• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

začínalo se bez pípáků a podívejte kde ted jsme hlídají za nás telefony a to je v pohodě tak hold i strategie se mění
 

DeletedUser12491

Guest
kaslem na takovou debatu...ja chci jen bojovat a ne furt psat písmenka..
 

DeletedUser12684

Guest
Nevěděl jsem kde se zeptat tak to hodím sem.. jak se slučuje příspěvěk? nad 10 tisíc znaků mě to nepustí k odeslání
 

DeletedUser12305

Guest
nad 10 tisíc znaků to nelze, máš pravdu. Nech to tak, jak to je :) Já to sloučím.
 

DeletedUser12491

Guest
našemu blogaři----
Vážený kolego,velice chvalim Tvuj poslední blog,je to hezke a zajimave pocteni,kdyby jsi timto stylem zacal od zacatku,nemohl bych mit s tebou problem který mam--za Tve predesle blogy
Tento je super---pokracuj timto stylem,kdy jsi snad poprvé nevyzdvihl sam sebe nebo Tvou alianci.
Presne takto se ma chovat nezaujaty blogar,ted jsi to poprvé ukazal
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser12684

Guest
Já si za každým předchozím blogem stojím... není tam nic co by nebyla pravda, tvoji vlastní spoluhráči to potvrdili a všechno co se ti nelíbilo jsem vyvrátil důkazy...
 

DeletedUser12224

Guest
Kluci duťáci, nějak nám mizíte před očima :) hlavně Kovi :-D
 

DeletedUser9683

Guest
Kdepak máme koviho? Pojďte ho hledat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
kovi dal restart ---ruplo mu v bedne---protože uz neunesl jak jsme ho zacli rozebirat:):):):):eek:

arakusi.mam navrh.dalsi blog s kovim jak se dava restart
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12684

Guest
No rozhodně to ten reset nebyl kvůli tomu, že jste mu vzali 2 města... a teď když kovi přestal hrát tak můžu říct jak to bylo s tím špehováním... neměli jsme a ani nemáme u vás jediného špeha

0d53d9ff205f45939203ce90c3258caf.png


byl to jenom výmysl aby jsme vás namýchli a nasadili brouka do hlavy. Prý jste měli špeha odhalit, nějaký aniat... no tak ten s námi ani jednou nespolupracoval..

Co je ale pravda, že nám občas vaši hráči poslali nějaký info, když se na vás naštvali... tolik ke špehování
 

DeletedUser9683

Guest
A tu o perníkové chaloupe tam nemáš? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru