• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Knóssos

DeletedUser7082

Guest
Tak musím říci, že jste došli později, ale díky eventu a komunitním bonusům se to rychle sjednotilo ... Ale co jsem koukal, tak ještě nepřišel pořádný soupeř pro vás..
smiley_emoticons_grin.gif
Zatím to jsou posbírané farmy, ale i to je potřebné a je to styl strategie a chápu to. Jsem zvědav, co 6-ti spolek, jak vám "zavaří" ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10358

Guest
Poho,zdar draku:))) Říkáš 6-ti spolek?Tak toho se teda vážně nebojíme, neboť kolem sebe ani šest alianci nemáme,proto jsme na mapě kde jsme:))A podle počtu žádosti o spolupráci ani nemůže 6-ti spolek existovat,nebo tam máte ne jednu krysu,ale celé stádo krys:)))
 
mám prosbu .....vypište prosím někdo nastavení světa do WikiGrepolisu
mezi "otevřené světy"
snažim se tam zapracovat nějaké nové hráče a nevidim nastaveni (noční bonus a pod) = díky moc
 

DeletedUser12684

Guest
šesti spolek? :D to jako šest aliancí co se snaží spolupracovat? jestli to tak opravdu je tak je to ten nejlepší recept na sebevraždu :D to nikdy fungovat nebude

jestli se ale tak jmenuje nějaká aliance tak to pak joo :D
 

DeletedUser7082

Guest
Tolik bylo spojek .. To byla tuším Terra, Aqua a podobné názvy. A dopadlo to, jak to dopadlo.. Rozpad a odboj "aktivních" hráčů..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser351

Guest
Zdravím Vás Přátelé
Mám dnes pro Vás jednu velmi smutnou zprávu.
Musím Vám s velkou lítostí v srdci oznámit že moje kamarádka, vaše spolubojovnice [player]Lady X[/player] bohužel v pondělí ztratila po těžké operaci život...
Naše aliance se proto dnes ve 12h zahalí na 24h do černych barev abychom uctili její památku...
Součastně požádáme veškeré velké aliance aby neútočili na její města.

Děkuji za pochopení..se smutkem v srdci B.T.

Za radu a všechny členy ally [ally]Draci a princezny[/ally] tlumoč rodině [player]Lady X[/player] a všem pozůstalým upřímnou soustrast . Vzdáváme i čest dlouhodobé hráčce Grepolisu, na její města jsou útoky zastavené.

Za celou ally[ally]Draci a princezny[/ally][player]Filantropik[/player]

Jsme a hrajeme virtuální svět, za PC jsou však skuteční lidi , skutečný život každého z nás a vždy , když se dozvím tak smutnou zprávu, odejde kus života i ze hry.
Jsme různých povah,různých názoru, ale nedokážu pochopit některé hráče jejich neúctu k člověku i když ho znal jenom ve virtuálním sv. Bohužel i takový jsme a v ally Flákoty se najdou i takový.
Prosím úctu , nikdy nevíme den ani minutu kdy se to stane každému z nás.
 
Nahoru