já nemám potřebu tu někoho dále očerňovat každý si svůj obrázek udělá a z mého pohledu úplná pohoda. O nic nejde aspoň se tu lidi ještě baví a necháme se překvapit co bude dál.
Nemám ani potřebu vás označit za nějaké čunce to nechám na ostatních.
 
no a oco ti jde to že ty je nemáš u koviho v ali nebo co nikde není zákaz špehů tak se s tím hold popasuj je to tvoje věc tvůj problém válečné hry se vevyhrávají tím že požádáš soupeře o město a aliance asi nepřestane hrát když je požádáš vždy a všude v takových hrách jsou špehové a je jen na ali jak dobrý špehy má a jak naloží s informacemi
 

DeletedUser12224

Guest
Taky u mě spadl, byl mojim vzorem celkem. Nečekal jsem že by tohle dělal. Ke kovimu jsem vzhlížel, párkrát jsem si s ním psal na Psí co si pamatuju. Prostě jsem to nečekal. K celému INKOGNITU jsem měl úctu, vážil jsem si jich, nejvíc Koviho, ještěrky a Kiziho :)
 

DeletedUser12491

Guest
inkogniko na korintu..a kizi..kizi je pan hrac,nekolikrat mi dobře poradil i když jsem byl souper a hrac prasátek...
za 6 mesicu co jsem byl na korintu vyjma jedne chyby kdy vzali do aliance podrazaka jmenem dojakrijabre,byli uplne bez chyby a na korintu si delali o chteli.
 

DeletedUser12642

Guest
Ty žiješ v nějakém svém světě, ale něco ti teď prozradím...Taky radu nepříteli :D To, že nemáš informace, tak neznamená, že je někdo bez chyby...Chyby má každý :D Btw Koviho váš názor velmi zajímá co tak vidím :D
 
na co si stěžujete ? můžete hrát stejně jako kovi ale to je vyšší levl asi pro vás protože pokud by jste to zvládali jako on tak máte špehy taky a nečertíte se jak čertíci ale plně využíváte informací jako každý kdo hraje vélečné hry
 

DeletedUser12491

Guest
kdyby jsi me znal...myslim osobne...chtěl by jsi zit v mem svete.Myslim ze každý.
 

DeletedUser12491

Guest
do emailu,postrehl jsem

a dovolenou zrus.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru