• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

Thasoss

Grepolis tým
Mohli bychom, ale mám díkybohu zájmy, které mě naplňují o něco více. :D Grepo podle mě svým konceptem až moc zasahuje do života, jestliže chceš vydržet a nebýt nicka, navíc je tam určitá zodpovědnost leckdy nejenom za sebe. A to asi sám víš. Koneckonců daleko zajímavější by mohlo být zjištění, o kom z nás lidi smýšlejí negativněji, před kým se víc přetvářejí, jak ho mají rádi... :D
 

DeletedUser7082

Guest
S tím plně souhlasím ... Grep je jako dítě, když zařve, musíš ho jít zkontrolovat.. Mnohdy ječí v noci, ráno ho musíš nakrmit a celý den na něj dohlížet, aby se mu nic nestalo .. Jak je to trefný, když nad tím teď tak přemýšlím ..
smiley_emoticons_oh-no2.gif

A ta zodpovědnost je veliká, hlavně co se týče aliance, lidi tomu věnují čas a někteří i peníze. Však v tomhle jsem vždy pohořel, teď si taky napravuji svou reputaci na SVK serveru s českýma spoluhráčema a držím zuby nehty, abych hrál a neskončil..
Ono, v té negativitě bych asi vedl příčky, tohle o sobě vím, že mě málokdo má rád ..
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
Ale, nač se trápit tím, co si o tobě kdo myslí ..
smiley_emoticons_sleep.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Stejně skončíš. :D A nač se tím trápit? Třeba protože pak s tebou málokdo jedná upřímně? :p Já nevím, ale mě by štvalo být v kolektivu a nevědět na čem jsem. :rolleyes:

Máme už třeba někdo zprávy o nějakém celku, který sem půjde, hm?
 

DeletedUser7082

Guest
Hele, zatím se tam držím .. 3. útočník(pár dní dozadu) a teď jsem se překopal na full defaře pro alianci ..
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Ale tak jasné, nechci abych měl špatné renomé, ale zase pokud mě někdo nemá rád, tak bych tady nepřemýšlel nad tím proč.. Leda že by to byl někdo blízký, ke komu mám blízko.. Ale to už dost měním téma.

No to by mě taky zajímalo, jestli si tady někdo mastí pod vousem na tento svět ..
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser

Guest
No, jdem sem my.. asi mě neznáte..
Jdeme z Ithaky..
Aliance Centuries

Jinak založil jsem Fénixe, to už možná znate :D
 

DeletedUser7082

Guest
To nechám náhodě ..
smiley_emoticons_lol.gif
Bude to takové překvapení .. By nebylo ani na škodu se nepojit hned mezi prvníma a chvilku si i počkat ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9388

Guest
Thasi, myslíš, že ty se k téhle hře už nikdy nevrátíš? Ptám se, protože zrovna ty jsi mi přišel do Grepa hodně zapálený. A závislostí se člověk zbavuje těžce... :)
 

DeletedUser12630

Guest
Ahoj lidi ,

jsem hráč online her a chci si grepolis zkusit a snad vydržím . zkoušel jsem se na Juktas lognout ve 21,2 2017 v 00:00 a v profilu nemám svět vůbec na výběr ok , zkoušlím teď ráno v 8:10 a nikde svět není můžu se optat kdy ho teda pustíte?
 

DeletedUser12157

Guest
Ahoj lidi ,

jsem hráč online her a chci si grepolis zkusit a snad vydržím . zkoušel jsem se na Juktas lognout ve 21,2 2017 v 00:00 a v profilu nemám svět vůbec na výběr ok , zkoušlím teď ráno v 8:10 a nikde svět není můžu se optat kdy ho teda pustíte?
Světy většinou startují kolem desáté/jedenácté dopoledne...
 

DeletedUser12630

Guest
díky za odpovědi , no je 11:00 zatím nic , jsem se vyspal , a že tu budu 2 dny v kuse od začátku , zatím si čtu wiki a snad po artemis když zvolím boha to za čas půjde změnit ☺
 

DeletedUser7082

Guest
Farysku svět ti už běží. Jinak kdyby něco, tak se neboj zeptat, jak hráčů na grepu nebo klidně se ptej přímo zde..
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Jinak právě probíhá soutěž pro tenhle svět, tak se nebojte zapojit, máte šanci na výhru zlatek .. Kdo bude ten šťastlivec ?

ZDE
 

Thasoss

Grepolis tým
Thasi, myslíš, že ty se k téhle hře už nikdy nevrátíš? Ptám se, protože zrovna ty jsi mi přišel do Grepa hodně zapálený. A závislostí se člověk zbavuje těžce... :)
Ahoj Nomi, závislost není totéž co zapálenost. Chvíli jsem sice přemýšlel, že bych mohl pár lidí pozdravit, ale... ne. Jaksi jsem si pak řekl, že takhle čas trávit nechci, že mi to připadá zbytečné.
 

DeletedUser9388

Guest
Není to totéž, ale často to v závislost přeroste. :) Uvidíme za pár let, třeba budeš ještě rád počas pracovní doby někde klikat. :)
 

DeletedUser9388

Guest
Ale asi dobře děláš, rozumný kluk. :D Tahle hra vždycky byla a bude velký žrout času. :)

//EDIT Ysera: Odstraněna citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ono Grepo především nepatří mezi hry, které můžeš hrát jen tehdy, kdy ty sama opravdu chceš. :( Začátky jsou otročina úplně největší... klikáte, žhavíte to? Jak jste na tom, no?
 

DeletedUser9364

Guest
Tak jsem se na tento svět taky podíval, založil alianci SANTI... Jsem zvědav, kolik hráčů z těch, které jsem pozval, příjde. :) Snad někdo jo. Jen tak pro srandu ali. :)
 
Nahoru