• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Myonia

DeletedUser12712

Guest
wow, boli časy ked boli všade zle nastavenia a teraz čo svet to perfektne nastavenia, len neda sa hrat aktivne vsade.. to ma mrzi najviac, uz teraz mi 2 svety zaberaju vela casu
 

DeletedUser12712

Guest
:) ja tiež ked chcem hrat aktivne tak dobyvko je ovela lepsie, ale na vzbure sa stači prihlasit 3x za den a ked si najdeš dobre spojenectvo, ktore ti takuto aktivitu toleruje tak je to paradička :)

ale čo sa tyka hratelnosti je vzbura fuj :)
 
Ano, to je sen každé aliance...mít hráče, který hraje všechny otevřené světy, přičemž nezvládá pořádně hrát ani jeden :D Aspoň že vedení hned ví, že tenhle svět budeš hrát stylem "občas se přihlásím, spolupráci nečekejte, jedu si na sebe a i tak blbě".
 

DeletedUser12455

Guest
wow, boli časy ked boli všade zle nastavenia a teraz čo svet to perfektne nastavenia, len neda sa hrat aktivne vsade.. to ma mrzi najviac, uz teraz mi 2 svety zaberaju vela casu

Kde to dobrý nastavení vidíš? už dlouho nebyl svět s dobrým nastavením.
 

DeletedUser12712

Guest
divy, škoda ale zase mrtvy svet.. len 300 ludi druhý den.. divy by mali už uplne zrušiť, akonahle je dominancia je tam 3x viac hračov
 
Možná na začátku, ale pak to dokonale umírá. Dominance je rozhodně dobrý koncept, ale podle mého ještě dosti nedotažený :( Divy jsou klasika, sázka na jistotu...ale ať tak či tak, hra stejně umírá...
 
Rituš, právě se mi zdá, že nás tam moc není, máš opačný pocit ?
no není, to je fakt, ale ti co tam jsou a trochu hrají, tak už na další svět nemají nárok... a co si budeme povídat... díky těm rádoby hráčům co si hrou něco kompenzují - neustálé prudění, utoky v noci apod., tak hodně hráčů končí a nováčci nemají šanci se udržet a přijít hře na chut...
 
Nahoru