• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser40

Guest
Zde můžete diskutovat o všem, co se týká světa Ný. Povídejte, přehánějte, ale dodržujte, prosím, pravidla fóra.

Příjemnou diskuzi Vám přeje Váš Grepolis tým.
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukám diskuze o Ný nám nějak nejede... kupodivu tu nejsou ani žádní na support nazlobení hráči :D Tož není žádný Grepolisák ze světa Ný registrován na fórum hry? Doufám, že nebude na světě Ný jediná bojová aliance *Smečka* a Elite pirates, Argejské království...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jsem si jistej,že minimálně Argejské království,je taky bojovně založená aliance.
 

Thasoss

Grepolis tým
No vidíš ;) ty jsem úplně pozapomněl. Nebezpečí ale hrozí jen od pár hráčů z těchto aliancí, u zbytku nevím (např. Smečka-těch se není důvod bát, i když jsou všude okolo nás), ale s jejich pomocí epické bitvy asi nebudou :)
 

DeletedUser

Guest
taky jsou bojově založení Thrákové je jich sice málo ale...
 

DeletedUser6162

Guest
Co Řecké království? Je dobrá aliance, hlavně přehledné fórum - 10.10.2012 plánuji změnu ve fóru a pravidel.
 

DeletedUser231

Guest
Pepkasi Pepkasi :) Co ti na to říct.? Snad nic více než že sebechvála smrdí :p Ale třeba to dotáhnete dost daleko, co já vím :) A přeju to ;)

No, a přináším novinky ohledně aliance, která si až zbytečně pochroumala reputaci. Ano, mluvím o alianci Bojovníci Pyriflegethonu. Dnes ji rozpouštím protože s tím, co se stalo se nedá pokračovat s čistým jménem, bohužel...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jak se to stalo? Vždyť ze začátku byla první a teď se nějak propadá proč?
 

DeletedUser231

Guest
Co se stalo? Jednoduše Zakladatelé jednali za zády Rady - potom jednání o spojenectví s aliancí vyplulo na povrch, že se kuly pikle proti aktuálním spojencům (Smečka) a pak už to dostalo rychlí spád... Lidé začali odcházet znechuceni a ani se jim nedivím...

Momentálně by nějaká ali bodla :)

PS: 900 příspěvek! juhůů :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejsem proti, ale ta dálka... já to k Rebelovi mám 10h pomalou transportkou a 5h birkou... jak daleko ty?
 

DeletedUser

Guest
já to mám birkou 3:55 hodiny a trasportkou 7:17 hodin to se ještě dá ale potom by si u nás nebo my u něj mohli udělat město
 

DeletedUser231

Guest
Ničemu se nebráním ale aby pro vás nebyl zátěží.. Musíme to brát s ohledem na strategii ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Musíš vědět sám... pro nás není přítěž žádný hráč, kterého u sebe máme, akorát ti vzdálenější se hold budou muset přisunout.
 

DeletedUser

Guest
přisunutí bude hračka za nějakou dobu budeme mít vyzkoumanou vzpouru ;)
 

DeletedUser231

Guest
Ty jsi Führer (Vůdce) :D Ty řekni "Ano chceme tě ale budeš se muset snažit" nebo "Ne, možná později, aktuálně to není vhodné" ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pozvánku jsem poslal :) pokud máš zájem, tak jí přijmi. Jinak, za mě ta 1. možnost i s tím, jak jsem psal-bude fakt nutný přesun (ne hned samozřejmě) :( Naštěstí to není zas až taková dálka, jako u Foxytekk :( Tu systém přiřadil na konec světa
 

DeletedUser

Guest
No vidíš ;) ty jsem úplně pozapomněl. Nebezpečí ale hrozí jen od pár hráčů z těchto aliancí, u zbytku nevím (např. Smečka-těch se není důvod bát, i když jsou všude okolo nás), ale s jejich pomocí epické bitvy asi nebudou :)

A co kdybych si k tobě zajel na oběd? :D
 
Nahoru