• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Lindos

DeletedUser13148

Guest
nemohu se přihlásit hlásí mi to že přihlášení je deaktivováno a zkus to později co se děje
 

mikosansobi

Grepolis tým
Vzhledem k technickým potížím jsme museli vypnout naše nejnovější speciální světy. Na světy se nebude možné přihlásit až do příštího týdne. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Grepolis tým
 

DeletedUser12712

Guest
Vzhledem k technickým potížím jsme museli vypnout naše nejnovější speciální světy. Na světy se nebude možné přihlásit až do příštího týdne. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Grepolis tým
a všetko "zamrzne" v tomto momente či čas bude bežať dalej?
 

mikosansobi

Grepolis tým
Upřímně, to nevím. Obdržela jsem pouze informaci z centrály, že světy uzavřeli. Další informace budou na začátku příštího týdne. Budu průběžně informovat.
 

DeletedUser12712

Guest
teoreticky ja by som aj uvítal keby svet normalne bežal, aspoň nebudú mať všetci fullky mestá a 1 den ochrana je presne akurat, uvidime no, nič podobne som ešte nevidel na grepe
 

DeletedUser10043

Guest
škoda slov co tu poslední dobou děje ale tohle už je fakt vrchol všeho nalákají tě na rychlost
3 dny stavíš jak o život vrazíš do toho nějaký ten halíř a pak se tam minimálně tři dny nedostaneš tomu říkám super přístup
 

DeletedUser6722

Guest
nemůžu se na tento svět přihlásit, píše mi to že je přihlášeni momentálně detekované, nevíte někdo co to znamená?
 

DeletedUser6722

Guest
kdyby jeden četl, neudělá ze sebe blbku :-D
už to vidím:
Uzavření světa Lindos
(vytvořeno dne 06.09.19 v 22:56)
Vzhledem k technickým potížím jsme museli vypnout naše nejnovější speciální světy. Na světy se nebude možné přihlásit až do příštího týdne. Omlouváme se za případné nepříjemnosti
 

DeletedUser2697

Guest
Já jsem někde četl(nějaká babka zase povídala:D ), že svět bude jen na tři dny.:D Co je na tom pravdy? Díky:)
mcAlcatrazz, Úterý v 15:33
---------------------------------------------
Tak něco na tom bylo :D :D :D

Jinak svět dobrý, ale jak to blblo, tak šílený.. z mobilu, když jsem se přihlásil, tak ostrovní mise šly splnit jen z jednoho města, to samí když jsem chtěl drancovat zemědělky.. a mohl bych pokračovat.. neměli to vůbec vychytaný! A doufám, že hráčům dají za to nějaký bonusy nebo zlatky, protože tohle není normální..!
 

DeletedUser12712

Guest
pupx :D :D Pobavil si a velmi dobry postreh :D

mimochodom mcAlcatrazz ty si nejaky veštec ty kokos :D

za odmenu snad dostaneme fungujuci event, egejske lode, snad to bude fajn, ale mohli by už poskytnut nejake dalšie informacie, idealne že v noci medzi nedelou a pondelkom o 00:00 sa svet opatovne spusti nech môžem gambliť od večera do rana a zač. ochrana snad nebude trvať ešte 3,5 dna ale len 1,5 dna, lebo za 3,5 dna budem mať dve mesta uplne ull s armadou s touto ryychlostou 6, a to že na susedny ostrov pocestuje OL 1hod. je maximalne vtipne :D chvilu tu nie si a už ti sedia hajzli v meste :D
 

Thasoss

Grepolis tým
inak vy češi ste mali správu od mikosansobi takmer ihned ako boli svety uzavrete, u nas na SK, kde hram tiež to má Crony uplne v p**i, doteraz nedal ten k***t*ko vedieť. Mikosansobi nechceš ísť robiť to isté aj na SK? :D toho blbka čo tam je od 2010 mali vyhodiť už pred 3mi rokmi kedy to začal flakat a odpoveda len na otazky cez tiket system, by ma zaujimalo za čo ho ti nemčuri vobec platia; a pritom volakedy to bol aky dobry admin, teraz nanho nemam slov, už sa tam drži len kvoli €€€
tohle je vsude stejne s vyjimkou ctyr nejvetsich komunit (EN, DE, FR, PL) :D nekdo kasle na forum jinej na tikety a dalsi na oboje :D inno nad timhle nikdy nemelo nejakou kontrolu (nebo zajem)... asi i kvuli jazykove bariere

kazdopadne podle informaci budou urcite kompenzovany minimalne premiovy veci ale osobne bych se nebal ani veci jako ta zacatecnicka ochrana... nicmene evidentne se to bude poradne resit az v pondeli takze necekejte ze rovnou v pondeli budete moct hrat :p nejspis to jeste nepujde
 

