• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

Thasoss

Grepolis tým
Citace přidána, doublepost slučovat nebudu, momentálně by to nebylo vhodné :) Omlouvám se, došlo mi to až po přesunutí... holt mám fakt svoje dny :hmm poslední 4 dny zpomalené reakce :D
 

DeletedUser

Guest
hstr kdo mne zásobuje říkat nebudu :)
můžeš mne též zásobit. jinak jsem si vědoma, že o spoustě vojenských akcí vás neinformuji, furt toho mám v životě hodně - nestíhám
 

DeletedUser9364

Guest
Včera se odehrála asi největší bitva v dějinách ný :) Někteří píšou že při obraně měli i 10k. hlášení.
 

DeletedUser

Guest
tak to jsme rádi, že se něco dělo, doufám, že to oživilo hru a svět :)
 

DeletedUser9364

Guest
Netuším, jak to spočítali, ale jsou i tací, kteří si z těch X hlášení počítají ztráty...:D
 

DeletedUser

Guest
já jen koukám co mi zbylo ve městech, no a přemýšlím co rekrutovat
 

Thasoss

Grepolis tým
Když píšeš, že koukáš, co ti zbylo, tak asi všechno. :D Stejně jsi do maximálně 5 dní full stav, ne? :)
 

DeletedUser

Guest
já nerada jezdím s armou , a když mám armové město, tak matematicky špatně, mám moc vojáků a málo člunů, nebo naopak, mně to nikdy nesedí :)
 

DeletedUser

Guest
měl bych dotaz,proč neni v síni slávy v aliančních oceněních Vládce světa jako nejvyšší ocenění aliance,to pak nemusí tato cena vůbec existovat a po dosažení 4 divů se svět může uzavřít jako skončený
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono také není nezbytné, aby nějaká aliance postavila 7 divů. Vítěz světa je jen jeden a to je ten, který dosáhne 4 divů světa. Po určení vítěze světa systém začne sledovat počet hráčů a jakmile klesne pod 300, aktivuje se 28 denní odpočet. ;)
 

DeletedUser4675

Guest
Napište do Německa, ať se tedy Vládce světa zruší a po 4 divech začíná odpočet.. nechápu, nesmyslné..
 
Nahoru