• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Kalydón

DeletedUser12692

Guest
Chystéte se tam někdo ve více lidech, zkusit rozjet nějakou ali?
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
tak já se na hru těším,
je to vzpoura, nejspíš mě vyklepnou hned po ztrátě věnečku :), ale to mě vůbec nevadí. bylo b yfajn si zahrás partou dobrých spoluhráčů. myslím tím po lidské stránce ne pedantů na šablony a podpobné nesmysly. myslím tím partou lidí co se zasmějou a řeknou mi otevřeně že jsem vůl :)))), a já tam budu opravdu pro alianci a ne z nutnosti nebo povinosti k alianci.

... doufám, že mě rozseká svět Kalydonu hned na začátku, protože já tam určitě budu, vnímat spoluhráče v ally a hrát (bez zlata) co to půjde :))). a ono už to nějak dopadne :))))))
 
jooo :)
a počkám si tam na vás.
ne na jemnou Mikosansobi ale na dračici Yseru. a budu jí mučit co to půjde, protože tak je to v Grepolisu správný :)
a než příjde adventní kalendář tak budu rozlezlej na všech ostrovech ....

tak to je "tajný" plán pro Kalydon :) :) :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ty jo .... Bratrstvo neohrožených b mohla zase začít na tomto světě no ne ... :)
 
vidim to na takovou Vánoční hru.
moc jsem nezkoumal nové pravidla zakončení, ale pochopil jsem, že se odbourala nudná pasáž hry a mělo by to mít spád až dokonce :).
= takže do Vánoc (podle mě) :)
 
IMG vidim jako chybku ve vkladani obrazku :))

je to klasicke stare HTML. prostě otevřeš a lomitkem zavřeš.
mám ti tvůj přípěvek lajknout?? :))
klidně něco napiš, tady je to takova malá uzavřená skupina nadšenců :)). a mimo forum děláme že se neznáme.

to máš jako s Firtem .... hraješ s nim a je v klidu, najednou začne řvát "proč jedeš nahoru, když já jedu dolů" a pod.
no a já mu horko těžko vysvětlim, že po flašce myslice jsem rád, že vůbec někam jedu a tak :).
 
je to jako s tím Kalydonem - na ostrově jsem (náhodu, ne na umístěnku) se dvěma spoluhráči. všichni tři jsme správně vycejtili posun na sever. teď si myslim, že všichni tři vycítíme možnost roztáhnout se po ostrovech se surovinama.

a urcitě vim že "oni" dva vědí co se děje v Kostele když se rozezní v neděli kostelní Zvony. :)
to se scházejí věřící na modlení. :)

(běž tam a uvidíš sám) :)
 

DeletedUser5002

Guest
Jediné správné zakončení je to, že vám někdo zabere město o které se neumíte starat a jdete na kraj mapy, to se doufám nezměnilo :)
 
no asi takhle ...
souhlasim s tebou, nevadí mi přijít o město, ale je strašná škoda přijít o BB a začínat (myslím) na KB 3. to je nuda když natočíš mraky BB a vyklednou tě na kraj mapy. :)
joo_o nechat se teleportovat na kraj mapy s kulturou na 10měst a pod. pak klidně začnu "s bublnou" v zemi nikoho a bude to super hra!
 

DeletedUser5002

Guest
Rozhodně :) Říká se že vše zlé je k něčemu dobré :) Hele nevím jak nyní, ale když si už dříve šel na kraj a byl si dobrej ... tak si prostě si udělal na ostrově deset farem a jel si jak drak ... to tě nikdo nezataví. Opravdu si myslím, že jsme vždycky hráli proti nejlepší téhle hry a mohl bych vzpomínat až do aleluja, kdo tě napadne a za něco stál kdy, tak hrál s námi, nebo proti nám :) Ale to byla prostě nejlepší hra, zrovna babca fakt byla často top obránce, já párkrát taky, ale na mě moc neútočili, protože sem šikovnej, mysleli si že na babcu mají, ale zase měli sjme vždycky skvělí klan, všichni časovali a úspěšně a asi víte, že je více způobů ják lze bránit a když to umíte, tak určitě nejlepšé je bý na začátku top obranář, být pod útokem a tak rychle skášou bb a kulturní body, že to ani útočník nenazbírá a když ao, tak velmi, velmi pracně. A pardon za korekturu, něco sem už dnes vypil no :) Spíše nevím, zda zde stále fungujáí party jako dříve, dřív e, jestli ne a už je to individuální, tak je hodně co zlepšovat. Ubráníte i sami když víte co děěláte a máte štěstí, ale v týmu ... je to úžasně krásná jhra když třeba jede 50 útoků, ale vy víte, že hned za koldou dorazí 300 ohnivek, či naopak před ní pár set birem :)A pak už jke úplně jedno co ještě jede .)
 

DeletedUser12987

Guest
Mám dotaz - je psáno, že dobývání trvá 12 hodin, ale systém dobývání je vzpoura. Mám tomu rozumět tak, že od útoku se vzpourou (pokud projde) zahoří za 6 hodin vzpoura a pak je dalších 6 hodin na převzetí města? Nebo to funguje jinak? Díky za odpověď :)
 
vzpoura = zapálíš to pozemním útokem, 12 odin se schyluje ke vzpouře a pak to 12 hodin hoří.

tvoje spoluhráče v alianci sice neznám, ale to neznamená že nemůžete zahrát důstojnou hru. chce to plán, pokec o něm u vás na foru = dohodnout se, a hurááá na hru :)))
 
Naposledy upraveno:
A nebo na hru nechodit vůbec :D Je to vzpoura - svět na to jít do hospody, vyspat kocovinku a až potom řešit, že mi včera večer někde zahořela :D Protože pokud člověk není tak v háji, aby sundaval kolku vratkou offky za, tak tam snad ani město ztratit nejde :D

(Asi spíš berte s rezervou no...ještě pořád jsem to dávno ztracené město nepřekousl
smiley_emoticons_lol.gif
)
 
Nahoru