DeletedUser12712

Guest
tak ja už mam jedno mesto full farma na 45 a 0 volnej populacie za 1,5 dna hry, s tym že som do farmy investoval nejakych 4k golds, ochrana je pridlha, rychlost 6 by mala mať max 3 dni, ono tí čo to hraju pomaly im je to aj tak jedno, lebo ihned ich niekto prevezme mesta ci už bude trvat ochrana 5 alebo 3 dni a my čo hrame naplno a investujeme aj zlatky nemame co robit so surovinami, jedine ze by som mal zlatit picovinky ako chram a tabory ale to je bez vyznamu
 

DeletedUser12712

Guest
tohle je vsude stejne s vyjimkou ctyr nejvetsich komunit (EN, DE, FR, PL) :D nekdo kasle na forum jinej na tikety a dalsi na oboje :D inno nad timhle nikdy nemelo nejakou kontrolu (nebo zajem)... asi i kvuli jazykove bariere

kazdopadne podle informaci budou urcite kompenzovany minimalne premiovy veci ale osobne bych se nebal ani veci jako ta zacatecnicka ochrana... nicmene evidentne se to bude poradne resit az v pondeli takze necekejte ze rovnou v pondeli budete moct hrat :p nejspis to jeste nepujde

a kedy ocakavas ze by to mohli spustit a ake mimoriadne odmeny by sme mohli ocakavat? :D
 

Thasoss

Grepolis tým
kompenzace se vubec neodvazuju odhadovat (to hodne ovlivni co vsechno se ne-povede zachranit) ale to otevreni bych si tipl na pozdni odpoledne v utery... kazdopadne jde ciste o muj osobni tip zalozeny na urcite domnence co se pokazilo + jak bude probihat oprava + ze bude jeste nutne ji testnout
vzhledem k tomu ze nejde o bezny vypadek serveru ktery by se dal resit nouzove pres vikend tak to sys admin proste vypnul s tim ze se to opravi az budou vsichni v praci (tzn. pondeli rano)... coz je asi lepsi nez nejaka radoby oprava sita horkou jehlou ktera by to nakonec rozhodila jeste vic
 

DeletedUser12712

Guest
A mas info co sa tam presne pokazilo lebo ja som tu na cz nijaku chybu nevidel, niekto vravel nieco s mobilnymi verziami ci co, ale to si nemyslim ze je vec pre ktoru by bolo potrebne vypinat server?
 

Thasoss

Grepolis tým
tuhle informaci maji jenom kompetentni lidi kteri ji potrebuji k vyreseni problemu... jinak se to zpravidla nepitva protoze na vysledku to pro hrace nic nemeni - proste to nejde
a je jedno jestli to je z duvodu nedostatecnych HW prostredku a z toho vyplyvajici desynchronizace dat nebo spatneho nastaveni cronu nebo nestihajiciho ajaxu nebo cehokoliv jineho... urcite ale nesouhlasim s tim ze by nebylo zapotrebi ten server vypnout - nechat ho bezet i kdyz zrejme nekomu vic nebo min fungoval by mohlo zkomplikovat naslednou opravu a uvedeni vseho do puvodniho stavu... zkratka si timhle rozhodnutim koupili cas a klid na praci
 

mikosansobi

Grepolis tým
Vážení hráči,

před chvíli jsem se dozvěděla, že svět Lindos bude otevřen již dnes okolo 15 hodiny (German time). Začátečnická ochrana na tomto světě byla prodloužena o 2 dny.

Další informace dodám co nejdříve. Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser12712

Guest
pardon uslo mi nevhodne slovicko, urcite to nebolo myslene v zlom, ospravedlnujem sa
 
Nahoru