• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Lindos

DeletedUser12712

Guest
parádne nastavenia, toto môže byť najlepší svet za veľmi dlhý čas
 

DeletedUser7082

Guest
Těším se osobně dosti, bude to aktivitě, ale mám tak trochu strach, že to zabije poslední svět "KOŠ" .. Ale chválím za tenhle experiment, dosti to probudí grepolis a bude tam nával lidí..
 

DeletedUser12000

Guest
A bude sa niekde dať pozrieť vopred, ako budú vystavané tie 3 mestá alebo to bude prekvapenie? :)
 

DeletedUser12879

Guest
To by aj mňa zaujímalo ako to bude s tými troma mestami :)
 

Thasoss

Grepolis tým
nejaka ta sada boostu by urcite byla lepsi nez ultra rychly svet ktery stejne bude 95 % hracu hrat jako pri rychlosti 2 takze zbytek potencialu pujde uplne oknem
ale vice nez rozumne nastaveny NB by to mohl podrzet
 

DeletedUser12865

Guest
Já jsem někde četl(nějaká babka zase povídala:D ), že svět bude jen na tři dny.:D Co je na tom pravdy? Díky:)
 

DeletedUser12712

Guest
Děkuji:) A plánujete i udělat special svět jako je tento, ale se systémém vzpoura?:)

buď vĎačný za to, že grepoliss tým sa rozhodol pre takéto obrovské spestrenie, všetci hráči to uvítajú, a aj samotný grepo tým keď uvidí že je tu odozva čo určite je, tak sa stým do budúcna dá niečo spraviť, ja velmi vítam takéto riešenie navyše dobyvanie je topka
 

DeletedUser12865

Guest
buď vĎačný za to, že grepoliss tým sa rozhodol pre takéto obrovské spestrenie, všetci hráči to uvítajú, a aj samotný grepo tým keď uvidí že je tu odozva čo určite je, tak sa stým do budúcna dá niečo spraviť, ja velmi vítam takéto riešenie navyše dobyvanie je topka

O tom žádná :) Ale zeptat jsem se mohl ne ?:)
 
Nahoru