• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Knóssos

DeletedUser7082

Guest
Já moc ani nehodlal hrát, ačkoliv jsem chtěl, tak jsem věděl, že by mě morálka jednoho dne znechutila hraní ..
smiley_emoticons_drunk.gif
Thassi, ty se nechceš ukázat ? :p
 

DeletedUser7082

Guest
Tak pokud to baví, tak bych tohle neřešil .. To já teď oprášil starou dobrou civiliziaci .. RTSka ? (neuvědomuji si přesně, co to má být.. )
smiley_emoticons_lol.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Real time strategy. :p K tomuhle žánru tíhnu nejvíc, proto jsem i u Grepíku tak dlouho vydržel. :) Ale všechno je po čase opruz a s (hloupýma) lidma tuplem. Grepo mě už neba a ani mě neba se camrat s blbama, kteří si myslí, že umí hrát a jsou zkušení, jenom proto, že hrají třeba 4 roky. Ať žijí věční začátečníci. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Joo, už vím .. Tohle si nezkoušel ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
Tahová strategie .. Neskutečná bomba .. Já už hraji od prvních titulů .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Age of Empires II pecka.. Ještě Starcraft I nebo z jiného soudku Diablo I/II .. Jo to byly roky, které bych klidně vrátil .. :) Ještě 3 roky dozadu jsem hrál online Age of Empires II, stále pecka a bavilo .. :)
 

DeletedUser12642

Guest
Morálku snad nikdo nechce, akorát otravuje... zajímavé rozhodnutí
 

Thasoss

Grepolis tým
Mno, 3/4 z vás nehraje takovým tempem, aby ji vůbec pocítili. Takže... :) Na dobývání je to větší průšvih, páč slabí se neosvobodí a silní na to tu morálku opravdu nemají.

I tak ale, tohle je snad poprvé, co nějaký návrh na konfiguraci Němci vrátili, že takhle ne. Mluvím teda o těch běžných prvcích.
 

DeletedUser7082

Guest
Zřejmě v morálce vidí nové hráče, kterým to bude hrát do karet no .. Jsem zvědav, jak moc to ovlivní svět v počtu registrovaných a hrajících hráčů ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono buď je aktivní a drží se tím pádem v bodové výši ostatních hráčů, nebo je neaktivní, neroste moc... a je tak či tak slabý, byť je chráněn morálkou. Každopádně morálka je znát, až když je soupeř slabší více jak 3x... a ani to ne o moc. Takže tak. Chápal bych, kdyby jim šlo o společný test morálky + tohohle, ale do implementace ještě nějaký čas uplyne. :)

P.S. Až na sérii (starší tituly vydané před Rome II) Total war tahovky moc nemusím.
 

DeletedUser12305

Guest
Proč by se slabí neosvobodili? Průšvih je to jen tehdy, když v dobývaným městě sedí malej hráč, protože morálka se vztahuje na dobyvatele...
 
Nahoru