• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Lindos

Thasoss

Grepolis tým
se borci hodne pochlapili :D gj
akorat se mi libi ta rozlicnost informaci... nekde rikaji ze jenom doufaji ze to bude ve tri... nekde ze ochrana bude prodlouzena o 2 dny a jinde ze o 7 :D
takze vsude k tomu bude jiny pristup? resp. opravdu to jsou dva dny? protoze prevlada prodlouzeni o 7 dni
 

DeletedUser12712

Guest
se borci hodne pochlapili :D gj
akorat se mi libi ta rozlicnost informaci... nekde rikaji ze jenom doufaji ze to bude ve tri... nekde ze ochrana bude prodlouzena o 2 dny a jinde ze o 7 :D
takze vsude k tomu bude jiny pristup? resp. opravdu to jsou dva dny? protoze prevlada prodlouzeni o 7 dni
to pochybujem, aky zmysel by malo predlzenie o 7 dni?
 

Thasoss

Grepolis tým
ja si rikam totez ale vidim co vidim... bud se nekde stala chyba v komunikaci nebo chteji nechat lidi zjistit ze uz to zase bezi o_O uvidime je to zajimave
 

DeletedUser12712

Guest
tak ja co som pozeral en server tak tam tiez pisali ze sa predlzuje o 2 dni, a startuje okolo 15:00 hod, tak neviem skade mas takuto info, pravda to byt ale moze, neviem
 

DeletedUser12455

Guest
Co se jako opravilo pořád to nejde jak má, sprvce neprodloužili, bonus taky ne kompenzace žádná :D
 

DeletedUser10043

Guest
Co si budeme povídat sem na forko už skoro nikdo nechodí proto by nebylo od věci posílat oznámení na ostatní světy že něco nefunguje nebo že už funguje
minimálně by to stálo za zamyšlení.
takových zbytečných se posílá ale takhle důležité nic
 

DeletedUser7082

Guest
Je pravda, že by se mohla poslat zpráva, že svět je znova otevřený, nikdo tam moc není, co jsem jen tak pokukoval..
 

DeletedUser13148

Guest
já tedy nevím ale mě se zdá že se ochrana neprodloužila
 

DeletedUser12865

Guest
A takhle už to zůstane?:D Že né PROSÍM?:) To bude tedy jen svět Pc hráčů, páč chudáci my MOBILNÍ:)

Jinak k těm třem dnům, to přeci psal sám Grepolis :
dne 02.09.19 v 10:00
"Začínáme zítra: nové světy, nová pravidla
Od 3. do 5. září budou otevřené brány nového speciálního světa hry Grepolis! "

:D :D
 

DeletedUser7082

Guest
Mně ten svět na mobilu jede naprosto normálně. Mám iphone 7 a ani přítelkyně na Iphone Xr nic nepociťuje.. Nevím, proč by to měl být jen PC svět.
smiley-emoticons-confusednew.gif
 

DeletedUser10474

Guest
je škoda, že když se nastavila taková rychlost, že dobývání zůstalo na 12 hodin jako u pomalých světů.. dřív bylo dobývání 8 hodin a bylo to úplně v poho... :)
 

DeletedUser12856

Guest
Už jsem se těšil, že když trpím na Edesse díky 12hod dobývku, tak zde na Lindosu utrpení skončí...Bohužel, svět super, ale 12 hodinové dobývání proč proboha ??
 

DeletedUser12157

Guest
Podle mě jde o kompromis... Rychlost šest a kratsi nocak by moc lidí nevydrželo. A kdyby se k tomu vrazilo jeste kratke dobyvani...Kdo by tam zůstal po pár měsících. Už takhle nás kliká aktivně jen pár.
 

DeletedUser12856

Guest
Lepší by bylo, kdyby nočnák byl jako na Edesse 22-06 a dobývání by bylo třeba jen na 10 hodin.
Aby se celý ten proces zkrátil.
 

DeletedUser12712

Guest
tak podla mna pri tejto rychlosti je dobry 12h dobyvanie, aj ked aktivnejsi hraci by chceli radšej 8h, ale to s helenou vo vyssej faze hry by bolo nehratelne, celkom fajn je to aj na SK nocny bonus 00:00-08:00 a dobyvanie trva 10h, tu na vzbure to ale kludne mohlo byt aj tych 8h pri tejto mega rychlosti, svet je super, uplne ma to bavi, aj na SK aj na CZ naj svet za posledne roky
 
Nahoru