• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Lindos

DeletedUser12712

Guest
no beniss ked porovnas s ostatnymi svetmi tak tu je to velmi zive, a to svet bude trvat do startu nadvlady uz len nejakych 30dni
 

DeletedUser12157

Guest
"nadvlady" ? Jsou tu divy...budeme se tu mořit MINIMALNE půl roku...
 
tady ani tak nejde o to mořit se půl roku, což i tak bude docela vopruz, protože k konci půlročního období tu bude asi 200 aktivních hráčů... ale dokážete si představit tu stavbu divů? já šla do kolen, když jsme v 40 lidech stavěli při 4 rychlosti.... stihli jsme to sice za 14 dní, ale to byla vyjímečná sestava, kdy všichni sypali jako o závod a ždímali města na maximum... a ted si představte stavbu divů, když v ali bude jenom 30 hráčů... možná i mín a bude se házet skoro dvojnásobek čtyřkové rychlosti.... to vidím tak na měsíc a půl, možná dva měsíce sypání... to jsem upřímněě zvědavá kdo to dá...
 

DeletedUser12157

Guest
O sypání bych se zase tak nebál... Na Olympii to byla poměrně rychlovka a sypalo se vždy jen pár hodin. I ty poslední úrovně a to nás aktivně hrálo daleko méně jak 30 hráčů... Takový rozdíl to podle mě nebude a rozhodně se pod měsíc vlezeme. Ale samozřejmě záleží, kolik lidí vydrží.

A také - rychlost 6. Začnou divy a každý bude mít 150 měst :) Bude se sypat jedna radost.
 
Nahoru